Ацетилсалициловая кислота• 20 марта 2025

Почему так растут цены на продукты?

Доллар не растёт же.
Бананы были 62 - уже 68.
Печень трески ещё пару недель назад я по скидке маленькую брала за 71 грн, сейчас 85. Большая по полной цене была 151 грн, сейчас 173.
Что происходит?
КонхфЭдкаТузик• 20 марта 2025
Ответ дляБорщик
Он просто не может быть дешевле, если он действительно производства другой страны, тех же нидерландов
Може
Ядвига Юсьлегко• 20 марта 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я не спрашивала нормальные они или нет
Я спрашиваю что происходит
ну налог подняли вз 5%, автоматом все растет на 5%.
и так далее
Ядвига Юсьлегко• 20 марта 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Какие именно законы?
ментам и бюджетникам вон зарплату подняли, за вас счет же банкет
Ядвига Юсьлегко• 20 марта 2025
Ответ дляПП-шница
Там і квашена капуста 30грн за кілограм. Картопля дешевше, гриби теж, молочка...навіть голандерська трускавка. А в Україні, мабуть, одні мільйонери, бо ціни більші
мы кормим тут стадо бюджетников. половина страны свалила, а госаппарат растет на дрожжах
Теща дочки• 20 марта 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Нехай їсть яблука, здоровіше буде
Так вони теж 30-70 грн. Не те щоб зовсім копійчані. Чи у вас на Яблуні ростуть? Так я вже добрив і обробок більш ніж на 1000 купила, а до урожаю ще дожити треба.
Ядвига Юсьлегко• 20 марта 2025
Ответ дляПП-шница
Тільки в Польщі щотижня в костелі можна отримати за 15 злотовок пакет- несподіванку на кожного члена сім´ї. Усім бажаючи. Навіть червона риба та креветки часто. Тушонки, паштети, гриби, крупи....
Чи в супермаркетах затарилися за копійки тим, що вже термін придатності збігається. А нас всеодно тримають ціну . Викинуть, але не поставлять 2 чи 3 грн
а в нас таку допомогу продають
Теща дочки• 20 марта 2025
Ответ дляkanuka
Яблоки по 50 самые дешёвые, и вид у них на мадрид, сухие. Я в шоке, откуда такие цены на яблоки .
Весна. Дожили лише ті, які правильно зберігаються. А це дорого і дуже дорого.
Амбасадор щастя• 20 марта 2025
Ответ дляТеща дочки
То нехай ананаси їсть.
Якось люди живуть і купують,а тут і те не те і се не так.
Теща дочки• 20 марта 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Чому картопля Єгипет, коштує дешевше ніж українська, в супермаркеті? Чому ми не займаємося власним виробництвом? Чому яблука скуповують влітку по 10 у нас, а вам зараз продають по 60? Це також транспортування?
А чого ви по 10 продали? При писали б і продали по 60. Невже треба десь зберігати?
Теща дочки• 20 марта 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
То нехай ананаси їсть.
Не трудіться, колего. Я тут на вільний вигул вийшла, не псуйте відпочинок.
Амбасадор щастя• 20 марта 2025
Ответ дляТеща дочки
Менше яблука обробляйте, ви ж їх потім їсте.
Смайликівна• 20 марта 2025
Ответ дляАnnеt
сыр голландский 500 грн/кг. полтыщи! за сыр.
Колбаса обычная по 600-800 за кг тоже впечатляет.
Смайликівна• 20 марта 2025
Ответ дляЧаюри
Я такий давно не купую, ми тепер акціонери)) Сир купуємо по 240 акційний, і хороші сири на свята тільки.
Навіть акційні по 240 то скоріш за все сирний продукт, сири акційні від 300 починаються.
Смайликівна• 20 марта 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Бюджетникам(образования, культура, медицина) ничего не подняли. Три года не понимают. Подняли госслужащим.
Смайликівна• 20 марта 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Чиновников, а не бюджетников. Госаппарат это чиновники.
Таракашечка• 20 марта 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
ті яблука,котрі продаються в магазині- тільки в садах 14 обробок хімією за рік.
Амбасадор щастя• 20 марта 2025
Ответ дляТаракашечка
Тому я їм домашні, не оброблені
Чаюри• 20 марта 2025
Ответ дляСмайликівна
Можливо. Значить, брешуть на обгортці. За 300 я б не купувала на щодень взагалі.
Таракашечка• 20 марта 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Тому я їм домашні, не оброблені
у нас також домашні. Є трохи хімії, але щадяща і багато органічних препаратів. По любому приходиться обробляти.
але не повірю,що у вас без обробки 100%.. хоч від того самого черв’яка.
чи потім художньою вирізкою займаєтесь?
--
чи можливо купуєте у людей ’домашні’? то на продажу -там хімії у них іде набагато більше.
Амбасадор щастя• 20 марта 2025
Ответ дляТаракашечка
чи потім художньою вирізкою займаєтесь?
--
Яка мені різниця вірите ви чи ні. Ніхто не обробляює нічим, тому що немає часу і бажання. Яблука свої є достатньо. І влітку їмо і на зиму вистачає.
Ще й соку закрила майже 150 л. Яблучного
МеняАЖтрусит• 20 марта 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Банани і тунець це не базові продукти.
А що базові? Хліб і вода? На ціну хліба теж страшно дивитися. Буханка в день - пів мінімальної пенсії.
Амбасадор щастя• 20 марта 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Печіть самі і не буде страшно, на заквасці ще й корисно.
Срочнокпсихологу• 20 марта 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Нехай їсть яблука, здоровіше буде
Так и яблоки -+40 ,разве это нормально при пенсии 3000 грн или пенсионеру не нужно питаться ? Бананы роскошь , м-да (
МеняАЖтрусит• 20 марта 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Вже прикидали. Духовка електрична, принаймні, у мене, дуже неекономна, я що зекономлю на продуктах, дожену на електриці. Може, хлібопічка економніша, але вона точно не в списку моїх першочергових покупок, тут і так дірки не встигаєш закривати(((
Срочнокпсихологу• 20 марта 2025
Ответ дляПомидорина
Де ви живете?
А на витрине гниль лежит ,выбрать ничего ,а в интернете красивая картинка ,ничего не скажешь!)
Амбасадор щастя• 20 марта 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Тут не про економію, а про здоров´я. На ньому економити не варто
МеняАЖтрусит• 20 марта 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Згодна, але змушена ходити на дві роботи. Якщо по ночах вистоювати тісто і хліб пекти, то зовсім з ніг впаду. Тому печу інколи, але частіше купляєм.
МеняАЖтрусит• 20 марта 2025
Якщо робити 1 день голодування (на воді), то можна зекономити біля 15% затрат на продукти) Це так... істеричне уже
Бойова• 20 марта 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А бананы вредны для здоровья? Это какие-то новые исследования?)
Да, крахмал и сахар
Всегда поражаюсь, как люди их нагребают
И рядом с бананами в корзине булки, майонез, сосиски, макароны. жуть
Мама Никитки-2• 20 марта 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ні, це зберігання. Купляйте і ви по 10. Доречі, а чому влітку? Літні яблука не зберігаються довго.