Барвіночка• 21 марта 2025
Шлюб з дцп
Що в людей в голові коли вони починають відносини з людьми в кого тяжка інвалідність? Коли людина овоч, мається на увазі. Тільки розмовляє і на цьому все. Грошей нема...на пенсію живе
Та никада в жизни• 21 марта 2025
Ответ дляПсихологічка
Таке хіба буває?Я думаю людині з дцп не до шлюбу.
буває.
і між собою одружуються теж.
і дітей навіть народжують
і між собою одружуються теж.
і дітей навіть народжують
Пухнасті штани• 21 марта 2025
Ответ дляПсихологічка
Это если тяжёлое.
У моего двоюродного брата ДЦП средней тяжести , сначала было очень видно, но постоянные реабилитации очень помогли.
Работает, женат , есть ребенок.
Неновая почта• 21 марта 2025
Это не всегда «овощ».
У моего ребенка в классе мальчик с ДЦП. Умственно ок, видно по ногам и походке.
Надеюсь, это не помещает его жизни.
Пухнасті штани• 21 марта 2025
Ответ дляНеновая почта
Это не всегда «овощ».
Надеюсь, это не помещает его жизни.
Да, у моего брата тоже только по ногам видно.
БлинчикБезСметанки• 21 марта 2025
Бачила пари, де один з ДЦП, а інший - здоровий.
Не всі, автор, як ви кажете, ’овочі’. Деякі лише лежать, деякі на інвалідному візку, а хтось ходить самостійно.
Так, я бачила дуже красиву дівчину з ДЦП. Ходить сама, двоє маленьких дітей. Заміжня за здоровим чоловіком.
Фісташкова кава• 21 марта 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Удалено администрацией...
Коли замість голови качан капусти, то і не таку тему створять
Сірничок• 21 марта 2025
Знаю пару, где оба с доп. Каждый успешен в своей профессии, зарабатывают получше многих. Двое здоровых красивых умных и спортивных детей.
Распутница• 21 марта 2025
Я б на вашем месте побоялась такое подумать, не то, чтобы писать. Жизнь- прекрасный учитель, все доходчиво объясняет
Борода• 21 марта 2025
В моєму місті був хлопець з дцп на інвалідному візку, дуже крутий фотограф, і така гарна в нього дівчина була. В мене на роботі часто обговорювали їх пару і говорили що вона мабуть з якимись психічними проблемами, бо молода дівчина хоче інтиму, кохання, а він без посторонньої допомоги фотоапарат не міг тримати. Помер він.
А ще родич мій далекий одружився на дівчині з дцп, тоді теж всі родичі обоворювали це, бо він гарний статний, а її бідолаху покрутило, але була у весільній сукні, і весілля було для близьких. Всі хочуть кохати та бути коханими, і люди з дцп теж заслуговують відчути ці почуття.
Пригаю-цибаю• 21 марта 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Удалено администрацией...
Автор’пукнула’ и слиняла...
Трольная тема
Млинці зі смайликом• 21 марта 2025
Ответ дляПсихологічка
В подруги 2 сестри з ДЦП - обидві одружені. По 2 дітей мають.
Барвіночка
• 21 марта 2025
Ответ дляБорода
От так, ви прямо в точку щодо моїх думок. Але я не розумію як може приваблювати людина з інвалідністю тяжкою. Хочеться танцювати, кудись піти, побігати, інтиму палкого, а така людина цього не зможе дати, на жаль
Барвіночка
• 21 марта 2025
Ответ дляПухнасті штани
Так, а я кажу про дуже тяжкі форми
Фісташкова кава• 21 марта 2025
Ответ дляБарвіночка
У вас імпотенція головного мозку, а це невиліковно, на жаль
Барвіночка
• 21 марта 2025
Ответ дляНеновая почта
Это не всегда «овощ».
Надеюсь, это не помещает его жизни.
Теж такий був, його батько приносив, стул не тримав...бідна дитина, не знаю що з ним зараз. Батько його нам подарунки робив щоб ми з ним дружили, але яка там дружба
Рубаю олівлє• 21 марта 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Спачеа трольна тема або ви просто дура)
Тролятина-тухлятіна
Взагалі вже очуміла,такі теми створювати
Анчо Ус• 21 марта 2025
Ответ дляНеновая почта
Это не всегда «овощ».
Надеюсь, это не помещает его жизни.
Як дітки ставляться до нього?
У нас був в універі хлопець, якось з ним не дружили, але зараз розумію, що не через хворобу, а через його характер більше.
Анчо Ус• 21 марта 2025
Ответ дляРаспутница
100%, можна притягнути до своїх дітей, або онуків. Люди як наче дикі якісь таке писати
іронічна антитеза• 21 марта 2025
В мене дядько з дцп, вже 50 років і не одружений, живе з мамою. Проблеми з ногами плюс є вплив на розумові здібності. Батьки його намагались і професію дати, і на роботу влаштувати, але дядю влаштовувало життя на пенсію плюс батьки забезпечували. Ніколи не працював по суті, так і пішло, досі живе з мамою, це моя бабуся, вона так і каже, це мій хрест. Якби було бажання вивчитись, працювати, то вважаю, зміг би влаштувати особисте життя, бо дядя красивий чоловік був в молодості.
В мене рука знівечена після операції, реально уродські виглядає, це мій недолік, але я не маю групи інвалідності. Заміж вийшла, і раніше були залицяльники, тобто фізичний недолік не заважав побудувати особисте життя.
Анчо Ус• 21 марта 2025
Ответ дляБарвіночка
Огидно від вас. Чим погана людина з фізичними обмеженнями? Якщо вам ваші батьки не пояснили як треба ставмтись до людей, то безумовно вони щось прогавили. Ви знаєте, що людина може набути інвалідність при житті? Скільки вам років, що ви так вузько думаєте?
Распутница• 21 марта 2025
Ответ дляАнчо Ус
Я так мамочке одной сказала, что ж вы за ребенком не следите, он на прилавок ногами лезит. Она была такая уставшая, что не ответила мне. Но это я поняла, когда она ко мне повернулась. Через 3 года я тоже стала мамой аутиста. И поняла ее. Мне очень жаль о тех словах.
Анчо Ус• 21 марта 2025
Ответ дляРаспутница
А у моєї дитини теж легка степінь дцп. І я обдумувала це, і теж зрозуміла як я ставилась до людей, які чимось відрізняються, зрозуміла, що була не права. Люди в основному думають як автор, бо не мають власної думки, ведуться на загальну думку суспільства.