nennsi• 19 марта 2025

А цей до корита лізе і кошка нє ході

Bild анонсувало інтерв´ю з Петром Порошенком👀
— звинувачує Зеленського в «диктатурі»
— називає Трампа «єдиною людиною, яка може зупинити війну»
— сказав «я можу абсолютно гарантувати, що Трамп не є проросійським»
— закликає Україну припинити всі наступальні операції проти російських військ: «ми повинні забути слова “наступальна операція” і припинити вбивати людей».
автор nennsi • 19 марта 2025
Божевільне.Вор должен сидеть в тюрьме.у лютому 22 р пуйло йому офіційно надавав політ убєжище уважаемому господину порошенко .
катерина12009• 19 марта 2025
А давайте всіх посадимо. І нинішніх і колишніх а краще на фронт, особливо головнокомандувача
автор nennsi • 19 марта 2025
Ответ длякатерина12009
а може молоді вгодовані бички гетьмани лондонські патріоти хоч слово скажуть за війну і приїдуть на майбахах свох імперії захищати?я вже на кажу про передову.най папірці десь в тилу перебирати.чи западло?зато татко он ого який вояка
катерина12009• 19 марта 2025
Ответ дляnennsi
Канєшна згодна і зєля з командою теж на майбахах, а то ж несправедливо ж, нє? Одні на майбахах підуть а інші чого у корита лишається
катерина12009• 19 марта 2025
Ще нехай собак і лопати візьмуть
MarinaPA• 19 марта 2025
Ответ длякатерина12009
Ага, а вас президентом поставимо, уж ви то швидко договоритесь…
автор nennsi • 19 марта 2025
Ответ длякатерина12009
зеля президент а не барига .нехай барижна стая з дітьми не по іспаніях тусить а шурує в окопи.бо тільки у раді вміють биться.і тами одну методичку на двох з мертветчуковськими.у них бабло спливає з під рук награбоване.суди світять і вироки.їм корито потрібне і влада.чомусь пуйло зелі політ убєжище не пропонує і не пропонував
Metelitsa• 19 марта 2025
Маню, а нагадай-но як там срана курщина відчула що таке війна?

Так як і Україна, чи якось не так?

Ми прекрасно знаємо, що ти в курсі всіх рашановин, ця тема тому підтвердження
автор nennsi • 19 марта 2025
щось я зелі у фобсі не бачу а барига на 3 місце виліз.це шо?українці мішками торти з цукерками гребсти почали?
катерина12009• 19 марта 2025
Ответ дляMarinaPA
А зараз що домовились?
В на черга до корита стоїть, на сто років вперед. Але Дякую що переводите стрілки на особисте.
Сорі я забула що це тема мані і зеляшанувальників
автор nennsi • 19 марта 2025
Ответ дляMetelitsa

Так як і Україна, чи якось не так?

яка курщина.там хєросіма 2.пуйло розбомбив ту суджу і села разом з мирними.одна назва лишилась чи ви фотки з дрона не бачили
lilul990• 19 марта 2025
Ответ дляnennsi
Хвате, війну пора закінчувати. Геній залужного і сирського не допоміг. Зеленський підписав нас там усіх на смерть певно
Mrs.Ochmonek• 19 марта 2025
Ответ дляnennsi
Він державний зрадник, а не вор. Трамп зараз грає на полі пуйла, готовий відбирати в України останнє як мародер. А Петя його підтримує
MarinaPA• 19 марта 2025
Ответ длякатерина12009
А зараз що домовились?
Так, що, кого в президенти? Це якщо не на особисті…
автор nennsi • 19 марта 2025
Ответ длякатерина12009
А зараз що домовились?
а я не забула вкиди порохоботні з друзяками мертвутчуковськими
lilul990• 19 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ідіть воюйте і відстоюйте землю ще років 10. На скільки там росії хватить
Inna-b773• 19 марта 2025
Ответ дляnennsi
І 95 квартал з Кошовим теж на фронт. А то вже скоро в екран не поміститься)
автор nennsi • 19 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
він крадій.він крав 25 років .і держзрадник
автор nennsi • 19 марта 2025
Ответ дляInna-b773
кошовий і квартал балотуються в президенти?ні.а пеця да
lilul990• 19 марта 2025
Ответ дляnennsi
Я вже готова хоть за порошенка проголосувати аби це все закінчилося. Ми з голою ж і партнерами яких врагу не побажаєш
автор nennsi • 19 марта 2025
бо якщо пеця не стане президентом -сяде в тюрму і все награбоване веренетья державі.все просто.тому воно зара рве і мєче
Mrs.Ochmonek• 19 марта 2025
Ответ дляnennsi
Само собою. Але зараз такі заяви - набагато гірше ніж красти, навіть 25 років.
катерина12009• 19 марта 2025
Ответ дляMarinaPA
А що хтось зможе пробитися до корита в кого ще совість є? Ха-ха
Хто краще буде підлизувати той і стане
Аnnеt• 19 марта 2025
«я можу абсолютно гарантувати, що Трамп не є проросійським» — а какой он, простите? проукраинский?
автор nennsi • 19 марта 2025
пуйло-я предлагаю господину п.а. порошенко політ убежище.в маскве...це ужас просто шок
Inna-b773• 19 марта 2025
Ответ дляnennsi
Так ви ж Порошенка сина на фронт хочете) він теж не балотується ж наче)))
автор nennsi • 19 марта 2025
хай шурує і клепає конфети в магадані
Mrs.Ochmonek• 19 марта 2025
Ответ дляlilul990
Воно і не дивно, що ви готові.
автор nennsi • 19 марта 2025
Ответ дляInna-b773
а тато кошевого що балотується чи син кошевого?лізе до корита пеця бо це його єдиний шанс не сісти за грати і зберегти награбоване
lilul990• 19 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Воно і не дивно, що ви готові.
Якшо не буде демобілізації, аж бігом