ЭмчЭндЭм• 19 марта 2025

Сама яскрава дичина, яку робили ваші родичі

Вважайте це змаганням, де по кількості лайків визначиться переможниця. Або просто ще раз виговоритись. Коли зберу себе в купу, то напишу й своє.
миссАрфография• 19 марта 2025
Син 12 років, пив воду з озера (спрага була).
За пів року до цього, вкрав булку в супермаркеті, поліція привела його додому.

Сьогодні прийшла сусідка, сказала, що їх син повідомив, що мій написав в парку: ’ я трах..ав твою маму’ ... Ми в Німеччині. Мій сказав, що він, взагалі, не в курсі цього всього, та йому не відомо як це писати.

Інколи, мені здається, що я десь щось упустила у вихованні ...

автор ЭмчЭндЭм • 19 марта 2025
Ответ длямиссАрфография

Мій син з маршрутки вийшов з жуйкою в роті. Коли ми сідали, то її не було ні в кого) заставила виплюнуть, вона була темно сірого кольору. Але це не те що я мала на увазі в СТ
Курочка-чубаточка• 19 марта 2025
Свекруха взяла квартиру в розстрочку, молодшому сину, а платити було нічим і повісила це на сина старшого. Але там довга історія вічних вішань боргових ям. І ця людина потім каже, а що я тобі поганого зробила?
Курочка-чубаточка• 19 марта 2025
Ответ длямиссАрфография

Та мабуть ні, просто хлопці вони такі. Екстремали.
Вилами по воде• 19 марта 2025
Бабуся весь час казала; нащо вам ті діти, живіть для себе. А коли на 7 місяці вагітності сталась антенатальна загибель плоду, і нам віддали тіло, сказала; привозьте в село, тут поховаємо, бо в місті дорого.😖
миссАрфография• 19 марта 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Бля..., вже тиждень в грудях мені тисне, ліве око сіпається. Я вже боюся заходити в електронний щоденник, та відкривати комусь двері, боюся зустрітися з його вчителем чи тренером, сусідом чи спільними знайомими.

Я не знаю як йому втовкмачити, що люба його дія призведе до наслідків, і він повинен продумати наперед до яких наслідків призведе те, що він планує зробити чи сказати комусь
Топтунша• 19 марта 2025
Ну я не знаю насколько это дикость, но необычно: моя тетя вышла замуж за мужчину на 26 лет младше.

миссАрфография• 19 марта 2025
Ответ дляТоптунша
Я їй заздрю. Бо завжди наперед продумую та себе зупиняю в якихось нестандартних діях.
автор ЭмчЭндЭм • 19 марта 2025
Ответ дляТоптунша
Тьоті норм, її мотиви зрозумілі, хай родичі ’дяді’ переживають)
Играю_на_кларнете• 19 марта 2025
Пытались поставить меня перед фактом, что оставили собаку в квартире, а сами уехали на отдых, чтоб я ее кормила и выгуливала. Это при том, что я заранее предупредила, что собаку не возьму и дала адрес человека, у которого мы оставляли на передержку свою собаку.
Курочка-чубаточка• 19 марта 2025
Ответ длямиссАрфография

Ну у вас як мінімум тривожний розлад. Хлопці вони такі, головне щоб не вліз на електричку як в Києві хлопець, який помер. А води з озера, булка то не смертельно.
Курочка-чубаточка• 19 марта 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
Що в таких людей в голові? Це як я кажу, що я занята і не можу зустріти, прийняти і т.д. а у відповідь спати хотіли, що я сказала. Вони порішили то так і буде
Вареничніца• 19 марта 2025
Для мене найбридкіше:

