begovelik• 22 марта в 07:50

Під Києвом будується гігантський аквапарк: яким буде та коли почне працювати

Під Києвом будується гігантський аквапарк: яким буде та коли почне працювати (фото)
В місті Ірпінь під Києвом поруч із Ірпінською набережною на приватній земельній ділянці будується аквапарк. Він зможе щодня прийняти близько тисячі відвідувачів. Наразі аквапарк будують в рамках проєкту Riviera club, cаме так він буде називатись після офіційного відкриття. Будівельні роботи планують завершити до кінця 2025 року. Про це повідомляє «Главком» із посиланням на Pragmatika media.

Як повідомляється, загальна площа комплексу становить 2,0385 га, з яких територія розважального комплексу займає 1,6385 га, а парковка – 0,4 га.
https://glavcom.ua/amp/kyiv/news/pid-kijevom-buduj...
tereska• 22 марта в 10:39
Планують побудувати на заплаві річки, який її повністю зруйнує. Мало стоків з тих забудов, то аквапарком доб´ють ту нещасну річку.
Посадили нинішнього мера під домашній арешт, на його місце колишній мер поставив свою секретарку та бігом і галопом приймають на раді зручні для себе рішення.
Капіталісти хєрові. Там громада міста в шоці...
Argesha• 22 марта в 10:52
Ответ дляnennsi
потому что пеця имеет кучу недвиги в лондонах и его друзяки и это не заработано непосильным трудом
Бан за
Флуд, спам, тролінг
Ирина_Б_• 22 марта в 15:44
наконец-то что-то хорошее😀
Teonaa• 22 марта в 16:56
Ответ дляЛеди Репях
Да, самое время как раз для аквапарков😑
А хто будує? Де сказано що це за державні шиши?
Якщо просто хтось будує, приватний бізнес, то яка проблема. На моря фіг поїдеш. Роблять рекреаційний куток для киян і області
Teonaa• 22 марта в 16:58
Ответ дляkanuka
А разве в Украине нет войны? Какие аквапарки, ужас просто (
Для банатьох , по-перше, нема. Багатьох - задовбала та війна. А інші - живуть в умовах війни, а саме - відпочивають всередині держави, без морів, як можуть. Які проблеми-то?