Natalka070• 21 марта 2025

Скільки ви витрачаєте на їжу?

Привіт всім, дівчата, хто живе самі, скільки ви витрачаєте на їжу в місяць на себе одну? Та що зазвичай готуєте?
СМСница• 21 марта 2025
Ответ дляТрільчиха
Можливо. Їм дуже мало- мені достатньо. Практично нічого не купляю.
Якщо кажете можливо, напишіть що можна з´їсти на сніданок, обід, вечеря, щоб вкластись у 50 грн?
Трільчиха• 21 марта 2025
Ответ дляСМСница
Що можна з´їсти в день на 50 грн. Можете розказати, що сьогодні їли на сніданок, обід і вечерю?
Скажу за себе- зранку 2 яйця+салат + кава, на роботі 3 и маленьких бутерброда - 2 з рибкою і 1 салом+ салат. Ввечері 2 яблука. Все . +- так кожен день.
Яйця свої, сало і червона рибка - обрізки по скидці. Консервація своя
СМСница• 21 марта 2025
Ответ дляТрільчиха
Салат з чого?
Яйця свої це ж не даром? Треба купити курей, корм їм. Кажуть що домашні яйця, якщо корма купувати, вкругову виходять дорожчі за магазинні. І якщо ж все своє , то можна й нуль витрачати, але це не нульові розходи. Щоб своє виростить , треба в нього добряче вкластися.
Трільчиха• 21 марта 2025
Ответ дляСМСница
Салат з чого?
Це літня консервація - перець або кабачки або зелені помідори, квашена капуста
Купляю суху морську капусту
СМСница• 21 марта 2025
Ответ дляТрільчиха
Купляю суху морську капусту
Теж все своє? Ви живете в селі і маєте своє хазяйство? То Ваш приклад не інформативний, Ви мало витрачаєте не тому, що це можливо, а тому що маєте підсобне господарство, яке Вас годує, на відміну від більшості населення.
Трільчиха• 21 марта 2025
Ответ дляСМСница
В мене не має хазяйства і городів. Пару курочок- але якщо порахувати яйця по 2 шт в день- то це не так багато. Все інше купляю , як всі.
Чупокабра• 21 марта 2025
Нас 2 я и муж, дохрена
Еще чихуахуа и 2 кота, тоже вечно им всё надо
Оч@ров@Шк@• 21 марта 2025
Ответ дляOlivka-Misha
Я в цьому місяці почала рахувати затрати, на сьогодні ми з сином 1.4 роки потратили на їжу вже майже 9 тис , в місяць ще не закінчився, буде більше, і це стандартні продукти, нічого дорогого я не купляю, як можна на 3000 грн вдвох місяць їсти? Це просто дешеві каші, картошка, капуста та яблука??
Їмо і червону рибу, сезонні фрукти, і м,ясо. Просто ми не їмо відрами і не купуємо харчовий мусор.
Оч@ров@Шк@• 21 марта 2025
Ответ дляСМСница
Вранці мала їла пластівці, я яйце і авокадо. Обід малій бутер в школу, мені 2 гречаники і шматок хліба, вечір борщ червоний варила.
Оч@ров@Шк@• 21 марта 2025
Ответ дляТрільчиха
Хоч хтось зрозумів. Якщо я купила 2 філе, то нам його на тиждень вистачить. Ми ж не їмо саме філе. Якийсь борщ, суп, картопля, хот доги, котлети, творог. Я не купую чіпсів, печива, цукерок та інший шлак. От і все. М,ясо, риба, фрукти, хліб, ковбаса, сосиски, овочі, йогурт, творог, овочі. Картопля в нас своя. Щось в морозилці заморожене. Багато чого купую по акції. Нас день немає вдома, і на роботі я не купую кофія і перекуси булочки і т.д, беру лоток з дому. Я не купую лишнього, щоб не викидати. Все по мірі необхідності. В мене немає сто перекусів в день. Сніданок, обід, вечеря.
Оч@ров@Шк@• 21 марта 2025
Ответ дляруки_Крюги
Доларів?
Євро
Оч@ров@Шк@• 21 марта 2025
Ответ дляOlivka-Misha
Вчора. На ранок мала їла яйце, броколі. Я холодець і вівсянку. В обід брала на роботу знову 2 гречаники і шматок хліба. Ввечері їли смажену картоплю, моркву по корейські і по 1 сосискі. Фрукти мандарини і банани. Також по акції купила печінку тріски, тунець. В атб шматок червоної риби по акції 200 грн, нам її вистачить на тиждень. Ви може 20 раз перекуси робите, печеньки, цукерки і всякий шлак, а потім плачете як скинути вагу)
Оч@ров@Шк@• 21 марта 2025
Ответ дляOlivka-Misha
Ну і зрозуміло, що є якісь запаси в морозилці. Скумбрія, дом ковбаса, філе, фарш, сало, ребра на супи і борщі і т.д. м,ясо в борщі не люблю беру в П ятачку м,ясні реберця по 90 грн за кіло, там є на них, що й коту відрізати. Але це лише на супи і борщі. Якщо я скажу відбивні з 2 філе нам їх на 3 дні вистачить. Ось робила гречаники, то тиждень їли. Треба робити менше. Якось так. Повторюся, перекусів в мене немає. Фрукти майже постійно є ківі, мандарини, рідше банани, бо мала щось не їсть рстаннім часом.
СМСница• 22 марта 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
Те що Ви перерахували коштує значно більше 50. Смажена картопля, морква по корейські і сосиска це вже мінімум 30 грн, якщо маленька порція. І один невеличкий банан 15 грн. Все 45 грн. Як в 5 грн вмістилися гречаники, хліб, холодець, вівсянка?