Українська зірочка• 19 марта в 15:14

Квадратний робот для миття вікон

Чи миє він у кутиках?
Запитання лише до тих, хто володіє квадратним роботом для миття вікон
Анонім-ка• 19 марта в 15:15
Нет.
Я не Тролль• 19 марта в 15:17
Ні. В нього на кутках датчики.
автор Українська зірочка • 19 марта в 15:19
Дякую!
Я не Тролль• 19 марта в 15:20
А взагалі, відгуки на ютубі 50/50 . В одному краще овальний, в другому квадратний. Мені більше імпонує овальний, бо мопи крутяться і він більш якісно вздовж рами миє.
Чекаю завтра• 19 марта в 15:25
В мене Hobot r3, не квадратний. Миє
Несу добро людям• 19 марта в 15:36
У меня квадратный моет отлично, немного в углах остаётся.
Леннон_Жив!• 19 марта в 16:13
Мені от цікаво, ви спочатку рами і відливи миєте, а потім робот запускаєте? Рами ж все одно брудні будуть якщо куками не помити..