Ля-ля-ля• Изменено 21 марта 2025

Сина вкусила собака.

Сьогодні сина вкусила собака. Йшов через приватний сектор, було вже темно він собаку не розгледів і не запамʼятав. Це я до того що ми ту собаку не знайдем і не ідентифікуємо що б за нею спостерігати.
Рану довго мили милом і намастили йодом . Так сказала сімейний лікар. Завтра їдем до травматолога .
Звідси питання , можливо хтось опинявся останнім часом в такій ситуації? Як зараз справи в Україні з вакцинами від сказу? Вони хоч є? І за якою схемою кололи ? 5 доз чи 3?
Дуже хвилююся .
Шкала Радощів• 21 марта 2025
Вне зависимости от схемы вам нужно поехать и сделать вакцину. Педиатр все расскажет.
Завтра не пью• 21 марта 2025
Делать вакцину 100% как можно скорее, постараться вспомнить место, где было животное. Возможно это не единичный случай, надо сообщить.
ХтоЯкщоНеЯ• 21 марта 2025
Травмопункти цілодобові. На укус дитини навіть швидка приїхала б. Ну ви даєте.
сою не люблю• 21 марта 2025
Автор, краще зробіть вакцину.
Пару місяців тому мою доньку вкусила кішка біля озера. Але легко вкусила , поцарапала зубами. Я два тижні ту кішку шукала. Знайшла ! Але ми в Німеччині, пишуть що тут немає сказу. Але за ці два тижні я посивіла
ніколи такого не було• 21 марта 2025
Моего сына давно укусила. Поехали сразу в больницу. Уколов вроде 5 было, по схеме
сою не люблю• 21 марта 2025
Автор, я багато читала, вакцину можна зробити і через неділю і через 10 днів. Завтра сходіть туди, може все ж знайдете ту собаку
natali12439• 21 марта 2025
сына в феврале укусила тоже то сразу же побежала на приемный покой там же промыли укусы мылом и сделали 1й укол от столбняка-далее по схеме который вам распишет дежурный доктор ..Там вроде 5 уколов если не ошибаюсь.
Prervana• 21 марта 2025
Тут без вариантов. Колоть 5 уколов вакцины по схеме и еще от столбняка сразу желательно. В киевской области уже жопа с бешенством, к примеру. У нас в населенном пункте 2 подтвержденных лабораторно случая и еще на два - готовятся анализы, нет пока результата. Шухер знатный стоит
Чемна панночка• 21 марта 2025
Ответ длясою не люблю
Автор, краще зробіть вакцину.
А зачем вы так долго искали кошку, не поняла?
Зоркая Зорро• 21 марта 2025
Племянника также укусили год назад, кололи вакцину, по моему пять раз.
Коренная киевлянка• 21 марта 2025
Ответ дляPrervana
😱😱😱
Коренная киевлянка• 21 марта 2025
Ответ дляЧемна панночка
Чтоб морду набить
ДинамоКит• 21 марта 2025
Ответ дляЧемна панночка
Так це рекомендації
Для спостереження за твариною,можливим відловом і дослідженням мозку. Так встановлюють чи тварина хворіє на сказ. Ну жінка то понятно,що не сама б кішці рубала голову на аналізи,але повідомила б служби,якби зразу знайшла. Якщо тваринку знайшли,і вона себе нормально веде,за нею спостерігають по моєму тиждень чи два. Якщо тварина хвора на сказ,то симптоми нагрівають швидко. Значить точно потрібно уколи,тварину відловити,знищити і дослідити. В мене так колись родича в приватному секторі шавка цапнула легенько,поцарапала зубами,без крові,ніби якась нічийна. Все промили,обробили,в потім він тут собачку за рекомендацією лікаря шукав і через кілька днів зустрів,розпитав чия вона,пішов до господарів,вони пред´явили абсолютно здорову собачку з придуркуватим характером. Типу вона щеплена,просто дурна і часом може тихенько підкрастися і тяпнути
Чемна панночка• 21 марта 2025
Ответ дляДинамоКит
Так це рекомендації
Я поняла. Но я думала что это имеет смысл если сразу найти, ну может пару дней. А жве недели разве можно ждать-колоть или не колоть
Чемна панночка• 21 марта 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Чтоб морду набить
Ну других вариантом нет. Тк врят ли можно ждать в раздумьях две недели -колоть или не колоть вакцину
автор Ля-ля-ля • 21 марта 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Я одразу подзвонила до сімейного. Вона сказала нікуди не бігти прямо зараз. Виписала електронне направлення до травматолога на сьогодні . Ось їдемо .
Конфиденциальность• 21 марта 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Та да, аж бігом.. Мене вкусила собака і сина 2 раза кусала. Такий пофігізм від персоналу.. Типу, наблюдайте собачку, голубте її, щоб не здохла. А вже як здохне протягом 14 днів, бігом до нас. І запитали чи є у малого прививка від правця. А, ще запитали, як саме собачка вкусила? Чи агресивно гавкала, чи тихенько підбігла? Ну, таке.. Добре, що ця собака біля сусіднього будинку жила і ми мали змогу її пасти
Плету интриги• 21 марта 2025
Моего МЧ недавно укусила собака, врачи сказали наблюдать за собакой. Мы поехали на то место, спрашивали людей, оказалось, эту собаку там все местные знают и она всех кусает. А сама собака жива здорова. Попробуйте и вы поспрашивать местных, может, найдете ее и сын, может, когда увидит вспомнит ее