Морожена_курка• Изменено 19 марта в 11:49

Скажіть чесно. Ви помічаєте і цінуєте дрібниці у житті?

Кава, зміни сезонів, спокійна прогулянка, смачне тістечко, затишний светрик чи затишна кавʼярня, можливість чути, бачити і відчувати…?
Альфасамка• 19 марта в 11:47
мені лише ці дрібниці і важливі. Все решта, все людство може вимерти, мені всерівно, лише я за себе думаю
Как нефиг делать• 19 марта в 11:49
Да. Как-то само пришло, начала кайфовать от мелочей и от жизни в целом.
Петриківна• 19 марта в 11:50
Ці всі дрібниці дуже важливі, але у вирі життя іноді нема часу зупинитися, осмислити і насолодитися цими моментами.
Эт вернячОк• 19 марта в 11:50
Да, я щей навчилась дякувати щодня за це все
Царевна_несушка• 19 марта в 11:51
ТАК і живу. одним днем
Из Виа-гры• 19 марта в 11:52
Так.
Мольфарочка• 19 марта в 11:52
Як не прикро визнавати, а війна навчила це все бачити й цінувати
Міряю від одиниці• 19 марта в 11:53
Да, радуюсь и благодарю себя за возможность замечать приятные мелочи
черная мамба• 19 марта в 11:53
Да, всю жизнь радуюсь мелочам, шоколадке, солнцу и тд
ХвостПистолетом• 19 марта в 11:53
Меня только такие мелкие мои личные вещи и радуют
So_so• 19 марта в 12:01
Да
Христя в тiстi• 19 марта в 12:03
Я не навчилась
Точніше в моменті я радію якісь можливості, а потім нию що у мене щось не так
Напланетянка• 19 марта в 12:06
Да
мистерЛяпсус• 19 марта в 12:07
В мене просто окрім цих дрібниць нічого в не має , чому радіти)
Водійка хімарса• 19 марта в 12:17
все - так
МояХатаЗкраю• 19 марта в 12:45
Ответ дляАльфасамка
Иногда я Вас просто обожнюю. Вы так настроение можете поднять😅.Дякую❤️
Мелочи в жизни создают общую картину...
Стриптизерка• 19 марта в 12:50
Так, звісно, а як це можна не помічати?
Крошечка-хаврошечка• 19 марта в 13:01
Так, я взагалі на цьому помішана, можу просто зупинитися , щоб послухати пташок чи подивитися на квіти, вічно шукаю приємні дрібниці навколо
бювет_в_обед• 19 марта в 13:02
Так, в мене іншого великого і значущого немає. Насолоджуюсь тим що є. В мене, автор, одна єдина пара туфлів, яким вчора минуло мабуть років 7. Куплю нові буду щаслива. Нещодавно пропав зір раптово, як пеленою накрило, ви не уявляєте яке щастя, відійти від того стану.
Я б такое не носила, но продаю• 19 марта в 13:17
Так. Дякую постійно за те що дитина обняла, що весела, що мама позвонила і вона жива, що інша дитина з інвалідністю себе добре почуває, що я маю сили
Законна дружина• 19 марта в 14:54
Так,помічаю і ціную.І переконана-щастя у простих речах-у чистій постелі в котру можна з насолодою лягти після важкого дня;у можливості прийняти душ,відчувати себе помитим і свіжим;у звуці двигуна на подвір´ї,котрий сповіщає що чоловік повернувся додому з роботи;у можливості відчувати себе здоровим,а не коли лежиш із гарячкою і все болить...
Указка• 21 марта в 13:14
Так, звичайно🥰