Завжди з рушником• 21 марта в 07:48
Вуличний кіт запертий, туалет
Через те що кіт, який звик до гуляння на вулиці, вкусив дитину, тримаємо його закритим в хаті. На лоток ніколи не ходив і так не сходив ні разу. Виносимо в сарай, але не знаю, чи там ходить він, бо дуже брудно і так там. Вчора ввечері вирвав їжу, періодично як облизується, вранці теж вирвав. Це може бути через запор і стрес? Я вже не знаю що робити. Дуже хоче на вулицю . Воду п´є, їсть
Завжди з рушником
• 23 марта в 09:20
Сьогодні кіт попив, поїв і сухий, і вологий корм, рибу. Єдине що не подобається, це той сарай з мишами( Але на пісок не хоче на лоток ходити....
Завжди з рушником
• 24 марта в 01:26
Якщо вночі не можу віднести в сарай, а він захотів в туалет, теоретично він же може сходити на лоток з піском у залі? Світло залишене йому...Сьогодні вже тиждень його закриття
Завжди з рушником
• 24 марта в 12:40
Ответ дляРобот Вертер
Ну понятно, он грустит, там соседский Васька его кусты метит, пока он дома сидит.)
Сьогодні їв, пив, але часто вилизуєтья і вже не тихий, сумний, а сердитий що не випускаємо його. Не дає вже гладити себе. Двері прямо виштовхує і хоче на вулицю
Робот Вертер• 24 марта в 18:25
Ответ дляЗавжди з рушником
Знакомая картина, мой тоже буянил, когда из квартиры его не выпускала, особенно когда привык на шлейке гулять. На ручку двери прыгал и висел, на нас рычал. Он у меня вообще вредный, с характером. Дочку к нему не подпускайте, чтобы не поцарапал ее с горяча.
Завжди з рушником
• 24 марта в 20:27
Ответ дляРобот Вертер
Добре, дякую! В мене ще переживання з приводу того, що він буває в сараї і там можуть бути миші, криси....Хвилююсь, щоб від них нічим не заразився. І ще таке питання, бо місця собі не знаходжу. Мені сьогодні в обличчя і очі потрапила вода з миски, з якої він п´є, він лапами попав у неї і струсив з них мені в обличчя. Теоретично можна таким чином заразитися, якщо в очі попала ця вода?
Робот Вертер• 24 марта в 20:43
Ответ дляЗавжди з рушником
Не знаю можно ли так заразиться, но он у вас здоров, 99%. Вы слишком себя накручиваете, по поводу мышей тоже, они не только в сарае, но и на огороде, в саду, и он сталкивается с ними каждый день. Все будет хорошо и у вас, и у кота.
Завжди з рушником
• 24 марта в 20:47
Ответ дляРобот Вертер
Так, це правда, миші всюди. Ще цікаво, якщо теоретично котик інфікований, інкубаційний період і йому дають вакцину від сказу, він може одужати чи ні? І ще не знаю, чи каструвати чи ні....Чесно кажучи, я б взагалі не хотіла б його випускати нікуди, бо тепер буду тільки накручувати себе
Робот Вертер• 24 марта в 21:00
Ответ дляЗавжди з рушником
Кастрировать конечно, он меньше шляться будет где ни попадя, меньше драться будет, хотя за территорию драться будет конечно, но все равно меньше. Может ли выздороветь кот после вакцины, не знаю.
Завжди з рушником
• 24 марта в 21:02
Ответ дляРобот Вертер
Добре, дякую!
Завжди з рушником
• 27 марта в 08:46
Ответ дляРобот Вертер
Сьогодні 10 день. Досі страждає за вулицею. Їсть, п´є...
Завжди з рушником
• 27 марта в 08:47
Але все одно хвилююсь. Вже й не хочу його зовсім випускати, багато небезпек на вулиці.
Робот Вертер• 27 марта в 09:52
Ответ дляЗавжди з рушником
Бедняга, зато сколько радости будет когда пойдет гулять. Сложно конечно, мой уже через год когда домой вернулись, подрался, когтем инфекцию занесли, загноение было, больше месяца дома держали, лечили, тоже нервы делал, на шлейке гуляли правда, научился когда уезжали, но все равно злился, он же не мог перемахнуть забор и рвануть куда то через соседский двор или по кущерям полазить. Ничего, пережили.
Робот Вертер• 27 марта в 09:54
Ответ дляЗавжди з рушником
Можете оставить конечно, но раз привык гулять, лучше после вакцинации и кастрации вернуть ему привычную жизнь. Он шляться меньше будет. Наш теперь за редким исключением всегда дома ночует, не то что раньше, мог загулять на двое суток и прийти весь подраный. Сейчас боевые раны бывают крайне редко.
Завжди з рушником
• 27 марта в 10:38
Ответ дляРобот Вертер
Наш майже завжди приходив до дому спати. Якщо гуляв, то орієнтовно 3 годинки, потім знов. Бувало рідко годин на 12.
Робот Вертер• 27 марта в 20:32
Ответ дляЗавжди з рушником
Какой молодец, наш частенько не приходил до кастрации, хотя мы его, как придурки, звали домой каждый вечер, да и сейчас зовем, орем на всю округу), но сейчас хоть приходит, а раньше как повезет.
Завжди з рушником
• 27 марта в 20:37
Ответ дляРобот Вертер
Він просто дуже поїсти любить.... Я вже собі нову фобію надумала. Ми ж повезли його через рвоту до ветеринара і там йому дали якісь три уколи. Тепер хвилююсь, чи могли вони зробити змазану картину сказу чи уколи все одно не вплинули б на розвиток хвороби?
Робот Вертер• 27 марта в 21:05
Ответ дляЗавжди з рушником
Сомневаюсь что уколы от рвоты повлияли бы на бешенство.
Завжди з рушником
• 30 марта в 07:04
Ответ дляКнопкотиць
Автор, как ваши дела? Что там котик?
Ну котик хоче на вулицю дуже. У доньки зажило давно. За цей час 13 днів карантину він встиг пошкрябати ще всіх додатково коли гралися з ним. На тижні вакцинація його чекає. Якщо чесно, я б не хотіла його вже випускати. В туалет він навчився на лоток ходити.