Завжди з рушником• 21 марта в 07:48

Вуличний кіт запертий, туалет

Через те що кіт, який звик до гуляння на вулиці, вкусив дитину, тримаємо його закритим в хаті. На лоток ніколи не ходив і так не сходив ні разу. Виносимо в сарай, але не знаю, чи там ходить він, бо дуже брудно і так там. Вчора ввечері вирвав їжу, періодично як облизується, вранці теж вирвав. Це може бути через запор і стрес? Я вже не знаю що робити. Дуже хоче на вулицю . Воду п´є, їсть
автор Завжди з рушником • 21 марта в 18:59
Я не розумію відповідей тут. Ось так зараз виглядає укус
Кнопкотиць• 21 марта в 18:59
Ответ дляЗавжди з рушником
Купила штучку таку щоб гуляти, але не знаю, чи вийде, бо він рветься бігти до друзів котів
Ну без социума он точно потерпит)) попробуйте! Чтоб хоть немного вне 4 стен был.
автор Завжди з рушником • 21 марта в 19:00
Це перший день
автор Завжди з рушником • 21 марта в 19:02
Такі різні відповіді тут...До речі чоловік почав ветеринару наїжати на мене, що я переляк, а вона сказала, що я все правильно роблю
klux• 21 марта в 19:10
Ответ дляКолишня муза
Если животное не придет домой ,то придется колоть уколы ребенку
Если кот домашний ,то чего паника ,что он закрыт дома ? Ну не ходит в туалет в лоток ,значит ходит за диваном
мне как-то отдали чужого кота на передержку, так он неделю (!) не гадил. Я уже переживать начала. Потом оказалось, что он утащил мой свитер под диван, срал в него и очень плотно заворачивал. А я нашла свитер при уборке, думаю ’Чего это он таким комком лежит?’ и развернула. Но главное, вообще никакого запаха в комнате не было
автор Завжди з рушником • 21 марта в 19:11
Ответ дляklux
До речі, мені радили пельонку стелити для цих справ, не знаю чому...
Мульйонерша• 21 марта в 19:16
может можно сделать коту титры на бешенство ?
Теоретически может же показать высокие титры, так как он не вакцинирован то это и будет ответ
Цвірінь• 21 марта в 19:16
Ответ дляЗавжди з рушником
Та що ж ви нічого не знаєте и все не розумієте.... Як у вас взагалі з інтелектом?
автор Завжди з рушником • 21 марта в 19:26
Ответ дляМульйонерша
А де таке зробити? Я не в Києві. Я б зробила ...
Ответ дляЦвірінь
Нормально. Просто не сплю нормально і не їм з 17 го
klux• 21 марта в 20:00
Ответ дляМульйонерша
когда я делала своей кошке, результат пришел дней через 10 вроде
автор Завжди з рушником • 21 марта в 20:35
Ответ дляklux
Ви в Києві робили?
klux• 21 марта в 20:43
Ответ дляЗавжди з рушником
Ви в Києві робили?
нет, в Одессе
МадамОхмури• 21 марта в 21:11
Це у вас у дитини лімфоузли? Дуже схоже по писанині
Не прохожу мимо• 21 марта в 21:11
Ответ дляЗавжди з рушником
Так мені ще після вакцинації кота тримати два тижні вдома, а краще три....
Після вакцинації самого кота?
Та, ну.
Фоточки нема• 21 марта в 21:12
Ответ дляБешене сарі
Так свою квиточку посадите в грязный сарай.
Та як Ви порівнюєте — власну дитину і якогось кота?
Якщо треба за котом поспостерігати, значить треба. Його годують та дають воду. Ніхто над твариною не знущається.
Треба на 100% виключити ймовірність сказу.
Кринжова баба• 21 марта в 21:21
Кот укусил ребенка, а вы ещё с тем животным нянькаетесь. Усыпить и не морочить себе голову.
автор Завжди з рушником • 21 марта в 21:26
Ответ дляМадамОхмури
Ні
автор Завжди з рушником • 21 марта в 21:27
Ответ дляНе прохожу мимо
Після вакцинації самого кота?
Та, ну.
Так! По протоколу взагалі 3 тижні. Ну от дивіться. Укол. Кіт пішов гуляти, щось підчепив, імунітет буде лише через три тижні, а не одразу.
автор Завжди з рушником • 21 марта в 21:29
Ответ дляФоточки нема
В сараї він тільки трішки, для туалету. Так, він вкусив бо не хотів бути на руках. Але мені спокійніше перестрахуватися. Хоча період дуже це складний.
автор Завжди з рушником • 21 марта в 21:30
Ответ дляКринжова баба
Так ми любимо його.
Кринжова баба• 21 марта в 21:30
Ответ дляЗавжди з рушником
Так ми любимо його.
А ребенка не любите?
автор Завжди з рушником • 21 марта в 21:34
Ответ дляКринжова баба
А ребенка не любите?
Люблю
Робот Вертер• 21 марта в 22:45
Ответ дляКракадэ
Кота можна було ізолювати наприклад в якомусь притулку для тварин.
Так ні автор закрила тварину не дає вибачте срати і їжу кіт блює через стрес. Але автор все одно вважає що то є норм?!
Капець
Чего?? Вы серьезно считаете, что коту лучше посидеть где-то в приюте, чем закрытым у себя дома? Вы в себе?
Робот Вертер• 21 марта в 22:47
Ответ дляЗавжди з рушником
Спробую
Не, не, не, даже не думайте, шею ему можете свернуть, только шлейка, если хотите выгулять. Но он все равно проситься все время будет чтобы выпустили.
Робот Вертер• 21 марта в 22:49
Ответ дляХолодная каша
Надеть ошейник и выгуливать как собаку.
Прежде чем фигню писать, хоть поищите информацию, кот не собака, его нельзя выгуливать просто с ошейником, вы думаете шлейки просто так придумали?
Стильна штучка• 21 марта в 22:49
Ответ дляУмничка-помощничка
Он укусил мужа дней 10 назад. и кот и муж живы
Інкубаційний період до одного року
автор Завжди з рушником • 21 марта в 23:11
Ответ дляСтильна штучка
Інкубаційний період до одного року
У людини
автор Завжди з рушником • 21 марта в 23:12
Ответ дляРобот Вертер
Я купила шлейку
Робот Вертер• 21 марта в 23:46
Ответ дляЗавжди з рушником
А порадьте хороший корм коту?
Все что содержит мясо более 60 - 70%, не содержит кукурузы, пшеницы, читайте состав. Brit Care (суперпремиум), ACANA и Grandorf (холистики), Home Food (суперпремиум подешевле), Оптимил не фонтан, но мяса в составе больше, чем в 4 лапы.