Помню, что после этих слов надеялась увидеть Яценюка в рядах закидывающих полицейских напалмом, но его там не было. Но его слова тогда так меня за душу взяли. А у вас какие были мысли, когда вы услышали эти слова?
класс123-7dcf• 19 марта 2025
Ответ дляr25-1
а кто это?
где этот ушастый кроль, и кто будет отвечать за ту стену за миллионы ?
а....никто ....не на часе.... ну да
Свеженькое “Якби тільки був виклик… Якби тільки Збройні сили сказали: ‘Нам потрібен Яценюк’, то я вже був би у ЗСУ”, — заявив колишній глава уряду.
Но всему виной океан, который ему не переплыть)
Ответ длякласс123-7dcf
Так а може дійсно не кличуть.
У багатьох так - чоловіки їздять по місту, броні немає, або є. Але не зупиняли, не пакували. Взагалі не лізли. Дані оновлювали..дійсно не проявляли ніякої до них уваги
TANYA 0 0 0 0• 19 марта 2025
Ответ дляTeonaa
Так а може дійсно не кличуть.
То може вони криві, косі, горбаті, а сеня нічого так, згодився б в армії, але свою роботу він вже зробив
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Та здрасьтє горбаті. Нормальні, 30 років і більше. Дебелі такі. Не обтяжені діагнозами. У когось і повісток жодної. Тобто реально не зацікавилися ними🤷♀️