НеГолосую• 27 февраля 2025

Що за висипка у дитини? (Фото)

Зʼявилось вранці, спочатку помітила на щічках, за вушками, на шиї. Потім на животику. За вушками чухає, думаю, може пітничка? Бо була 3 доби дуже висока температура, тепер висипка. Чи це може бути розеола? Також червоне горло. Не знаю на що думати: скарлатина? Кір? Розеола?

Зранку звернусь до педіатра, але зараз тривожно.
автор НеГолосую • 27 февраля 2025
На першому фото животик. На другому фото щічка. Червона. (Одна) інша ніби нормального кольору. Але ще є висип по лінії росту волосся
Платье Длинное бальное• 27 февраля 2025
схоже на розеолу і по висипу і по симптоматиці (температура і потім висип).
у дитини моєї теж таке було

на кір і скарлатину висип має трохи інший вигляд
автор НеГолосую • 27 февраля 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
у дитини моєї теж таке було

А горло було червоне? Це нам бригада швидкої сказала що червоне. Бо викликала на високу температуру. То злякалась за скарлатину
Распутница• 27 февраля 2025
Если появилось после того, как спала температура, может быть энтеровирусная инфекция. Расстройства стула не было ?
@нюта• 27 февраля 2025
Дитина маленька? Гадаю, що так це розеола.
Платье Длинное бальное• 27 февраля 2025
Ответ дляНеГолосую
та я не памʼятаю, це було 4 роки тому
автор НеГолосую • 27 февраля 2025
Ответ дляРаспутница
Було в першу добу, але я ставила свічку від температури. Ну і не зовсім діарея, просто трошки рідкіші ніж зазвичай випорожнення
ПампушОК• 27 февраля 2025
може бути і кір (хоча, там горло дуже характерне), і скарлатина...
автор НеГолосую • 27 февраля 2025
Ответ для@нюта
Ну не стільки, 3 роки і 7 місяців. Але розеоли раніше 100% не було
Распутница• 27 февраля 2025
Ответ дляНеГолосую
Может быть энтеровирус. Но, что это точно мы тут не угадаем, вы же понимаете. Вас же педиатр смотрел?
автор НеГолосую • 27 февраля 2025
Ответ дляРаспутница
Педіатри додому наразі не ходять, але я викликали швидку, то звісно оглядав фельдшер, слухав легені, дивився горло. З температурою я зазвичай дитину не тягну до педіатра
Краля-Галя• 27 февраля 2025
Схоже на мононуклеоз, погугліть
автор НеГолосую • 27 февраля 2025
Ответ дляКраля-Галя
Схоже на мононуклеоз, погугліть
Лімфовузли оглядали, були не збільшені
Распутница• 27 февраля 2025
Ответ дляНеГолосую
Интересный подход. А зачем ходить педиатрам домой? Вы сами не можете посетить доктора? Думаю ребенка стоит показать педиатру .
Распутница• 27 февраля 2025
Ответ дляКраля-Галя
Схоже на мононуклеоз, погугліть
Чем похоже? Всегда поражалась таким советчикам
автор НеГолосую • 27 февраля 2025
Ответ дляРаспутница
З температурою під 40? Ні, звісно не можу. А ви вважаєте що це ок?) коли немає температури, тоді і йдемо до педіатра. А на 1-3 день хвороби який в цьому сенс? Якщо щось не так, то викликаю швидку і по необхідності ідемо у лікарню.
Распутница• 27 февраля 2025
Ответ дляНеГолосую
Лімфовузли оглядали, були не збільшені
Лимфоузлы увеличиваются при любой инфекции . Это норма
автор НеГолосую • 27 февраля 2025
Ответ дляРаспутница
В вас дивний підхід. А якщо кір, вітрянка? Теж йди до педіатра і сидіти в загальній черзі? Щоб інших заражати? Ну це тупість
Распутница• 27 февраля 2025
Ответ дляНеГолосую
Да, я считаю, что не ок. Но ребенок ваш, дело ваше. Вы в глухом селе живете ? Вам не интересно вирус там или бактериальная кровь?
автор НеГолосую • 27 февраля 2025
Ответ дляРаспутница
А як педіатр зрозуміє без аналізу? Ви така цікава, чесно. Аналізи на 4 день тільки здавати є сенс. Тож нащо з температурою тягнути дитину в поліклініку?
Распутница• 27 февраля 2025
Ответ дляНеГолосую
Я в общих очередях не сижу никогда, запись на время. Очень удобно, попробуйте
автор НеГолосую • 27 февраля 2025
Ответ дляРаспутница
День в день немає такого. Запису потрібно чекати. Якщо ви уважно читали, то запис в нас на завтра.
Платье Длинное бальное• 27 февраля 2025
Ответ дляНеГолосую
Лімфовузли оглядали, були не збільшені
вам наразі головний показник що температура спала. а гадати зараз що це за вірус немає сенсу.
далі спостерігайте динаміку от і все
Распутница• 27 февраля 2025
Ответ дляНеГолосую
Не интереснее вас. У вас познания конечно ,,глубочайшие,,
Повторюсь, ребенок ваш - дело ваше
Алина-1240• 27 февраля 2025
Визуально на розеолезный похоже..но может и краснуха и скарлатина и корь быть..сыпь часто атипичная
Краля-Галя• 27 февраля 2025
Ответ дляРаспутница
Симптомами, взагалі то, і в мене в дитини був мононуклеоз і висип дуже схожий, а ви мають доктор
Распутница• 27 февраля 2025
Ответ дляНеГолосую
Сейчас вас удивлю) и день в день записаться можно и кровь сдать сразу и результат получить тоже сразу. Но это стоит денег. Тут каждый делает выбор и расставляет приоритеты
автор НеГолосую • 27 февраля 2025
Ответ дляРаспутница
Повторюсь, ребенок ваш - дело ваше
Насмішили. Сподіваюсь, ви не лікар. Дякую. До побачення 👋🏻
автор НеГолосую • 27 февраля 2025
Ответ дляРаспутница
Добре. Ви би волокли дитину з температурою під 40? Щоб шо? Легені послухати і горло оглянути може і швидка, якщо є підозра на щось не хороше
Распутница• 27 февраля 2025
Ответ дляНеГолосую
Работайте усерднее, чтобы была возможность ребенка у педиатра лечить, а не на форуме диагнозы ставить. Прощайте