Пузата Хата• 19 марта 2025

Хлопець сидить на СЗ

Сьогодні дізналася що мій хлопець сидить на сайті знайомств. Раніше підозрювала , а а сьогодні вирішила перевірити.Знайшла його профіль, вказано шо шукає зустрічей. Ми зараз рідко бачимося, тому що він військовий. Як бути? Серце болить, дуже люблю його але так боляче😭
Сама вумна тутички• 19 марта 2025
Больше драмы. Темка сырая, надо было лучше продумать
Просто каралева• 19 марта 2025
Як бути ? Забути. Не ваш хлопець
Найщасливіша• 19 марта 2025
Слово ’хлопець’ замінити на ’коханий’, бо молодий якось несолідно. Ви чарівна, пішли по сайту члени шукати і нежданчик
Love_Love_Love_• 19 марта 2025
Просто якийсь хлопець сидить
на сайті знайомств?
Love_Love_Love_• 19 марта 2025
Ответ дляНайщасливіша
Як там ваш пошук членів, краще розкажіть?
Найщасливіша• 19 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
То автор там шариться. А ви вірите в чисте кохання на сайтах, а автор не дуже. Романтік
автор Пузата Хата • 19 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Просто якийсь хлопець сидить
на сайті знайомств?
Мій хлопець
автор Lina2234 • 19 марта 2025
Ответ дляНайщасливіша
Довго думали таке написати?
Love_Love_Love_• 19 марта 2025
Ответ дляПузата Хата
Мій хлопець
Він так не вважає. Забудьте поки маєте можливість
автор Lina2234 • 19 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Як забути?( Три роки віддала йому
Пліткарка• 19 марта 2025
Ответ дляLina2234
Як забути?( Три роки віддала йому
Ой,ну пора уже как-то глаза открыть)
Ромашкинная• 19 марта 2025
Пообщайтесь с ним там, все выясните. Фото надеюсь вы не свое поставили? Я так недавно своего искала тоже, но не нашла
Love_Love_Love_• 19 марта 2025
Ответ дляLina2234
Як забути?( Три роки віддала йому
Ну тожі ге забувайте, віддайте ще, а він хай чпокає старих і нових знайомих
Сусідка зверху• 19 марта 2025
Заведіть переписку, з цікавими питаннями. Зробіть скан. Скан відправте йому і в блок.
Додаю напруги• 19 марта 2025
К сожалению это конец, ну и хорошо что вы узнали, надеюсь не станете за ним бегать? Зачем оно вам нужно
Найдите себе лучше парня с бронью, не военного
Криниця щастя• 19 марта 2025
А я на сайте знакомств познакомилась с мужчиной, уже месяц общаемся и встречаемся, якобы всё хорошо. Профиль я не удалила. Зашла посмотреть на СЗ, его профиль также есть и ещё, он добавил новые фото. Получается, он встречается со мной и продолжает искать там другую женщину?
Сама вумна тутички• 19 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
Все верно.
Просто болталка• 19 марта 2025
Сказать ему, что в курсе и Вам неприятно. Дальше смотреть на его реакцию
Щось не спиться• 20 марта 2025
Ответ дляДодаю напруги
В человеке дело.
Щось не спиться• 20 марта 2025
Ну сидить людинка на сайті знайомств.А ви яке відношення до цього маєте?Він - чужа стороння людина,він вам ніхто.
Да_Я_ТакаЯ_• 20 марта 2025
Предложите ему жениться на вас и получите ответ на все вопросы