Жена_КотораяСтена• 22 марта 2025
Зуби -ціна
Випала коронка -6-7 зуб, штир залишився в десні. Хто знає скільки приблизно коштує поставити нову коронку, чи ставлять її на старий штир?
Клептоманка• 22 марта 2025
Снимок сделать, посмотреть на зуб, на кость. Если все хорошо, можно ставить. Другой вопрос, захочет ли стоматолог так делать? Денег меньше заработает и вдруг что-то пойдет не так, придется переделывать. Цены не подскажу.
Алина-1240• 22 марта 2025
Имплант?или штифт в своем корне?)что вы имеете ввиду?) В первом случае можно на имплант коронку новую поставить, во втором случае только удаление и имплант
Замороженная селедка• 22 марта 2025
Цены на коронки очень разные, зависят от материала. А на старую чужую вкладку новую коронку не один стоматолог вам ставить не будет.
Жена_КотораяСтена
• 22 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Імплант не хоче і по грошах дорого, людина - пенсіонер
Жена_КотораяСтена
• 22 марта 2025
Ответ дляБаба_Воля
Я ставила коронки в январе. Металлокерамика 3 тыс, циркониевая 6 тыс.
Дякую, це на штир? Дідусь старшого віку, думаю, що імпланти ніхто не буде в такому віці робити, навіть не знаю як краще.
Не люблю натовп• 22 марта 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Це тільки коронка , немає різниці, чи є в щуьі штифт (якщо ви його маєте на увазі).. Авторко , в будь-якому разі , вам вище правильно написали , спочатку треба зробити знімок й подивитися , що із коренем , чи можна залишити зуб. Якщо все в порядку, все одно навряд чи хтось візьме на себе відповідальність ставити на стару вкладку, скоріш за все треба буде переробляти.
Клептоманка• 22 марта 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Коронка старая где? Может просто ее же и поставить обратно?
Баба_Воля• 22 марта 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Это только коронки.