Как вы относитесь к девочкам в полиции?
Как женщинам там вообще находиться?
Это престижно или просто модно-женщина в полиции?
Как женщинам там вообще находиться?
Jane_Ukraine• 20 марта в 17:46
Не дуже там для дівчини. Але якщо ти вже там пропрацював до віку ’жінка’, то потім ще складніше піти, дуже вже затягує це ’болото’. Тяжко: чергування, мало вихідних, контингент та багато багато інших проблем. Пропрацювала кілька років, збиралася із силами щоб піти півроку мабуть. І це я вже мовчу про ’залицяння’ колег-чоловіків.
Jane_Ukraine• 20 марта в 17:49
Особливо приємно зустрічати в себе на районі чуваків, яких ти в СІЗО півроку тому відправила, а вони тобі так: ’ой вітаю, а вас додому не провести’? Воно наче і смішно іноді, а іноді не дуже 😂
Ответ дляJane_Ukraine
Вам нравится служба? Зарплата какая? Звание есть?
Jane_Ukraine• 20 марта в 17:53
Ответ дляНіка Найз
Так я ж кажу, я звільнилася. В чомусь подобалося- це особливий вайб . А так, тяжко звичайно: весна , в парку гуляють мами з дітьми, подружки пьють каву , парочки , а ти в парк приїхав на вісельника і дивишся як воно на дереві висить з перекошеним обличчям і виявленим язиком.
Ответ дляJane_Ukraine
мда..шо сказать