Марічка• Изменено 20 марта 2025
Боксер Усик захистив дисертацію
Відео захисту (перший коментар під постом)
Усик навіть не може правильно і з першого разу вимовити якісь слова.
Як вам новий (свіжий) український вчений?
Анонім Перший• 20 марта 2025
Ответ дляМарічка
Так.
Видно неозброєним оком.
То одяг дружини піарять так, як піарили скумбрію, то тепер Усика готують.
Видно неозброєним оком.
Удалено администрацией...
Дама_с_коготками• 20 марта 2025
Очередной позор на весь мир, он же даже по украински не говорит, даже по бумажке не в состоянии прочитать, мрак
Гомосноб• 20 марта 2025
Ответ дляbegovelik
Ура!
Буде, на кого замінити Кличка на посту мера Кийова
Зачем менять пусть вместе сидят)
Марічка
• 20 марта 2025
Ответ дляАнонім Перший
Удалено администрацией...
Бавовна• 20 марта 2025
Новая украинская элита.
Стерненки, Лаченковы, Кравцы прЫщавые, и Усики с Монатиками
Анонім Перший• 20 марта 2025
Ответ дляМарічка
Удалено администрацией...
Бавовна• 20 марта 2025
После ареста Усика всплыли факты из его криминального прошлого
После задержания боксера Александра Усика в аэропорту города Краков вскрылись подробности его криминального прошлого.
Впервые криминал появился в жизни Усика в 2005 году, когда он совершил грабеж с применением насилия в Симферополе. Спустя два года, в 2007-м, случилось более серьезное происшествие – он убил своего друга, из-за ревности к будущей жене. дело тогда «замяли».
Кросівки оригінал• 20 марта 2025
Ответ дляПочекуха
Не так) кандидат какихтотам наук
Какіхто це вони вміють робити, одні какіхто і бачимо 😂😂😂
Кросівки оригінал• 20 марта 2025
Взагалі спортсмени не можуть бути тупими, бо вони вміють рахувать калорії, а жінки тут ні)))
але дисертація, то ви вже вибачте, це треш)))
Гомосноб• 20 марта 2025
Ответ дляbegovelik
Тоже вариант. А можно советником.
Их можно менять. Месяц один мэр, второй его советник, потом наоборот.
Барвіночка• 20 марта 2025
Ответ дляКросівки оригінал
то вже цле сракіхто
Хачапууури• 20 марта 2025
Сподіваюсь, той найманій дівчині, що написала дисер та супровідні оформлення, достойно оплатили работу.
Значит надо• 20 марта 2025
Ой, ще відео на свою голову глянула) В тих мужиків залізна витримка, щоб не заржати)
75В• 20 марта 2025
Блін, цей усік лізе з усіх прасок) У мене в стрічці ФБ, в новинах, тут теж. Скільки можна?! Де він взявся?)
Марічка
• 20 марта 2025
Ответ для75В
Його хтось просуває на майбутнє як медійно розкручену, впізнавану особу.
Тк, що ми скрізь бачимо ніби-то новини про Усика та його дружину, це -проплачена кимось реклама.
Додам, що стратегія його просування дуже форсується.
Все робиться аж надто швидко і назойливо
Хто за цим стоїть я скоро стане відомо
Марічка
• 20 марта 2025
Ответ дляНі грама
А Катерина шо? Відстає…( Нова українська інтелігенція.
Катерина грає роль української Джорджини Родрігес.
Поки що якось невдало