Українська зірочка• 19 марта в 15:14
Квадратний робот для миття вікон
Чи миє він у кутиках?
Запитання лише до тих, хто володіє квадратним роботом для миття вікон
Я не Тролль• 19 марта в 15:20
А взагалі, відгуки на ютубі 50/50 . В одному краще овальний, в другому квадратний. Мені більше імпонує овальний, бо мопи крутяться і він більш якісно вздовж рами миє.
Леннон_Жив!• 19 марта в 16:13
Мені от цікаво, ви спочатку рами і відливи миєте, а потім робот запускаєте? Рами ж все одно брудні будуть якщо куками не помити..