begovelik• 21 марта 2025

Вы сейчас уже думаете, на что будете жить на пенсии? Как себя обеспечивать?

Чем заниматься, где брать деньги на возможные операции?
wer-inn• 21 марта 2025
Сегодня день пенсионеров? Третья тема подряд? Чуть Ниже гляньте, люди все уже написали
Wild raccoon• 21 марта 2025
буду держать огород ))
и живность
с голода не умру )
автор begovelik • 21 марта 2025
Ответ дляWild raccoon
буду держать огород ))
и живность
с голода не умру )
Да ну. Это в молодости пахать и в старости пахать.
interior_designer• 21 марта 2025
о еще одна
Natalia505• 21 марта 2025
В мене є трішки але якщо нас переведуть на цифрову валюту, до лампочки вони. В мене є земля, з голоду не помру, за умови, що голодні і доведені до відчаю українці, розкуркулювати не прийдуть. Це вже в історії було.
автор begovelik • 21 марта 2025
Ответ дляwer-inn
Все мы будущие пенсионеры. И это наступит гораздо быстрей, чем вы предполагаете. Об этом нужно уже сейчас думать
Natalia505• 21 марта 2025
Ответ дляbegovelik
Чого пахать, якщо можна працювати в кайф? Навіщо вам гектари?
автор begovelik • 21 марта 2025
Ответ дляNatalia505
Ключове слово - ’працювати’. Знову працювати. )
ElinaH• 21 марта 2025
Дайте сначала узнать, в какой вообще стране мы будем пенсионерами. Отсюда и плясать.
freedom_2015• 21 марта 2025
да ви оптиміст )
Wild raccoon• 21 марта 2025
Ответ дляbegovelik
а что мне делать в старости ?
если я на пенсии ?
моя бабуля держала сад
был большой виноградник
огород и всегда много закруток

она всегда была занята чем то - и была живчик )
Не знаю я живу в квартире но посадила себе зеленушку домашнюю)
Тянет к земле походу
Мне если что 32)
Но я хочу жить в доме
Еще хочу курочек и домашние яйца)
Убивать их не хочу ((
Natalia505• 21 марта 2025
Ответ дляbegovelik
А ви якось своє життя інакше уявляєте? Ви на дивані в горизонтальному положенні, а за вас все роблять? Не приведи Господь так жити. Я хочу бути в русі і тонусі
автор begovelik • 21 марта 2025
Ответ дляWild raccoon
а что мне делать в старости ?
если я на пенсии ?
моя бабуля держала сад
был большой виноградник
огород и всегда много закруток

Тянет к земле походу
Мне если что 32)
Но я хочу жить в доме
Еще хочу курочек и домашние яйца)
Убивать их не хочу ((
Я хочу путешествовать. Говорят, что после 40 тянет к земле - меня не потянуло и мне огород не интересен, от слова ’вообще’.
TANYA 0 0 0 0• 21 марта 2025
Поки ще до пенсії , то приймуть ще декілька законів ’ хто дожив до пенсії, то повинен заплатити’ обо ще піднімуть пенсійний вік десь до 80.
Shoosha• 21 марта 2025
Буду сдавать квартиру.
автор begovelik • 21 марта 2025
Ответ дляNatalia505
В русі - мандрувати. А де братимете гроші на лікування, на операції, якщо вони знадобляться?
Сніжок Сніжанівна• 21 марта 2025
Купуємо по-трошки нерухомість. Здаємо в оренду. В разі чого — продамо.
Almamater• 21 марта 2025
Так, думаю. Мені 35. Шкода, що не думала про це раніше.
Natalia505• 21 марта 2025
Ответ дляbegovelik
Земля це не лише город. Мене цікавлять сади. Путешествовать після 60, ви навряд чи будете мати бажання.
Natalia505• 21 марта 2025
Ответ дляbegovelik
Я не планую операції, не малюю негативних сценаріїв. Все життя ви не розплануйте.
автор begovelik • 21 марта 2025
Ответ дляNatalia505
Буду. Ви мене зовсім не знаєте. І)
автор begovelik • 21 марта 2025
Ответ дляNatalia505
Ніїхто не планує, а потім - отримайте-роспишіться. Сустави поміняти, чи ще щось
автор begovelik • 21 марта 2025
Чи хрусталик ока
Yuljwa• 21 марта 2025
Ответ дляbegovelik
Человек должен быть всегда при деле, ему самому это важно и необходимо.
Чем на пенсии заниматься? В постели лежать?
Неплохой вариант возделывать приусадебный участок, завести птицу, корову, конечно, уже слишком глобально.
А вообще, так далеко на 30 лет вперёд не загадываю.
BigSize_• 21 марта 2025
Ответ дляWild raccoon
а что мне делать в старости ?
если я на пенсии ?
моя бабуля держала сад
был большой виноградник
огород и всегда много закруток

Тянет к земле походу
Мне если что 32)
Но я хочу жить в доме
Еще хочу курочек и домашние яйца)
Убивать их не хочу ((
Это до тех пор пока не проголодаетесь))
Natalia505• 21 марта 2025
Ответ дляbegovelik
Чи хрусталик ока
В моєму роду жоден не мав оперативного втручання. Для чого мені планувати заміну хрусталіка ока? Вам це не здається дивним? Може давайте ще в смєту геморой закладемо? З реалістичного, я не люблю подорожі, із задоволенням жила б високо в горах. Мені простіше. Чим більший у вас буде перелік хвороб запланованих, тим більше буде невроза.
Ирина_Б_• 21 марта 2025
Ответ дляNatalia505
а если вам скажут что земля вам не принадлежит или допустим, платить огромный налог за посаженные там овощи… такое тоже в истории было
Natalia505• 21 марта 2025
Ответ дляYuljwa
Я зараз зависла на відео азербайджанська родина в селі живуть, знімають відео, фантастика. Кухня їхня особлива, врожаї офігенні. Як вони те зберігають, готують... чудо.
Natalia505• 21 марта 2025
Ответ дляИрина_Б_
Проблеми будемо вирішувати по мірі їх настання. А ще я завжди можу виїхати в глуш, на яку окрім мене ніхто не претендує.
ElinaH• 21 марта 2025
Ответ дляNatalia505
Почему это? Моя мама и в 72 с удовольствием путешествует, здоровье позволяет.