Малявка ще та• Изменено 20 марта в 23:56

Це вже старість?

З дитинства жила в селі. Після закінчення школи переїхала і місто, по квартирах з майбутнім чоловіком. І мені дуже подобалося жити не в будинку а в квартирі. Потім купили свою квартиру і я думала що нарешті мрія збулася.
І от мені 38 років,дітям 8 і 14 років вже.
І тут я розумію що дуже хочу лити в приватному будинку, тільки не один на дві сім´ї, а особисто свій.
Коли їжджу до батьків, то прямо їхати в квартиру не хочеться. Там свобода, тиша, свіже повітря, купа місця, авто у дворі а не під під´їздом і тп.
Прямо серйозно думаю про будинок.але в місті нам не реально купити,лише в селі.
Але ж там немає робити, треба ближче до міста.
Скажіть, це але старість чи це нормально?
Мене тепер почало все дратувати, сусіди,шум під вікнами, постійний пил у дворі,що не хочеться вікна відчиняти..
Просто поговорити.
Можливо в когось був такий самий досвід.
Поділіться.
Думала вже квартиру продати і шукати будинок,але докладати потрібно чимало.
Результат:
вже голосів: 267
109 (40.82%) Можна і за містом буд
66 (24.72%) Квартира
54 (20.22%) Будинок (лише вмісті)
38 (14.23%) Інший варіант
Ласковая_львица• 21 марта в 01:13
Я за три роки ВПО наигралась в приватный будинок досхочу.
Хочу на 15й поверх.
Ласковая_львица• 21 марта в 01:17
Ответ дляМалявка ще та
В квартирі стало реально тісно. І це вже дратує. Діти постійно вдома. А в селі всі на вулиці, наче відпочиваєш один від одного.
Минулого року через страшну спеку була напасть - оті тропічні тигрові комари. Літають безшумно, жеруть безбожно, активні цілий день. Ми на вулицю і пальця не висували - жерли в момент. Я квіти полити не могла - хвилина - і весь у пухирях.
Ласковая_львица• 21 марта в 01:19
Ответ дляAnanasprotivogaz
В марте? Огород?
А що вас дивує? Пограбати, обрізати, прибрати ітд
Злюка-закусюка• 21 марта в 01:22
В ідеалі потрібна квартира в місті і дім поза ним.
Я люблю будинок але не хочу бути рабинею його. Тому купили невеликий і території 5 соток. Мені на квітник і пару високих грядок вистачить. Більше і не потрібно.
Ananasprotivogaz• 21 марта в 01:42
Ответ дляЛасковая_львица
Автор описала, как 40 га обработала
ИМХОля• 21 марта в 01:49
Ответ дляМама фіфті цента
Я за квартиру однозначно.
Я городской ребенок, но в детстве каждые выходные меня родители возили на дачу, капали на мозги что нужно помогать с огородом и обижались когда у меня были другие планы.
С тех пор лютой ненавистью ненавижу ни сад-огород, ни работы во дворе и благоустройство близлежащей территории, а частный ассоциируется именно с таким вот ’досугом’.
К слову сказать обожаю бывать за городом на природе, отдых с палатками, байдарки, велосипед. Но шашлык у друзей на даче если это занимает больше чем один вечер уже внапряг
Сестра) Я на даче любила две вещи, поесть и уехать
Ирина-bbd0• 21 марта в 02:44
Ответ дляТворю чудеса
Детей нет? Когда с детьми, головная юоль все. Нужно подстраиваться, чтоб школа, сады рядом. Больницы, поликлинники тоже. А то не дай Бог что. В этих деревнях-городах на 10 тыс чаще всего такая себе медицина
В Украине нет деревень!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
НашлаПерепискуМужа• 21 марта в 03:03
Ответ дляМалявка ще та
Але ж тоді вже діти окремо будуть. А зараз дуже важко на купі.
И поэтому Вы решили купить козу. Загрузить себя дополнительно вечной стройкой-огородом.
Кстати, старший ребёнок уже скоро от Вас съедет, и уже проще будет. Мы с мужем остались вдвоём в двушке, балдеем, у каждого своя спальня.
Готова до другої• 21 марта в 04:37
Может действительно старость? Не знаю, я человек который выросла всю жизнь в квартире и сейчас живем в 3ком с мужем и ребенком. Если нам нужно пространство то разбежались по комнатам и все))). А вот когда приезжаю к бабушке в частный дом, то для меня это ужас, я там даже спать не могу. Мое мнение 2ком квартира на 4 человек - это мало. У каждого должно быть свое пространство. Я за квартиру побольше
Знаю бакси• 21 марта в 05:55
Ответ дляМалявка ще та
Скільки вам років? Бо мені здається що в мене це через вік.. раніше про дім навіть не думала, і не думала що колись подумаю.
Ви молода , який там вік. Яке у Вас хобьі окрім села?
Знаю бакси• 21 марта в 05:57
Ответ дляPrervana
Везде свои плюсы и свои минусы. В квартиру пришел с работы, похоботился чуток по делам и задрал ноги на диван. А в доме постоянно какой-то движ. Утром выйдешь кофе попить на крыльцо - ебааа, соседские коты всю дверь обоссали. Идешь берешь энзимы, запшикиваешь метки эти, идёшь включаешь воду на шланг, чтобы смыть красоту. Твою ж дивизию, крепежка за зиму рассохлась, надо шланг перекрутить. Пока шланг крутишь, видишь что уже пырей вылезти пытается. Идешь набирать бак отравы, пшикаешь тот пырей. Голову вправо повернешь - а там гортензии пора быстро после зимы обрезать
... Обед. Попила блин кофе
Нафіга гербіциди використовуєте? Це е ж Ваша земля, а Ви її вбиваєте... Невже пирій важко виполоти?
