ЭтаваНиМожетБыть• 18 марта 2025
Кто понимает в процессорах для ноута
Лучше восьми ядерный INTEL Core i5 13420H или четырех ядерный INTEL Core i7 12700H?
ЭтаваНиМожетБыть
• 18 марта 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Не слушайте, берите нормальный ноут, вы даже не представляете как они потом начинают висеть и долго грузится. Лучше немного переплатить и взять хороший. какой у вас бюджет?
Я не в Україні, тут трохи дешевше, ніж в Україні. i5 коштує 500 євро, i7 - 540 євро
Помеха справа• 18 марта 2025
Ответ дляВиннипуховна
А вы не думали что хорошая видеокарта нужная для 3д например?анимации и тд
То ви також стверджуєте що при однакових тех даних ноут коштує дешевше?
Дашенька из Киева• 18 марта 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Це мінімальні вимоги. В ноутах, які я розглядаю, 16
Ну вам і чатик сказав що для однопоточного використання і7 переваг майже не дає. Якщо питання в грошах не стоїть то все одно що купляти. Результат однаковим буде. Але можливо колись коли аін стане мега програмістом і буде проектувати важкі проєкти то воно стане принципово. Але до того моменту і7 застаріє так само як і і5.
Виннипуховна• 18 марта 2025
Ответ дляПомеха справа
Я про видеокарту вам писала, отвечайте лучше по теме автору раз вы такой спец
Помеха справа• 18 марта 2025
Ответ дляВиннипуховна
А до чого тут відеокарта?
Там дискусія не про відяху була, а про те що ноут тіпа дешевший за комп дехто писав
Перша на селі• 18 марта 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Це 16 в обох. Дитині треба для навчання програмуванню.
Чоловік сказав, що для навчання програмування буде без різниці. Беріть той, що дешевше