90x60x90• 20 марта в 14:58
Чи завжди формули добової калорійності є абсолютно точними?
Наприклад, розрахувала я собі підтримку ваги і добову калорійність. Але їсти на таку норму боюся - бо боюся, що вона завищена і я наберу вагу на ній. Наскільки точним є орієнтир споживання добової норми калорій? У когось були похибки в результаті і ви наприклад не худли від запропонованого дефіциту?
90x60x90
• 20 марта в 15:03
Ответ дляЗалатавая
тренировки будут?
Тільки домашні десь 1 година з резинками та невеликими гантелями
Залатавая• 20 марта в 15:04
Ответ для90x60x90
в неделю сколько будет тренировок (в часах)
90x60x90
• 20 марта в 15:05
Ответ дляЗалатавая
6-7,з поділом по днях верх, низ, прес
ТаЕщеОптимистка• 20 марта в 15:05
Я вже давно впевнилась, что схуднення на дефіциті калорій – це міф. Хто б якої ваги не починав, а все рівно настає плано і хоч як не крутись – вага стоїть, а гормональний фон у жінки від недостатньої кількості тваринних жирів в раціоні може полетіти. Тому я за схуднення після того, як повністю нормалізований гормональний фон, жінкою вивчена самостійно вся важливість тваринних жирів в раціоні, і після цього можна корегувати свій раціон для схуднення без підрахунку калорій. Тоді зберігається і гормональний фон і мʼязи (які в першу чергу тануть при дефіциті калорій)
Кросівки оригінал• 20 марта в 15:06
Бо добова норма рахується на так
Ви повинні тиждень рахувати все при звичайному харчуванні, через тиждень вашу суму ділете на 7 і отримуєте те що ви споживаєте за день і від цієї суми робити дефіцит 10-15%, віднімаєте. А то шо вам програма розрахує, то знаєте є таких гарний вислів «від потолка»
Кросівки оригінал• 20 марта в 15:07
Ответ для90x60x90
6-7,з поділом по днях верх, низ, прес
Ну видно що у вас запал))) 6-7 годин в тиждень)))
Кросівки оригінал• 20 марта в 15:08
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Для цього є не тільки дефіцит. А ще й норма БЖВ
90x60x90
• 20 марта в 15:08
Ответ дляКросівки оригінал
Бо добова норма рахується на так
Я вже схудла, тепер питання утримати вагу.
Я рахувала по формулам Сан Жеора і Бенедикта Харіса, майже однаковий калораж рахує
Залатавая• 20 марта в 15:08
Ответ для90x60x90
6-7,з поділом по днях верх, низ, прес
это оч много, вы не потяните
4 часа вполне достаточно так, чтоб и результат был и облом не случился.
вот при 4 часах в неделю лучше ориентироваться на 1500 ккал в день.
90x60x90
• 20 марта в 15:09
Ответ дляКросівки оригінал
Та я вже 4 місяці в такому темпі. Мені некомфортно, якщо без тренувань день. Але в мене майже все зі своєю вагою тіла, тільки гантельки на 2,5 кг
Залатавая• 20 марта в 15:09
Ответ для90x60x90
а, на подлержание 1600-1700 норм
90x60x90
• 20 марта в 15:09
Ответ дляЗалатавая
это оч много, вы не потяните
Я так тренуюся вже 4 місяці, мені норм
Аноним_Русалка• 20 марта в 15:28
Ответ дляТаЕщеОптимистка
ну так кроме дефицита еще и бжу надо соблюдать в идеале)