Бадабум• 19 марта в 16:24

Такі спідниці ще актуальні?

Дівчата, чи актуальні ще такі спідниці, чи вже краще не купувати? Зайшла до магазину, поміряла, дуже гарно на мене сіла спідниця, але ж, начебто вже вони немодні? Чи купувати? Фото додаю з інтернету для прикладу.
автор Бадабум • 19 марта в 17:00
Ответ дляСама вумна тутички
Беріть лише якісну тканину. Неякісна - це купа мікрозатяжок, як вам вище писали, плюс, кожна випадкова плямка від води буде сяяти на тканині. В знайомої була така сукня. Один вигул в люди і пішла у смітник, надто проблемна.
Так, про це теж думала,дякую
неДоЖиру• 19 марта в 17:01
Ответ дляБринзолетта
Я представляю, чтобы выбежать в магазин одевать атласную юбку в пол. Или с детьми прогуляться. В таком случае под какую обувь?
Не у всех такой стиль жизни: дети и магазин. Люди и на работу ходят, и в разные места помимо работы.
автор Бадабум • 19 марта в 17:03
Ответ длянеДоЖиру
Так, зараз гарна погода буде, хочу в парк, до центру міста виїздити в ній погуляти. Джинсів мені вистачає в повсякденному житті )
неДоЖиру• 19 марта в 17:03
Ответ дляБадабум
Так, я взагалі під кеди збираюсь носити
Я, до речі, минулого літа звернула увагу на жінку в держустанові. Так мені запав в душу її образ! На ній була отака довга спідниця по щиколотку, зверху проста футболка, на ногах прості кеди. Клас!
euhunter• 19 марта в 17:04
Ответ дляБадабум
Так, я взагалі під кеди збираюсь носити
Или еще моднее под балеткросы, ну милота же
Тюрюнь_Тюнь• 19 марта в 17:10
Ответ дляБадабум
Так, на вулиці масово не бачила, ви праві , але ж може цієї весни як раз на кожній другій вони будуть)
Єдиний раз, коли я пам’ятаю, щоб всі масово носили якусь спідницю - це довга спідниця коралового кольору в 2012р
Бринзолетта• 19 марта в 17:12
Ответ длянеДоЖиру
Не спорю. Вопрос был в массовости. Я рассуждаю логически. По магазинам - не удобно, кто с детьми - не удобно, сидячая работа - не удобно, будет мешать, ещё помнется достаточно быстро, работа в движении - скорее всего ткань и длина не особо подходят. Для меня это юбка на ’выгулять’ себя, исключительно под каблук, иначе смотрится не очень.
неДоЖиру• 19 марта в 17:17
Ответ дляБринзолетта
Та ну Вы усложняете все. По магазинам ходить, на работу, на прогулки, в кино - отлично все будет. И каблук вовсе не обязательно.
В песочницу с детьми и в спортзал конечно не советую.
автор Бадабум • 19 марта в 17:18
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Прочитала, і довго згадувала, що за спідниця) мені здається, всі носили ще зелені і бежеві тоді масово. Вот тому тоді і не купила таку, тому що спочатку здалися гарними, а потім на кожній другій були)))
Заставляличка• 19 марта в 17:19
Ответ дляАшотакоя
Поліестер сраний електризований з великою кількістю мікрозатяжок.... Ага... Давайте, біжіть бігом купляти не перечипіться.
У меня есть 2 подобные юбки из Зары, ничего не электризуется и за 2 года нет затяжек
автор Бадабум • 19 марта в 17:20
Ответ дляБринзолетта
В парк, в кафе, на роботу ? Я онлайн працюю, тому кожен день в джинсах, і в спортивному стилі, хочеться і жіночно вдягтись .
автор Бадабум • 19 марта в 17:21
Ответ дляЗаставляличка
Дякую, подивлюсь, чи є в Зарі такі зараз
Заставляличка• 19 марта в 17:23
Ответ дляБадабум
Там из пару видов сейчас, недавно заходила
Бринзолетта• 19 марта в 17:23
Ответ дляБадабум
Я же так и говорю, юбка на выгул. Не повседневная вещь, поэтому о какой массовости вы спрашиваете?
Ашотакоя• 19 марта в 17:23
Ответ дляЗаставляличка
Не может быть. Они из искусственного материала, синтетика..
Снідаю авокадо• 19 марта в 17:26
Модные, единственное, что на фото прям в пол, практичнее и не менее красиво чуть короче
Заставляличка• 19 марта в 17:27
Ответ дляАшотакоя
Может
Заставляличка• 19 марта в 17:28
Ответ дляБринзолетта
Нет проблемы ее повседневно стилизовать
Перша леді колгоспу• 19 марта в 17:31
Прикрльна але в інших кольорах як на мене. Носити будуть бо як раз тренд. Я точно ні). Бо тільки як парадно-вихідна або постояти на фотосеті. Мені така довжина незручна. Особливо, парк, погуляти, клуб
Перша леді колгоспу• 19 марта в 17:34
Мені такі спідниці подобаються по щиколотку чи міді. Але одне але😅 я 160 то мені тіки шити чи прибирати довжину що незавжди вийде
До речі купа їх різних є в зарі від 12,95€
Мой завтрак• 19 марта в 18:09
так