Илона_747• 20 марта в 19:59

І ці аналітики кажуть нам, що війна - з 2022

З Ростовської волості як зайшли, так і вийшли.
Найчесніший у світі український телевізор (брехня то тільки в Росії, не переплутайте) нашу поразку, пробачте, звичайно ж перемогу, замаскував ха-ха про те, як росіяни трубою лізли.
Так, трубою. У них було завдання, мета і якщо трубою, то трубою.
Росія то дуже серйозно і ми це вже 12-ий рік бачимо.
А українці на всіх диванах сміялися над трубою.
Поки українську армію ті, хто трубою ліз, виганяли.
Але потім російські ліберали, ті, що проти війни, і наш телевізор СЕРЙОЗНО говорили, що, хоч нас і прогнали, але те, що ми у Ростовську волость колись заходили, то все одно є нашим аргументом.
І байдуже, шо як зайшли, так і вийшли.
Смішніше тільки теорія, що війна почалася 2022...
Результат:
вже голосів: 12
4 (33.33%) Кляті порохоботи
4 (33.33%) Треба випити 100г кави
2 (16.67%) Колись та поборемо
2 (16.67%) Задум сонцесяйного
0 (0%) А я вже звикла
Seehund• 20 марта в 20:07
Поток сознания.
Подрысь• 20 марта в 20:18
Переведите кто- то автора
Alli_k77• 20 марта в 20:24
автор просит бан
tosja_80• 20 марта в 20:40
Есть отличная штука - можно заблокировать ’человека’ и больше не видеть его тем.... Отличная вешчччч!