ЖонДуан• 20 марта 2025
Допоможіть по букінгу
Дівчата, хто має досвід бронювання на bookung. Пробую замовити кімнату на трьох дорослих. В описі кімнати вказано наявність 1 ліжка, а кількість людей - три. Чи значить це, що потрібно буде дозамовляти і доплачувати за додаткове місце чи ліжко? Дякую наперед
Запароленое одеяло• 20 марта 2025
Там написано що по запросу вам нададуть дитяче ліжечко. Вас троє дорослих чи з вами маля ?
Запароленое одеяло• 20 марта 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Нет, это означает, что вы втроем будете спать на одной кровати
Ні, там написано free crib available , так що залежить від того втрьох це як? Всі дорослі ? Чи є дитина ? бо автор не написала
Давно без алко• 20 марта 2025
Пошукайте це житло на Гугл картах. Там можливо є сайт готелю з контактами. Можна їм написати і запитати. Плюс інколи буває дешевше букінга
Ядвига Юсьлегко• 20 марта 2025
Зайдите в каталог фото и найдите фото номера делюкс сьют, там по фото понятно станет. но не представляю что значит 3 человека на 1 кровати? Я такого не встречала никогда
Стрибну в гречку• 20 марта 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Если трое взрослых, то спать на одной кровати будут
Ядвига Юсьлегко• 20 марта 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Мммм. Где это видано такое? Шарага какая-то
Стрибну в гречку• 20 марта 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я очень часто встречала
Вот так. Типа кинг сайз
Запароленое одеяло• 20 марта 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Сумніваюся. Пошукова система видає результати по вашому запиту, якщо автор шукала кімнату для трьох дорослих, то їй не могли порекомендувати кімнату з 1 ліжком. Принаймі, я з таким не зіштовхувалася ніколи, а користуюся сайтами букінгу житла постійно
Ядвига Юсьлегко• 20 марта 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Я очень часто встречала
Вот так. Типа кинг сайз
Обычно же кровать + диван либо раскладушка на третьего человека. Как можно спать троем физически, у меня была бы клаустрофобия окажись я посередине
Стрибну в гречку• 20 марта 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Полно такого. Типа размер кинг сайз, максимум 3 гостей помещается
После того, как я раз на такое попала, теперь очень внимательно слежу за тем, какие там кровати
Еще бывает максимум гостей - 4. Одна двуспальная кровать нормальная и на кухне софа, которая раскладывается, с которой ноги у высоких свисают
Запароленое одеяло• 20 марта 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
О богі. Це де таке було?
Стрибну в гречку• 20 марта 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Нужно смотреть. Если есть диван - там будет показано
Запароленое одеяло• 20 марта 2025
А, побачила в пості, що на трьох дорослих. Сорі. Дуже дивно, звичайно шукайте іншу кімнату
Стрибну в гречку• 20 марта 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Жаль, что я не сфоткала, чтоб показать
Запароленое одеяло• 20 марта 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Жаль, что я не сфоткала, чтоб показать
Та я вірю 😂 просто ніколи щ таким не зіштовхувалася. Якщо більше 2 х, завжди пропонує мені або два ліжка окремих, або диван ще
АнтиТанкист• 20 марта 2025
это one bedroom
там еще диван есть в гостиной,
смотрите фотки
стоимость за 3 взрослых, доплачивать не нужно
посмотрите еще с мобильного через приложение, может быть ниже цена
там еще диван есть в гостиной,
смотрите фотки
Стрибну в гречку• 20 марта 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
О богі. Це де таке було?
В 2019 в Кракове мне такое чудо попалось. Я теперь внимательная
В феврале чуть не попали на такое во Львове
Стрибну в гречку• 21 марта 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Да, мне тоже, обычно. Но после этого случая я теперь внимательно смотрю. С подозрением отношусь, где кинг сайз и не указан диван
Запароленое одеяло• 21 марта 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
У нас колись було таке, що був номер забуканий . Приїхали пізно, втомлені, дуже хотілося просто спати. Ідемо в номер, к там зсередини закрито. Ми до адміністратора, він каже, не може бути, я нікого не заселяв, прийшов з нами, перевірив, стукав, карткою двері відкрив, але всередині на шпінгалет зачинено. Ані він , ані ми так і не зрозуміло що то було, але нас натомість заселили в класний номер , типу супер друпер люкс, але ми були такі втомлені, що нам було все одно 😂
Стрибну в гречку• 21 марта 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ой, к счастью с таким не сталкивалась, только с кроватью был прокол. Хорошо, что заселили в другой номер
Это мой страшный сон, что я приезжаю в чужую страну, а номера нет и не знаешь, что делать
сладкий_ноябрь• 21 марта 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Це не можливо.
Точніше можливо, якщо третя це дитина.
ЖонДуан
• 21 марта 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Троє дорослих