Завжди з рушником• 21 марта в 07:48
Вуличний кіт запертий, туалет
Через те що кіт, який звик до гуляння на вулиці, вкусив дитину, тримаємо його закритим в хаті. На лоток ніколи не ходив і так не сходив ні разу. Виносимо в сарай, але не знаю, чи там ходить він, бо дуже брудно і так там. Вчора ввечері вирвав їжу, періодично як облизується, вранці теж вирвав. Це може бути через запор і стрес? Я вже не знаю що робити. Дуже хоче на вулицю . Воду п´є, їсть
Аноним НаВсеГда• 21 марта в 15:34
Від стресу кота може нудити, а от, щоб він терпів і не справляв нужду через те, що в сараї нема трави, це малоймовірно. В мене дуже емоційна собака, її нудить в машині, коли вона знервована, якщо давно каталась. Коли спокійна - їде норм.
Заліковий троль• 21 марта в 15:42
Ответ дляЗавжди з рушником
А ще як встає з крісла, коли лежав, біжить і відтягує задні лапки, потім нормально...
То вони всі так роблять
Завжди з рушником
• 21 марта в 15:54
Ответ дляМрію про космос
меня в детстве кусали и коты, и собаки уличные (я ж сама лезла с нежностями), никто ни за кем не следил - бабушка зеленкой мазала вот и все лечение. Как я выжила даже не представляю
Тоді інша була ситуація зі сказом
Завжди з рушником
• 21 марта в 15:55
Ответ дляМрію про космос
у кота вже інтоксикація. Здохне, потім будете голову ламати чи то від сказу, чи від запору
Так їду ж до лікаря з ним сьогодні, напишу потім
Завжди з рушником
• 21 марта в 15:56
Ответ дляАноним НаВсеГда
Автор, Ваша єдина помилка, що кіт не вакцинований, але для села - це норма. Нашо Ви дозволяєте себе ображати? Вам надали 90 % неадекватних порад - від ’себе закрий у сараї’ до ’віднеси до притулку, там менше стресу коту’, або просто познущалися. Ви все правильно робите. Нічого корисного тут не почуєте. Діагноз йому ніхто через екран не поставить. Вам з котом треба перетерпіти цей важкий період.
Щиро дякую вам за добрі слова і підтримку!
Кнопкотиць• 21 марта в 16:34
Ответ дляЗавжди з рушником
У нас двір такий, що легко він тікає і ніколи не гуляє на подвір´ї. Поруч поле, посадка...Сьогодні їду по шлейку і у вет клініку на огляд. Потім напишу. Тошнить його і рвота
Бедный котик. Пусть врач поможет. Это сегодня какой день после царапания?
Завжди з рушником
• 21 марта в 16:35
Ответ дляКнопкотиць
Було це 17 го ввечері. Який вже не знаю...
Кнопкотиць• 21 марта в 16:36
Ответ дляЗавжди з рушником
4 день. Котик пьет?
Поліцейський патруль• 21 марта в 17:03
Ответ дляБешене сарі
Вы в своём уме? Зачем кота закрыли? Он прям бросился на ребёнка или таки дитачка лезла к коту? Выпустите животное.
там кот не кусал ребенка, а поцарапал.
Мама очень тревожная.
Надеюсь, что троль.
Потому что с такой мамой бедная дитина.
Мама очень тревожная.
Надеюсь, что троль.
Потому что с такой мамой бедная дитина.
Не прохожу мимо• 21 марта в 17:32
Ответ дляКракадэ
Автор ви нормально там себе чухаєте?
Випустіть тварину! Він не звик до таких умов тому він вам блює і обсирає все що може.
Яке бішанство ви перевіряєте? Альо!
А Ви при своєму розумі?
Кіт, який на самовигулі, без вакцинації від сказу вкусив дитину
Не прохожу мимо• 21 марта в 17:33
Ответ дляКолишня муза
Я думаю,что кот закрыт ,чтоб наблюдать за ним на случай бешенства
Ну хватаются за голову явно те ,кто не сталкивался с укусами животных
Взагалі неадекватні відповіді.
