Путающаяся• 22 марта в 04:32
Зуби дідусю
Є дідусь, було давно протезування, років 18 тому, за минулі кілька місяців випали нижні два протези (6-7 зуби з обох сторін) імплантів, звісно ніхто не буде робити., але і протези якось не хочеться. Чи хтось має досвід, коронки реально зробити? Створила нову тему, щоб було ясніше
Та не реву я• 22 марта в 04:59
это надо со стоматологом консультироваться, что там можно вашему дедушке поставить