ПушАпница• 21 марта 2025
Яку зараз зарплату платять прибиральниці?
Відкрила свій бізнес . Потрібна прибиральниця на 2 год в день , крім суботи і неділі . Є сусідка пенсіонерка , хоче попробувати . Яку суму їй запропонувати? . Львів
И.О. человека• 21 марта 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Львівська область, Рукавичка, через день сусідка ходить, 8000 грн.
На дві години чи цілий день?
Ответ дляВолодарка мрій
А что тут такого? Цены в магазинах видели? Цены на комм. услуги? Она будет работать 40 часов в месяц. В цивилизованных странах оплата ещё больше.
Но фортеця Львов у нас особенная, как и вся необъятная.
Пока вы будете как дерьмо себя оценивать, так и будете поживать.
Женщина , очнитесь.
Просто каралева• 21 марта 2025
Ответ дляПушАпница
Так багато?
Львов, магазин продуктов зп 1200 выход. Но работа целый лень плюс дополнительно нужно мыть посуду.
Злива інформації• 21 марта 2025
Ответ дляВолодарка мрій
А положено 40 часов в неделю,так что три- четыре тысячи за это нормальная оплата.
Котомафия• 22 марта 2025
Ответ дляПушАпница
Загальна 60 кв .
У нас приходить прибиральниця, миє тільки коридор і санвузол. Десь 1 година - 250 грн/ вихід
БолеИменее• 22 марта 2025
Уборка подъезда, мама раз в неделю убирает за 200.
Маленький город на западе.
Бабо-лебідка• 23 марта 2025
Ответ дляПушАпница
Є пенсіонерки рухливі . Мені самій 55 . На лижах їзджу з чорних трас, 30 раз від підлоги віджимаюсь,
Я знаю які є пенсіонерки. Навіть якщо вони рухливі, вони тупо погано бачать бруд в кутку. Навіть якщо вони прибиральниці роками, це звичайна ситуація. Я вже мовчу про те що вікна понатирати важко і все інше теж. І чорні траси тут ні до чого, там адреналін робить роботу
Володарка мрій• 23 марта 2025
Ответ дляТайТаке
Женщина , очнитесь.
Это Вы очнитесь.
Я давно очнулась. Если у вас есть другая информация по поводу цен и оплаты счетов, поделитесь с украинским населением, а то чего ж люди копейки считают.