Не прохожу мимо• 21 марта в 17:34
Ответ дляСвезло так свезло
А зачем его закрывать, если он и так живёт в этой семье?
Он каждый день на глазах
Бо якщо тварина має сказ, вона може ще когось укусити. Не те, що може, а буде спецом кусати і розносити сказ.
Це раз.
Не прохожу мимо• 21 марта в 17:39
Ответ дляАноним НаВсеГда
Одна з небагатьох адекватних відповідей у даній темі.
Не прохожу мимо• 21 марта в 17:44
Те,що у кота сказ, вірогідність мінімальна.
Але від сказу лікування немає. Сказ розноситься хворими тваринами. Тому так, автор, все Ви вірно робите.
Завжди з рушником
• 21 марта в 17:50
Ответ дляНе прохожу мимо
Дякую
Завжди з рушником
• 21 марта в 17:52
Кіт їсть, п´є. Були у ветеринара. Таки ходить він в сараї в туалет. Нема інтоксикації, нема темпи. Вкололи 3иуколи, від рвоти, для шлунку і ще щось. І так, потрібно тримати 14 днів і потім від сказу, і тримати ще 14 днів мінімум обов´язково
Заліковий троль• 21 марта в 17:56
Ответ дляАноним НаВсеГда
Правильно робить? Через дурну дитину знущатися нат твариною то норм? Дитині 13! Сама полізла до кота.
Кнопкотиць• 21 марта в 17:56
Ответ дляЗавжди з рушником
А вы с рабиологом консультировались сколько держать? Это не ветеринар решает, это рабиологи иногда так рекомендуют с учетом крайнего срока начала вакцинации. И то это отступление от протокола. Пусть все будет хорошо!
Завжди з рушником
• 21 марта в 17:57
Ответ дляКнопкотиць
Не знайшла такого спеціаліста
Завжди з рушником
• 21 марта в 17:58
Ответ дляКнопкотиць
Дякую!
Завжди з рушником
• 21 марта в 17:58
Ответ дляЗаліковий троль
Так мені ще після вакцинації кота тримати два тижні вдома, а краще три....
Кнопкотиць• 21 марта в 18:23
Ответ дляЗавжди з рушником
Не знайшла такого спеціаліста
Я не знаю в каком вы городе, я обращалась в 4 больницу в Киеве, там был рабцентр в рамках травматологии, если не ошибаюсь там был замечательный врач, руководитель. Попробуйте погуглить может и они по телефону сориентируют. А что по срокам сказал врач, который дочку смотрел?
Завжди з рушником
• 21 марта в 18:34
Ответ дляКнопкотиць
10 днів. Але ж кіт її куснув не маючи симптомів. Тобто міг бути теоретично і інкубаційний період. Зараз він дуже сумний, в´ялий. Можливо через стрес і уколи. Мало поїв в переносув в машині не нявчав ні разу. Я вже думаю про тихий сказ....
Кнопкотиць• 21 марта в 18:41
Ответ дляЗавжди з рушником
Но в течение даже этих 10 дней, если животное больное, проявятся очевидные симптомы, да и агрессия уже симптом, если она немотивированная. Я о сроке только в контексте вакцинации спрашиваю, тк коту что 10 дней сидеть, что 14 стресс. А вы можете с ним хотя бы какое-то время во дворе быть? И смотреть, чтоб не сбежал. Может это облегчит немного ситуацию.
Оце фіфа• 21 марта в 18:51
Тобто Ви свідомо обрали не рятувати свою дитину від невиліковної хвороби та мучати тварину?
Завжди з рушником
• 21 марта в 18:58
Ответ дляКнопкотиць
Купила штучку таку щоб гуляти, але не знаю, чи вийде, бо він рветься бігти до друзів котів
Завжди з рушником
• 21 марта в 18:58
Ответ дляСердючка
Це може бути через запор і стрес? - это может быть через бешенство
Супер