Може хтось в курсі, якщо чоловік був виключений зі списків. Має довідку ВЛК на початку війни, про повну непридатність і виключення зі списків, на підставі цієї довідки виїхав за кордон. Зараз в Резерві світиться як придатний. Питання в тому, куди надіслати цю довідку, щоб змінити статус в Резерві. Дякую!
Файно Замало• 18 марта 2025
Зараз немає непридатних наче. І мабуть був не виключений, якщо знову засвітився. Щось не так зробили на початку.
Невгамовна• 18 марта 2025
Ответ дляGrga
Повністю не придатний і виключений зі списків
Тоді навіщо йому резерв?
Хомо_сапиенс• 18 марта 2025
Ответ дляGrga
Объясните с каких списков ?
Невгамовна• 18 марта 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Объясните с каких списков ?
З списку військовозобовʼязаних
Файно Замало• 18 марта 2025
Ответ дляGrga
Треба забити. Документи нікуди не відправляйте, щоб не загубилися. Тримайте їх при собі.
Марафетчица• 18 марта 2025
Ответ дляGrga
Немає зараз такого статуса
Марафетчица• 18 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Ага, и привет штраф 17 тыс! А потом 25!
Якщо дані не оновив до тої дати, то штраф вже є
Файно Замало• 18 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Ага, и привет штраф 17 тыс! А потом 25!
Що після 25?
Марафетчица• 18 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Тем более надо идти проходить ВВК!
І випишуть ті 17, особливо якщо він реально непридатний
Хомо_сапиенс• 18 марта 2025
Ответ дляНевгамовна
З списку військовозобовʼязаних
Если не военнообязанный, зачем нужно было тогда регистрироваться в резерве.
ХаДиДиШь• 18 марта 2025
В них там помилка на помилці. Але щоб її виправити, на жаль, треба йти у військомат
Невгамовна• 18 марта 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Так і я про це. Нафіга в резерв полізли)
Кручу хвости• 18 марта 2025
Ответ дляФайно Замало
Не знаю як, але я нещодавно отримала довідку сину - непридатний. Але це стоїло нервів.