СирОжино пирОжино• 20 марта 2025
Почему у толстых другой голос,совсем отличатеся от голоса худых?
СирОжино пирОжино
• 20 марта 2025
Ответ дляПампушОК
я знаю. у мене зріст 172 і коли я схудла до 62 то виглядала так наче мене пів години тому визволили з Бухенвальда, і чоловік був дуже незадоволений, йому більше подобається 75-78
Я теж маю такий самий ІМТ,як у вас.Всі в шоці як я схудла.
Угадайс• 20 марта 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ну у худых он самый обычный.А у толстых как будто заболели простудой.Причём у всех толстых одинаково.
Неправда.
Згадайте оперних дів - майже всі з надмірною вагою, а голоси шикарні. Та ж Монсеррат Кабальє.
СирОжино пирОжино
• 20 марта 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Перейшла на особистості тим що сказала що суто по вашій ідеї, чи як?
Ні,ви переходите на грубощі.А я нічого грубого і поганого не написала.
СирОжино пирОжино
• 20 марта 2025
Ответ дляПампушОК
ні, розмовляти не важко. і співати теж :)
по сходах вгору важко ходити
Це так.
СирОжино пирОжино
• 20 марта 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Вы что-то путаете)) Я не замечала такого. А тембр голоса так вообще от веса никак не зависит.
Плюс не совсем ясно, что вы имеете ввиду под лишним весом)?
У них у всех такой голос словно у них гайморит.
СирОжино пирОжино
• 20 марта 2025
Ответ дляУгадайс
Неправда.
Це взагалі дивує.
Кинг-Конгша• 20 марта 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Диафрагма,грудная клетка.Только я удивлена тому факту,что оперных певцов больше с лишним весом,если честно.Все,кого полные я знаю им тяжело разговаривать.А чтобы им сказали петь то вообще и речи быть не может.
Эмми Россам, Сара Брайтман, Нетребко ооочень полные, да)) Просто Монсерат и Паваротти итальянцы и любовь к еде у них в крови, вот и все))
Кинг-Конгша• 20 марта 2025
Ответ дляУгадайс
Неправда.
Эмми Россам, Сара Брайтман, Нетребко где? У последних двух возрасте уже, так прибавили. Но как и многие женщины в их возрасте.
ПампушОК• 20 марта 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
я зараз маю зайву вагу, багато зайвої ваги.
але з початку березня на лікувальній дієті, дуже потрохи вага зменшується.
я не можу сказати що якось інакше звучить голос від повноти людини, зате дуже помітна різниця коли одна й та сама людина говорить російською або українською. російською завжди тон вище, а українською стає трохи нижчий, більш грудний і м´який.
особливо у жінок
СирОжино пирОжино
• 20 марта 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Та все любят поесть.И худые,и толстые.
Кинг-Конгша• 20 марта 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Та все любят поесть.И худые,и толстые.
Ну так на голос это не влияет. Это если у человека уже проблемы есть какие-то со здоровьем, независимо от веса. С сердцем например проблемы, с горлом, связками и т.д. Тогда голос может меняться, сиплый или одышка, а так то нет взаимосвязи))
СирОжино пирОжино
• 20 марта 2025
Ответ дляПампушОК
особливо у жінок
Це так.Тут ви праві.Можливо зараз не по темі - у нас в школі,коли я вчилася вчителька англійської мови казала,до речі,що їй хочеться говорити грубощі і сваритися тільки російською мовою,а українською тільки приємні речі говорити.
Угадайс• 20 марта 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Це взагалі дивує.
Ваша тема - типове натягування сови на глобус.
Бо, окрім оперних співачок, я знаю масу прикладів повних жінок з шикарними голосами.
В мене колега є, в ній ваги 120+, і вік десь 50 років, а голос як в молоденької дівчини - приємний і мелодійний, з такими нотками звабливими. І не одну таку знаю.
СирОжино пирОжино
• 20 марта 2025
Ответ дляУгадайс
Це виключення.
СирОжино пирОжино
• 20 марта 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Может.У меня знакомый болел астмой,голос не поменялся,но частая задышка.
Угадайс• 20 марта 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Нетребко була в тілі, потім схудла.
Адель була повна, потім схудла. На голосі це не позначилось.
Тобто, який висновок? Не залежить голос від ваги.
Кинг-Конгша• 20 марта 2025
Ответ дляУгадайс
Нетребко була в тілі, потім схудла.
Ну так и я об этом писала. Нетребко молодая вроде довольно худая была. как и Сара.
СирОжино пирОжино
• 20 марта 2025
Ответ дляУгадайс
Нетребко була в тілі, потім схудла.
Адель же не стала по фігурі,як узнік Бухєнвальду
СирОжино пирОжино
• 20 марта 2025
Ответ дляУгадайс
Ні.
В мене є теж знайомі худі,а голос як у повних.А є повні як і ваші знайомі з нормальним голосом,або з мелодичним.
Угадайс• 20 марта 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Я не читала всі ваші пости, відповіла на адресований мені.
Всі здравомислячі люди розуміють, що голос від ваги не залежить.
СирОжино пирОжино
• 20 марта 2025
Ответ дляУгадайс
Голос ні,а голосові зв´язки.