Чупа-чупс• 22 марта 2025

Кто получил успешно сдал Cambridge C1 Advanced (CAE)

Долго ли вы учили язык? До этого вы получили сертификат украинских курсов на С1?
Хочу на Балі• 22 марта 2025
Послушаю
Pelmeshek• 22 марта 2025
6 лет учила просто как хобби, не интенсивно изо дня в день, захотелось сдать ’шоб було’.
В сертификате от укр. курсов было написано ’advanced’, но он ни на что не влияет для сдачи САЕ.
(В случае недобора баллов дадут FCE)
Галя із Дарниці• 22 марта 2025
Жодні наші курси не дають справжній С1. А Кембрідж не кожний бакалавр філфаку здатний здати на нормальний бал.
автор Чупа-чупс • 22 марта 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Тому готуються спеціально до цього іспиту, де вчать, з чого складається, які нюанси.
Галя із Дарниці• 22 марта 2025
Ответ дляЧупа-чупс
А які нюанси? Крім того, що знати мову всебічно. Це значить вміти з голови написати есе на будь-яку сучасну тему на рівні схожому на те, як подає есе чат гпт (там десь С1).
В кого С1, ті готуються самостійно за попередніми матеріалами.