Дитина попала в онко. Грошей знадобилась купа, нам люди збирали на лікування, волонтери. Самі в прострації, чого чекати хто зна.
Дзвонить свекор і говорить, що у нього вкрали авто, і ’дайте гроші, я нове куплю, бо без авто не можу. У вас же є, вам ще назбирають’
Звичайно ніхто не дав, а свекруха таких триндюлей дала, як дізналась.
Топтунша• 19 марта 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Та поздно переживать уже, больше 10 лет живут.
Ананомчикус• 19 марта 2025
Дядя и тетя больше 20 лет прожили как кошка с собакой, развелись и уже лет 10 продолжают воевать. Он влез к ней в квартиру и все гавном обмазал 🤦‍♀️

А она еще в браке его как-то ножом пырнула. Высокие отношения
миссАрфография• 19 марта 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Так про озеро дізналася, коли ригав навколішках в унітаз. Допитала, признався.
Одноразки ’краду’ в нього по карманах. Він потім тишком шариться і думає де їх загубив. Мені не каже, не признається, то і я мовчу, нехай думає що я не в курсі.
Вже не знаю як правильно себе вести. Ще є молодша, 2.6 років. А я вже боюся її підліткового віку((( бо вже не в ресурсі
Бабка-байкерша• 19 марта 2025
Ответ длямиссАрфография

Он у вас не сдвг?
автор ЭмчЭндЭм • 19 марта 2025
Ответ дляВареничніца
Для мене найбридкіше:

Ну хоч один з двох свекрів адекватний. Це вже джекпот
Играю_на_кларнете• 19 марта 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Да что в голове - только свои интересы и жадность. Я когда спросила, отвезли ли собаку, мне ответили, что отвезут в день отъезда, если успеют. Пришлось им успеть. А про их взаимоотношения с их собакой - это отдельная дичь, до сих пор душа болит за нее, когда вспоминаю.

Пригощаю кашею• 19 марта 2025
Не вистачить кідстафа описувати))
миссАрфография• 19 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Он у вас не сдвг?
Діагноз не ставив ніхто, але інколи здається що так. Але ми зараз в іншій країні, можливо, у нього стрес. Я надіюсь, що це підлітковий період і пройде. Розумний, начитаний. Знає про що можна розмовляти і з ким. Але інколи таке чудить((
Швендяю містами• 19 марта 2025
Ответ дляТоптунша
Це джек пот)
Вареничніца• 19 марта 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Так, свекруха у мене золото.
А свекор не тільки це видавав, але це мене найбільше порвало. Хоча років 5-6 назад влаштувала після чергового взбучку, і чоловік допоміг, то після того наче не ляпає язиком.
Нащастя бачимось рідко.
Зі свекрухою зідзвонююсь часто.
Миззери• 19 марта 2025
Ответ дляВилами по воде
У старшего поколения бабушек с тактом плохо и зацикленность на деньгах увы
автор ЭмчЭндЭм • 19 марта 2025
Ответ дляВареничніца
Так, свекруха у мене золото.
Нащастя бачимось рідко.
Зі свекрухою зідзвонююсь часто.
Іноді дивлюсь на літніх людей и одне питання в голові лунає : боже -боже, як вам вдалося дожити до свого віку з цілою макітрою?!
автор ЭмчЭндЭм • 19 марта 2025
Пишіть своє веселе, бо коли я напишу те що хотіла, то зіпсую настрій.
Миззери• 19 марта 2025
Ответ дляВареничніца
Для мене найбридкіше:

Жесть какая , придурок
Вареничніца• 19 марта 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Так тоді ще не старий був, 50 з невеликим хвостиком.
Хоча так, це питання
Молчунья• 19 марта 2025
Не родственники , соседи. в школе было дело. классе в 8. сосед был в 9. решили они с пацанами свинью на ферме украсть и продать. деньги поделить.
взяли моцик с люлькой, заперли самую большую свинью в люлтку. и поехали.
А она от страха рожать начала.
Они испугались и моцик бросили).
Они же в наводнение по речке в корыте плавали. Ну знаете, такое, прямоугольное, из нержавейки
Багиня• 19 марта 2025
Ответ дляМолчунья
А она от страха рожать начала.
Они испугались и моцик бросили).
И какова судьба поросят?
Доплыли в корыте?