Привіт всім, дівчата, хто живе самі, скільки ви витрачаєте на їжу в місяць на себе одну? Та що зазвичай готуєте?
Українська зірочка• 21 марта в 20:14
Не рахувала.Думаю,до 10 т,а можливо й меньше.Є своя картопля,закрутки.
На границе• 21 марта в 20:14
За февраль 5000 грн. На продукты+ 3150 на комплексные обеды в рабочие дни
Дама_с_коготками• 21 марта в 20:15
На 4 людини, минулого місяця 43000 грн.
Це без свят і гостей.
Викасикрет• 21 марта в 20:15
В этом месяце уже 50 плюс
PS надеюсь скрин не попросят 😁😁😁стремно такое писать
спальное место• 21 марта в 20:16
Автор спросила о девушках кто живёт один, а эти уже набежали рассказывать сколько они тратят на троих/четверых
мы вкурсе сколько мужики жрут, автору наверное другое интересно
Тут как тут• 21 марта в 20:17
Много трачу. Ем много салатов, сыр, мясо, рыбу, орехи, овощи, творог. Не ем каши, макароны, картофель.
Сон і дрімота• 21 марта в 20:18
Ужасно много, на семью 2+1 до 40 тыс, раньше не считала, а это посчитала...
СМСница• 21 марта в 20:19
Ответ дляОч@ров@Шк@
3 тис. Я і дочка
Це неможливо або Ви голодуєте? Чи хтось кормить?
Викасикрет• 21 марта в 20:22
Ответ дляспальное место
Ну я ем голубику , малину. Дорогие сыры , креветки аргентинские , зелень и это дороже чем мужики с картошками
Янгол в камуфляжі• 21 марта в 20:25
Ответ дляОч@ров@Шк@
3 тис. Я і дочка
Ужас , у меня столько на кошку уходит (
Дама_с_коготками• 21 марта в 20:26
Ответ дляспальное место
Я, мама ( цукровий діабет, хвора підшлункова) і двоє дітей. Багато витрачати на їжу не тотожно багато їсти.
Ваш може і жре
Ms. Похвала• 21 марта в 20:29
Удвох до 20к, можливо десь 15а₴, але без закладів
До 10 може бути за заклади на місяць
Викасикрет• 21 марта в 20:30
Ответ дляОч@ров@Шк@
3 тис. Я і дочка
Это 100 грн в день ? Можно вам помочь деньгами надо ?
Дівка в намисті• 21 марта в 20:30
Ответ дляОч@ров@Шк@
3 тис. Я і дочка
Я аж выровнялась. Я тоже - я и дочка но каких 3000????
Оч@ров@Шк@• 21 марта в 20:31
Ответ дляСМСница
Чого це голодуємо? Звісно, що ні.
СМСница• 21 марта в 20:35
Ответ дляОч@ров@Шк@
Чого це голодуємо? Звісно, що ні.
Що можна з´їсти в день на 50 грн. Можете розказати, що сьогодні їли на сніданок, обід і вечерю?
Olivka-Misha• 21 марта в 20:54
Ответ дляОч@ров@Шк@
3 тис. Я і дочка
Я в цьому місяці почала рахувати затрати, на сьогодні ми з сином 1.4 роки потратили на їжу вже майже 9 тис , в місяць ще не закінчився, буде більше, і це стандартні продукти, нічого дорогого я не купляю, як можна на 3000 грн вдвох місяць їсти? Це просто дешеві каші, картошка, капуста та яблука??
Тут как тут• 21 марта в 21:43
Ответ дляОч@ров@Шк@
Чого це голодуємо? Звісно, що ні.
У меня 100 грн в день уходило на меня и двоих детей в 2014, когда я стала переселенкой с ограниченным бюджетом. И мы достаточно скромно питались, без излишеств. Как такой суммы хватает когда цены раза в три как минимум поднялись, трудно представить
Трільчиха• 21 марта в 22:02
Ответ дляСМСница
Можливо. Їм дуже мало- мені достатньо. Практично нічого не купляю.