маминаБубочка• 21 марта в 09:09

Не нравится моя жизнь

Мне совсем не нравится моя жизнь
Не знаю что делать…
Хочется как то что-то изменить…изменить жизнь…а что именно не знаю,и чего хочется тоже не знаю…
вре_Динка• 21 марта в 12:13
Ответ дляДама с собачкой
приїжджайте до Запоріжжя- ми і навчаємось кізомбі, і танцюємо ))))
Дякую, я в Києві і танцюю її вже років 6
Я про те що комʼюніті в Києві дуже просіла під час війни.
А вчитися зараз ні у кого. Сорокіна в іспанії, Сідорська по фестивалям гоняє. Топчик розбігся хто куди) вилазить тільки на якісь суттєві вечірки)
В бачаті наче все цікавіше по комʼюніті. Але в мене вже спина не тамщоб бачату танцювати, дуже багато зука туди пішло
Вільний митець• 23 марта в 08:13
Ответ длямаминаБубочка
В этом и проблема…сама не знаю чего хочу,просто понимаю что не хочу так больше жить,не нравится,а что делать,куда двигаться не знаю…