аромат Жука• 20 марта 2025
У вас остались друзья оттуда ?
Багиня• 20 марта 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ні. Наводять саме такі. На нулі навіть жити залишаються, поряд з солдатами нашими живуть, їхні продукти їдять . І наводять. Правда, живуть не довго. З дрона не видно, ждун ти чи ні. Вийшов на подвірʼя - і нема. Да і міни летять на завжди туди, куди цілять. В будинки таких ждунів також
То ваша думка.
У мене своя.
Ще у нас причепилися до батьків, діти яких вже років тридцять в Білорусі.
Ми не бачимо тих, хто дійсно шкодить Україні і Армії. А вишукуємо там, де нічого шукати
У мене своя.
аромат Жука
• 20 марта 2025
Ответ дляВідірву та викину
Звичайно залишились. І друзі, і родичі. Все має свій кінець - війни, політичні режими, кризи. Головне не втратити близьких людей в цьому дурдомі.
Продолжаете общение ?
Пишу вірші, дорого• 20 марта 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Как вы можете всех под одну гребенку? Вы же не можете знать всех.
Ні, не всіх. Але тенденція прослідковується. Зять вбивця, це його свідомий вибір. Донька з ним живе - це її свідоме рішення, про що тут говорити?
Смурфетта• 20 марта 2025
Остались родственники все мои , не общаемся. Мама- только поздравляю. Подруга детства, общаемся,но сложно очень .
Цигарний шланг• 20 марта 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Та советчица пишет про свою соседку- россиянку, которая 30 лет живёт в Украине, но терпит нападки от украинцев из-за своего происхождения.
Пишу вірші, дорого• 20 марта 2025
Ответ дляБагиня
То ваша думка.
У мене своя.
У мене не думка. А факти з місця подій.
Как нефиг делать• 20 марта 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Трепать языком надо меньше о том ,где дочь и кто зять.
20 лет, когда дочь переехала туда, о войне ещё никто и не думал
Или все 20 лет нужно было молчать?
Просериарила молодость• 20 марта 2025
були друзі по форуму Материнство такій рос форум. спілкувались досить тісно навіть приїзджали в Київ. як почалась війна я всіх поблокувала
Цигарний шланг• 20 марта 2025
Ответ дляdulenok
у меня вся родня там...абсолютно вся. И сама я тоже там родилась когда-то
Ой, щас как прилетит вам от щирых советчиц
Пишу вірші, дорого• 20 марта 2025
Ответ дляdulenok
І? Хороші люди? Українців підтримують?
Пишу вірші, дорого• 20 марта 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Да чого прилетить? Вона і сама знає нутро своїх родичів.
Цигарний шланг• 20 марта 2025
Ответ дляdulenok
я может быть и переживала бы, если б меня волновали мнения и слова левых теток
Вы мне нравитесь. Недавно читала в другой теме как вы с клиентами на русском общаетесь. Респект
Зяблик протестант• 20 марта 2025
Ответ дляБагиня
А що доньці робити? Ми не були на її місці. Тому...навіть не знаю , що сказати.
Сусідка, росіянка, вигрібає тут від людей теж. Хоч років 30 в Україні. Ще й сім’я там відмовилася, бо не вірять їй, що нас убивають
Що у вас там за дикуни в селі живуть, що всі вигрібають? В мене однокласниця росіянка, ніхто її не чіпає, в чому її вина? В сімʼї однокласника всі чоловіки військові, частина давно в росії, ось так і воюють по різні сторони. У подруги мама з сестрою в москві, вона військова, з служби ніхто не звільняє. За що і кому вигрібати, мало зовнішніх ворогів, так треба ще й самим одне одному глотки поперегризати?
Пишу вірші, дорого• 20 марта 2025
Ответ дляdulenok
и все...переживают. война никому не нужна
І пуйла вибирають? Вважають, що рятують нас від нацистів, так?
Я така бойова• 20 марта 2025
Мама там, і це пісєц. Друг був, але він ще до повномасштабки й@нувся) руський телек нікого не жаліє
Пишу вірші, дорого• 20 марта 2025
Ответ дляdulenok
йдіть з Богом!
Правда очі коле? І вам всього найкращого
Багиня• 20 марта 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Та кругом знайдуться ті, хто облиє брудом .І село, місто- не важливо. Гляньте на коментарі тут.
ФруктЕщеТот• 20 марта 2025
Так, є. Самий близький друг. І родичі є( брати і рідний дядько),як я можу бути проти них, якщо вони за мною і зі мною завжди?
Я така бойова• 20 марта 2025
Ответ дляdulenok
я на всяком общаюсь..и на русском, і українською...але на русском у меня более ’красочная’ речь, українською чисто формальні фрази
Справа звички і практики, насправді. Мені теж так здавалося, але українська сама по собі колоритніша)
аромат Жука
• 20 марта 2025
Ответ дляСмурфетта
И вот это вам так важна позиция родной мамы, что лишь ваше общение- это поздравления с праздниками ?
Цигарний шланг• 20 марта 2025
Ответ дляdulenok
Аналогично. На патриотичных мероприятиях я на украинском, а в жизни, магазинах и всяких инстанциях на русском.
Смурфетта• 20 марта 2025
Ответ дляаромат Жука
это она перестала со мной общаться- я пишу.она игнорит. я перестала писать .нет у нее позиции. написала последнее- что ей страшно
Смурфетта• 20 марта 2025
Ответ дляЦигарний шланг
за шо ей прилетит?