Знаю бакси• 21 марта в 05:58
Ответ дляAnanasprotivogaz
В марте? Огород?
Звичайно. В кого теплиці, своя розсада, то город починається після нового року
Знаю бакси• 21 марта в 05:59
Ответ дляМалявка ще та
25 км від міста але ж кожного дня їздити. І це потрібно продати квартиру,щоб купити дім. І дітям потім доведеться їздити з села на навчання після закінчення школи.
А як їздять студенти з передмісття Києва? Інститути, університети в обласних містах, а не в райцентрах. Яка різниця з села їхати на навчання, чи з райцентру?
Юлия 0811• 21 марта в 06:23
Ответ дляТворю чудеса
Как вы пишите классно. Вам надо тексты для стендапа писать
Вона ж журналіст))))
Комиссия50%• 21 марта в 07:22
Ответ дляМама фіфті цента
Я за квартиру однозначно.
Ви як про мене написали. Так в дитинстві напомагалася, що й досі не тягне в ті двори-огороди. На все оте ´´земелька´´ ´´посадимо´´ ´´вродить´´ око сіпається. А вже 44 рочки дівчинці.
АфродитаПетровна• 21 марта в 07:30
Я трішки молодша, але в мене таке вже років 5. Зараз живу в будинку, але в місті, городу немає, тільки газон і декілька клумб. Для мене плюс це відсутність сусідів за стіною, можливість вийти на подвір´я і попити кави.
Маю ще будинок в селі, ось там я відриваюся. Моя кума каже, що я несповна розуму😁 сиділа би і порпалася в землі. На постійно я би там не жила. Зимою немає, що робити. З роботою теж важко.
Робіть як вам підказує серце, всі ми різні, і рішення приймати тільки вам.
Позаземний розум• 21 марта в 07:36
Ответ дляМалявка ще та
Або жити в селі і їздити на роботу в місто. Квартира 2 кімнатна.
А дети?
Позаземний розум• 21 марта в 07:37
Ответ дляМалявка ще та
К земле тянет?
автор Малявка ще та • 21 марта в 07:41
Ответ дляПозаземний розум
А дети?
В селі є школа.
viter33• 21 марта в 08:00
Ответ дляДиверсификация
Я так сьогодні наробилася біля того будинку, що заснути не можу 😥І це лише початок .Загрібати садок , білити та обрізати дерева , садити город , квітники , миття вікон і тд , я не витягую вже
Автора запросіть на суботу на ’тест-драйв’
і вам легше буде і автора попустить
viter33• 21 марта в 08:01
Ответ дляМалявка ще та
Я Вас розумію, бо виросла в селі. Але можна по мінімуму посадити.
Але все одно бур’ян росте по-максимуму((
годовасик• 21 марта в 08:11
Не знаю, я після літа в селі в будинку з такою радістю повертаюся додому в милу й затишну квартиру. Це, мабуть, того, що ви в селі народилися, а я в місті.
Язвочка• 21 марта в 08:20
Мы живем в доме в пригороде Киева
Все зашибись, но всем занимается муж. Я в дворовых роботах не участвую
Вельми шановна• 21 марта в 08:30
Видимо да - это уже старость). Мои родители захотели в село переехать только на пенсии. Как и многие пожилые родственники
Мамина корзиночка• 21 марта в 08:37
Я всю жизнь жила в квартире, как вышла замуж на лето снимали дачу.
Потом жили в двух новостройках, везде был мрак - ноль шумоизоляции ( для меня это самый главный минус, дома я хочу покой)
Вообщем пожили и продали, купили под Киевом дом.
8 соток газона, туи, пара цветников
Баня отдельная на участке, шезлонг летом, терраса, беседка и наконец то тишинааа.
Никто не стучит, не орет, не плачет за стенкой или сверху/сбоку.
Для меня идеально, огород мне не нужен.
Работаем удаленно, есть машины потому не проблема выехать куда то когда надо. И нет в соседях никого с курами, собаками огромными на цепи, до 10 утра правило никаких газонокосилок и шумных работ.
Кароче в квартиру не хочу.
Читаю про снег, ну вот эту зимо он от силы 10 раз выпал. Муж почистил дорожки за пол часа, машины у нас под навесом. Зато как классно было в снег в баню свою сходить попарится.
Каждому своё как говорится, мне если что 36
Ручки-Крючки• 21 марта в 08:50
Ответ дляДиверсификация
Ягоди , фрукти …не покропите-нічого не буде , а стрижка трави кожні два тижні .
Я вас прошу! Когда был дом 20 лет назад, никогда ничем не обрабатывала и не знала, куда девать урожай. Разве что персики очень прихотливые.А все остальное расло само по себе.
Безлім на все• 21 марта в 09:01
Автор, в нас так само було. В 38 захотіла будинок дуже. Але і комфорт міста мені потрібен- бо то робота, садок, школа, гуртки .
Тому ми придбали дачу, від квартири 12 км. Влітку живемо там, коли немає школи і гуртків. А коли холодно, там не люблю знаходитись, бо в квартирі зручно: на роботу пішки, супермаркет поряд і тп
Безлім на все• 21 марта в 09:05
Ответ дляКомиссия50%
А я кайфую, в мене і декоративні рослини, квіти, і полуниця, і помідорчики.
Відірву та викину• 21 марта в 09:05
Ответ дляДиверсификация
то нащо ви це робите?
не сад,іьь город, залиште мінімкм дерев, виложіть плиткою той город
аи що раб будинку?
Відірву та викину• 21 марта в 09:15
жили тимчамо в о будинку як впо
попались неадекватні суміди ´ це жесть і нікуди від них не дінешся
собаки гавкають
півні зранку верещать
а головна - всі весь час щось палять, дихати нема чим