Миллениалка• Изменено 07 марта в 19:13

Грип В і температура

Як довго трималася температура у ваших дітей при грипі В?
У дитини сьогодні 4 день високої температури,перші два дні збивалася важко, останні дні збивається,він стає активний і веселий, ввечері знову 39... інколи буває невелике покашлювання,але взагалі не значне
І от я думаю,чи треба робити рентген,чи це такий перебіг саме грипу
Були у лікаря в середу,назначила лікування і на повторний прийом через 5 днів
Попереду вихідні і я щось панікую
ТайТаке• 07 марта в 19:14
Как выявляют штам гриппа?
автор Миллениалка • 07 марта в 19:14
Ответ дляТайТаке
Как выявляют штам гриппа?
Зробили тест у педіатра в середу
Лгин• 07 марта в 19:14
5-6дней
автор Миллениалка • 07 марта в 19:15
Ответ дляЛгин
5-6дней
Зрозуміла, дякую
Кашель був?
Лгин• 07 марта в 19:17
Ответ дляМиллениалка
Зрозуміла, дякую
Кашель був?
Да и сейчас у меня усилился, хоть температура пропала
автор Миллениалка • 07 марта в 19:18
Ответ дляЛгин
Це жесть яка зараза
Лгин• 07 марта в 19:21
Ответ дляМиллениалка
Це жесть яка зараза
Да ужас
ДолькиКабана• 07 марта в 19:25
И мы такие же. Педиатр говорит парацетамол с нош пой нам помогла 2 раза в сктки. Даже в душ отвела а то потеет дуть
ЗавЛабСнаб• 07 марта в 19:26
В мене четвертий день температура 39.5
Збивається важко, не повністю і геть ненадовго. У сімейного лікаря найближче віконце - на вівторок🤬
Просто немає слів. Лежу і молюсь, щоб не здохнути до того вівторка...
автор Миллениалка • 07 марта в 19:27
Ответ дляДолькиКабана
Ну в нас перші 2 ночі взагалі практично не збивалася,я обтирала рушником вологим було легше
Зараз вже начебто падає,вночі дала нурофен і от тільки о 19 піднялася ,але ж блін ,4 дні і все ніяк
автор Миллениалка • 07 марта в 19:28
Ответ дляЗавЛабСнаб
В мене четвертий день температура 39.5
Скорішого одужання Вам!
От я теж переживаю, що вихідні попереду
ЗавЛабСнаб• 07 марта в 19:28
Ответ дляМиллениалка
Скорішого одужання Вам!
От я теж переживаю, що вихідні попереду
І вам якнайшвидше видужати ❤️
мадамГрицацуева• 07 марта в 20:21
Перехворіли на днях грипом А. 3 дні температура у дитини, але сельтавір почала приймати протягом першої доби. У мене так само
ЧупакабраЗеБест• 07 марта в 20:30
Ответ дляЗавЛабСнаб
В мене четвертий день температура 39.5
вы шо?
будет вообще плохо как мне - вызывайте скорую,
хотите осложнений?
Лизочек• 07 марта в 20:34
У моего пятый день, но 38.6 максимум было, потом сбиваю. Но и сбивается плохо, часа за два до 37,5.
Кашель усилился, назначил семейный антибиотик
Карамбулкул• 07 марта в 20:41
Ответ дляТайТаке
Как выявляют штам гриппа?
Тест делают. Мне вчера как раз сделали - тоже грипп Б ((
автор Миллениалка • 07 марта в 20:50
Ответ дляЛизочек
Ну в мого наче і немає кашлю, більше соплі
А от температура валить
Лизочек• 07 марта в 21:00
Ответ дляМиллениалка
А от температура валить
Сопли сегодня такие , что ни одни капли не берут, река течёт(
ЗавЛабСнаб• 07 марта в 22:32
Ответ дляЧупакабраЗеБест
вы шо?
хотите осложнений?
Температура, яку неможливо було збити, нормалізувалась і не піднімається вже.
Звісно, що викличу швидку, якщо буде геть погано.
Лгин• 07 марта в 22:44
Ответ дляЗавЛабСнаб
В мене четвертий день температура 39.5
А как вообще можно попасть к врачу в таком состоянии??? Даже на машине это нереально, так плохо
Колдунья-вещунья• 08 марта в 00:38
Чим спасаєтесь? Зробила тест годину тому, теж грип Б. Це ще я ту палку далеко не засовувала, одразу почала чхати. Завжди якась халепа на вихідні трапляється.
Лизочек• 08 марта в 01:00
Ответ дляКолдунья-вещунья
Какой день болеете? Если первый-второй, то начинайте озельтамивир.
Колдунья-вещунья• 08 марта в 01:03
Ответ дляЛизочек
Випила одразу, а ось на рахунок який день - не впевнена. Вчора зранку почала кашляти через горло (в мене горло слабке місце) а симптоми суто грипу з´явилися тільки сьогодні. Прийшла з роботи, температура невисока, поки чоловік приїхав з цим тестом.... Сподіваюся, що потрапила в ці 48 годин
Лизочек• 08 марта в 01:11
Ответ дляКолдунья-вещунья
По идее, вписались )
Мы тоже на это надеемся. Вроде пока все не так плохо протекает. Столько знакомых недавно так тяжело переболело, что у нас пока ещё лайт вариант
Колдунья-вещунья• 08 марта в 01:13
Ответ дляЛизочек
По идее, вписались )
А нежить вдалося чимось зупинити? Бо я вже боюся купляти судиннозвужувальні. Що не куплю - стаж гірше: більше закладає, більше чихаю. Протиалергічні теж мимо.
ЗавЛабСнаб• 08 марта в 04:02
Ответ дляЛгин
Не повірите, в мене теж це питання. Навіть в аптеку не можу потрапити, бо боюсь сідати за кермо в такому стані. Добре, коли є друзі, які все привезуть.
Лизочек• 08 марта в 13:43
Ответ дляКолдунья-вещунья
Да, но я даю египетские таблетки ) Там насморк блокируется.