Дуболом• 21 марта в 19:52

Червоні кола під очима в дитини

Перехворіли грипом, пару днів як трохи легше, дитині три роки, сьогодні прокинулась вранці під очима червоні кола. Йти в лікарню боюсь, бо імунітет слабкий ще, щоб нового не підчепити, але ці почервоніння дуже насторожують. Можливо в когось було щось подібне?
ЖующаЯКонфету• 21 марта в 19:55
Алергічне
ЯблокоРаздора• 21 марта в 19:55
я не специалист, я поделюсь опытом. Племянник год занимался плаваньем и появились синяки под глазами - красные и иногда синюшные пятна, обследование показало - проблемы с сердцем, было долгое лечение.
автор Дуболом • 21 марта в 19:56
Ответ дляЖующаЯКонфету
Алергічне
Теж про це думала, бо в якийсь період були висипи на животі, але швидко зійшли, педіатр сказала алергія.
ЖующаЯКонфету• 21 марта в 19:59
Ответ дляДуболом
Зараз період цвітіння берези і ще купи всього, може бути навантаження на імунітет. Можна подавати декілька днів антигістамінне, поспостерігайте, якщо завтра знов буде, я б дала ліки
автор Дуболом • 21 марта в 20:03
Ответ дляЖующаЯКонфету
Дякую!🙏
Фиктивная• 21 марта в 20:25
Покажите фото чтоб было видно при дневном свете эти круги.
автор Дуболом • 21 марта в 20:33
Ответ дляФиктивная
Якщо до ранку не пройде, то сфотографую
Фиктивная• 21 марта в 20:35
Ответ дляДуболом
Якщо до ранку не пройде, то сфотографую
Можете сейчас сфотографировать так чтоб было видно хорошо
автор Дуболом • 21 марта в 20:45
Ответ дляФиктивная
Вже дитина заснула зараз