ніколи такого не було• 19 марта 2025
Як наші батьки спілкуються з дітьми. Підслуханої в німецькому "селі"
Якщо бути точною, то в містечку, де на 30 тисяч мешканців приблизно півтори тисячі наших біженців. І не батьки, а мами. Звичайно не всі, але і не поодинокі випадки. Маю сьогодні вихідний, після перукарні сіла на лавці на сонечку. Якраз в цей час цією дорогою забирають ітей з молодшої школи. І пєчаль-біда: слушай сюда, *лять, кагла я наварю ти далжна мовчать....", "отууда у мами деньги *лять, мама нє работает, у папи свого проси", "ти сто тупой? Витащи пальци изо рта! Глисти в жопе заведуться". Пройшло мимо 4 мами з дітьми, три з них такі. Це у мене виборна така крива чи воно так і є? Я розумію що травма війни, важко всім, але ...
Якщо що у мене є дитина, ще в дитячому садочку, і я так з нею не спілкуюся. Хоча так, буває бісить і прибити хочеться
Млинці зі смайликом• 19 марта 2025
Ответ дляніколи такого не було
Але ж кількість
Да не врите вы, здесь такого количества нет.
Почекуха• 19 марта 2025
ну так звісно, половина з тих хто там досі сидить з напівмаргінальних кіл. В мами в селі цигани за три вулиці живуть то мало не всім табором виїхали)) Та і тут теж таких горе-мамочок повно, шкода звісно дітей але що робити.
Надежда наш компас• 19 марта 2025
це ж люблячі дружини і щасливі мами янголят вилізли з онлайн з інсти в офлайн.
ну і такі не тільки в німецькому селі а й тут в Україні.
і якщо вони собі так на вулиці дозволяють розмовляти, то вдома ще й по сраці дадуть і взагалі не фільтрують слова.
прикро(
ніколи такого не було
• 19 марта 2025
Ответ дляНадежда наш компас
прикро(
Мене найбільше вражає те, що це не в моменті якоїсь сварки, коли дитина що попало робить. А спокійно йдуть і от так от говорять. Тобто це у них така норма спілкування. І інтонації такі роздратовані на ту дитину що капець
Море Щастя• 19 марта 2025
Ответ дляВилосипедниця
Молодец, и на солнышке погрелась, и пальто белое выгуляла, и кости всем перемыла.
выходной же!)
Невісточка ж• 19 марта 2025
Я не додумалась про глистов! Это гениально! Прошу ребенка рот не трогать, лицо не трогать на улице, пальцы не облизывать, но про глистов ни разу не вспомнила.
Найду видео с глистами покажу ребенку и буду теперь пугать глистами. Думаю это будет эффективно.
На пів ставки• 19 марта 2025
Я их не оправдываю совершенно, но люди иногда делают плохие вещи, когда устали и находятся в постоянном стрессе. Да, им нужно над собой работать, но я понимаю почему так происходит.
Триндю-бриндю• 19 марта 2025
Ответ дляФісташкова кава
Просто наші жінки в вічному стресі, в негативних емоціях, і я не можу їх звинувачувати в нестриманості(((
Ну і ще те, що в нас ювеналка не працює і ніхто не викличе поліцію на маму, яка кричить на дитину.
Пам´ятаю, сестра приїжджала до нас в Україну з своєю донькою (вони живуть в США), то казала, що нарешті можна на малу прикрикнути або по попі шльопнути, якщо та капризує, бо в США за таке батьків карають.
Судя по фильмам тру-крайм не сильно там за это карают. В принципе, как везде.
На пів ставки• 19 марта 2025
Ответ дляНевісточка ж
Не факт, что поможет. Я малому раза три глистов травила, пока не начал руки мыть и не перестал пальцы облизывать.
Кудесница_с_пургеном• 19 марта 2025
В Украине их тоже полно, на детской площадке и не такого наслушаешься, на остановке, в парке
Мамки по телефону срутся с мужем, мамой, кем угодно. Половина срача - денежные. Все отборным матом
И дети такие- компания детей 10-11 лет идут со школы, между матами вставляют слова
Ничего нового. Это наше общество
ніколи такого не було
• 19 марта 2025
Ответ дляBeile
Подрастет ваш лет до 12, тогда поговорим...
Це були діти 6-7 років, молодша школа
Черговий по кухні• 19 марта 2025
Автора дитина своя бісить і прибити хочеться, автор я в шоці з Вас, у мене троє, старшій 18,ніхто ніколи не бісив.
Триндю-бриндю• 19 марта 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ничего нового. Это наше общество
Подружка в Эстонии. Говорит, что вся молодежь матом ругается, в общественных местах и не стесняясь других. И это причем местные
Невісточка ж• 19 марта 2025
Ответ дляніколи такого не було
У меня дед разговаривал матом. Не вижу в этом никакой проблемы.
ніколи такого не було
• 19 марта 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
А мене бісить буває. Криза трьох років, всьо такоє. Але не хвилюйтесь, я стримуюся) мова не про бісить-не бісить, тих мам в той момент діти не бачили, мова про те що таке чомусь є нормою спілкування для наших мам
ніколи такого не було
• 19 марта 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Естонським матом?)
Кудесница_с_пургеном• 19 марта 2025
Ответ дляніколи такого не було
В Украине такого общения вы не встречали ? Вот первый раз ?
В Германии
ніколи такого не було
• 19 марта 2025
Ответ дляНевісточка ж
А навіщо?
ніколи такого не було
• 19 марта 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
В Германии
Дуже рідко, серед мого оточення ніхто так х дітьми не спілкується. З власною дитиною я пізнала радість тусовок на дитячих майданчиках тільки тут в Німеччині
Мамина корзиночка• 19 марта 2025
Ответ дляБабка-ежика
Это патамуша они все русскоговорящие, кто на украинском говорит, все исключительно вежливы и приветливые, как со своими детьми, так и с чужими людьми в целом.
к єтому и подводит автор)))
Кудесница_с_пургеном• 19 марта 2025
Ответ дляніколи такого не було
Ну так велком. Могу и локации показать
ніколи такого не було
• 19 марта 2025
Ответ дляМамина корзиночка
к єтому и подводит автор)))
О, підтягнулися шукачі зрадоньки, ботів, тролей та іпсо
В курсі діла• 19 марта 2025
Ответ дляніколи такого не було
Ну ви 4 рік там, звісно ви не чуєте як ваші спілкуються з дітьми
Не заздріть тьоті• 19 марта 2025
Ответ дляУкраиночка
Обернитесь, там посудомойка вам сигналит, закончилось отмывание нимба
А ви одна з тих трьох, що не вбачаєте нічого і вам все норм в такому ?
Не заздріть тьоті• 19 марта 2025
Ответ дляніколи такого не було
А як давно спілкуватися з власною дитиною спокійно доброзичливо і без матів стало ознакою вищих слова населення?
Атор, ящо чесно, мене лякає купа ’ржачних смайликів’ у вашій темі і осудливих коментів про ’біле пальто’ і купу вільного часу, робіть висновки, лячно тільки, що потім приведа ваша дитина додому ось таке дитя, з яким батьки розмовляли матами з садочку і це вважалося нормальним у суспільстві.
НеВРотик• 19 марта 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Да, вы правы. Это такие же здесь пишут.