АфродитаПетровна• Изменено 18 февраля в 15:15

Допоможіть порадою. Не можу знайти роботу.

І справа не в тому, що її немає. А що я не знаю чим хочу займатися. Я швидко запалююсь ідеєю в швидко кидаю. Маю освіту, за освітою брикаюсь працювати. Іншим займатися теж не хочу. В содержанки не піду. Важка праця не для мене, вже працювала. Наразі тупо сижу дома в батьків і нічого не хочу. Якась апатія. Хочу знайти ідеальну роботу, щоб працювати з посмішкою. В мене, може якась депресія? До кого звернутися, может до лікаря. Бо, вже не смішно. Із за цього злюсь на хлопця. Хочу щоб чоловік утримував, а коли утримує хочу працювати. 😭😭
ЯкаКраля• 18 февраля в 15:15
І скільки ж вам рочків?
автор АфродитаПетровна • 18 февраля в 15:15
Ответ дляЯкаКраля
І скільки ж вам рочків?
сказочное_Бали• 18 февраля в 15:16
У вас є хоббі чи захоплення?
Сумка з негодою• 18 февраля в 15:16
Там темою нижче є робота в Харкові цікава
На пів ставки• 18 февраля в 15:18
Я знаю ідеальну роботу для вас ’ директор салону’ Ох і надиректируєте всім на заздрість
ЧукИГеки• 18 февраля в 15:18
’Маю освіту, за освітою брикаюсь працювати. Іншим займатися теж не хочу. В содержанки не піду. Важка праця не для мене’.
Якась паталогічна лінь.
автор АфродитаПетровна • 18 февраля в 15:18
Ответ дляЧукИГеки
Якась паталогічна лінь.
Так може до лікаря ? Це лікується ?
ЧукИГеки• 18 февраля в 15:19
Ответ дляАфродитаПетровна
Так може до лікаря ? Це лікується ?
Це лікується перекриттям фінансів зі сторони батьків і хлопця.
Телячі ніжноСті• 18 февраля в 15:19
Ответ дляАфродитаПетровна
Так може до лікаря ? Це лікується ?
та поздно. обычно лозиной это лечится, но родители ваши упустили тот момент
Пусин Кукин• 18 февраля в 15:20
Ответ дляАфродитаПетровна
Так може до лікаря ? Це лікується ?
До лікаря, лікуватись, що завгодно, аби не працювати
Сумка з негодою• 18 февраля в 15:20
Ответ дляЧукИГеки
Якась паталогічна лінь.
Не існує ліні
Те що людину нічого не цікавить це питання до психіки та мозку, виховання чи іншого
Це не лінь
Зо для вас лінь? Не бажання щось робити? Але кожен має право вибору, навіть не робити те що потрібно це вибір, і назвати його лінню це просто мати інший погляд на потреби та ставлення до їх виконання
автор АфродитаПетровна • 18 февраля в 15:20
Ответ дляЧукИГеки
Капець. Млже ви і праві
Запасная спина• 18 февраля в 15:21
Ага, я точно такая. Уже 35 лет. Берите ответственность на себя и пробуйте. У меня для Вас плохой прогноз. Само собой не пройдет.
автор АфродитаПетровна • 18 февраля в 15:21
Ответ дляСумка з негодою
Не існує ліні
Це не лінь
В мене такая апатія почалась ще в 16 років. То більше то менще. Періоди активності міняються спадом
Ответ дляЗапасная спина
І як ви живете ?
ЧукИГеки• 18 февраля в 15:21
Ответ дляСумка з негодою
Не існує ліні
Це не лінь
Ви накрутили якусь філософію.
Це звичайна лінь, коли не хочеться починати щось робити, якщо і так життя забезпечують батьки і в роботі немає потреби.
автор АфродитаПетровна • 18 февраля в 15:22
Ответ длясказочное_Бали
У вас є хоббі чи захоплення?
Є, більш менш стабільні хоббі
Сумка з негодою• 18 февраля в 15:23
Ответ дляАфродитаПетровна
До психіатру запишіться
Це може бути багато чого
Якщо ви ловите ще й гіпер фокус а потім затухаєте до появи нового
Сумка з негодою• 18 февраля в 15:24
Ответ дляЧукИГеки
Ви накрутили якусь філософію.
Ні це реалії
Ваше сприйняття це назвати словом лінь
По факту це особистий вибір людини
автор АфродитаПетровна • 18 февраля в 15:24
Ответ дляСумка з негодою
До психіатру запишіться
Це може бути багато чого
Що таке гіпер фокус?
Запасная спина• 18 февраля в 15:24
Ответ дляАфродитаПетровна
І як ви живете ?
Не очень. Унылая жизнь. Но необходимость обеспечивать себя и перспектива заботиться о родителях пихает в сторону хоть какой-то работы. Вы попробуйте хоть куда-то устроиться. Там ваши взгляды на себя и свои способности станут более реалестичными. Вам еще учиться и учиться.
ЧукИГеки• 18 февраля в 15:24
Ответ дляСумка з негодою
Ні це реалії
Ваше сприйняття це назвати словом лінь
По факту це особистий вибір людини
А якби не було батьків і хлопця - у автора був би такий самий вибір?
Сумка з негодою• 18 февраля в 15:24
Ответ дляАфродитаПетровна
Що таке гіпер фокус?
Коли ви одержимі малюванням три дні чи готуванням день і потім зробили задумане і нічого знову не хочете
Телячі ніжноСті• 18 февраля в 15:24
Ответ дляАфродитаПетровна
Що таке гіпер фокус?
вам лень загуглить?
Ответ дляЗапасная спина
Я вже працювала. Останній раз, місяць тому пішла з роботи. Надто важка. Пропрацювала 5 місяців. Знову нічого не хочу. Шукаю себе постійно
Маргарита и Мастер• 18 февраля в 15:25
Ответ дляАфродитаПетровна
І як ви живете ?
Вам просто є за що жити і ви ні за кого і ні за що не несете відповідальність. Тому і можете дозволити собі такі дитячі коники. З´їдьте від батьків, заведіть кота - вже відповідальність і обов´язки. А коли тягнеш дитину, себе та батьків, то лінь кудись зникає
Сумка з негодою• 18 февраля в 15:25
Ответ дляМаргарита и Мастер
А як людина психічно хвора то потім кота викине бо не хоче ним опікуватись
Я б таких порад не давала
автор АфродитаПетровна • 18 февраля в 15:25
Ответ дляМаргарита и Мастер
Це так, до цього я жила окремо. Потім пішла з роботи гроші кінчилися. Повернулась до батьків
Тихомандражная• 18 февраля в 15:27
Ответ дляАфродитаПетровна
Напишите вашу дату рождения в формате: число,месяц, год рождения.Дам подсказку в какой сфере деятельности сможете преуспеть.
автор АфродитаПетровна • 18 февраля в 15:27
Ответ дляСумка з негодою
Це про мене