Катастрофа• 05 марта в 14:21

Не можу прийняти рішення щодо ремонту

Дівчата, поміркуйте зі мною, скажіть вашу думку, будь ласка. Квартира потребує ремонту. Для мене це дуже важливо. Гроші на ремонт є. Але ремонт буде дорогий - демонтаж, монтаж і по повній. І от я наче вже готова була робити. Чи доречно саме зараз розпочинати? Життя йде. Мова про квартиру в Києві.
СережкинаЯ• 05 марта в 14:22
Доречно жити тут і зараз - я б робила
Зліпок ступні• 05 марта в 14:23
Ответ дляСережкинаЯ
Доречно жити тут і зараз - я б робила
Я так живу всі свої 48
Тут і зараз
Зробили новий дах в будинку )
Кухня за 150 тисяч
Та й все кацапи знищили )
Передмістя Києва
За ким я буду?• 05 марта в 14:23
Я би робила.Люди зараз не тільки ремонти роблять але і квартири покупають
Не худа ні разу• 05 марта в 14:24
Так, я би робила, гроші ще заробите, треба жити сьогодні
автор Катастрофа • 05 марта в 14:25
Ответ дляЗа ким я буду?
Ой, мій ремонт потягне на вартість квартири ))
автор Катастрофа • 05 марта в 14:26
Ответ дляЗліпок ступні
Я так живу всі свої 48
Тут і зараз
Зробили новий дах в будинку )
Кухня за 150 тисяч
Та й все кацапи знищили )
Передмістя Києва
Зараз змінили ставлення до таких дій в цей час?
Залізний кіготь• 05 марта в 14:26
Делать
Курочка-чубаточка• 05 марта в 14:27
Я відклала всі ремонти.Теж в Києві. Бо можна лишитися без грошей і без квартири. Максимум планую поставити весною кондьор. Все. Ніяких ремонтів. Може ще тікати доведеться.лишите все. Я вам скажу лиш наші українці помішані на ремонтах. В інших країнах більша половина живе в звичайних умовах. Дато по 2-3 р на рік відпочивають на супер курортах. Щось євро ремонтів я там не бачила.хоча вони заможніші. Чисто? На голову не сипеться? І добре. Завтра прилетить і не буде ні ремонту..нічого.
До речі. Ви на вихідних підіть в Епіцентр в будівельну частину. Там раніше розминутися не можна було.з візками. .а це людей ну дуже мало..де-не-де. І то в люстрах.. Щось не видно що люди роблять ремонти. В нсшій новобудові все розкуплено.але ремонти ніхто не робить. По стояку точно і поруч.
Зліпок ступні• 05 марта в 14:27
Ответ дляКатастрофа
Так
Продали як ділянку
Купили новобудову
Третій рік без ремонту
Але третій рік я десь їжджу - Греція, Хорватія , лижі Буковель, і дітям закордон висилаємо гроші( навчання, житло -допомагаємо)
Альфред Шнитке• 05 марта в 14:29
так, доречно
No problems• 05 марта в 14:30
Ответ дляКатастрофа
В Киеве я бы не сомневалась даже. Ну разве что у вас жильё в какой-то уж слишком опасной зоне(возле ракетного завода например:))
Я в Днепре и то делаю. В прошлом году достравали дачу.
энциклопУдия• 05 марта в 14:31
Мы в январе закончили ремонт в доме под Киевом. Был полный демонтаж/монтаж стен, замена проводки, новые трубы, теплые полы ну и понятное дело выравнивание стен, покраска, плитка, кухня новая, мебель, диваны и тд. Сейчас выбираю уже во двор и на террасу мебель , прицениваюсь с озеленением участка
Тут решать вам, жизнь одна
Еще проблема с рабочими адекватными, не алкашами и каким не страшны тцк.
Мы в очереди были еще ожидая их
Кокосиха• 05 марта в 14:32
Я відклала капітальний ремонт на рік, а планувала на цей.
No problems• 05 марта в 14:33
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ахаха. Да, да, конечно, бедный эпицентр разростается как плесень. В Днепре куча точек выдачи с магазинами огромными впридачу пооткрывалось. Молчу уже про инсту, где бригады дешевле чем за 500уе квадрат в вашу сторону и не глянут.
Ms. При теле• 05 марта в 14:38
Та сама історія. Прийняла важке рішення жити поки що без ремонту. Але в мене під боком стратегічний об´єкт, у який регулярно прилітає. Тому вирішила не ризикувати.
Околовита• 05 марта в 14:55
Только если хватает на все остальное с запасом
автор Катастрофа • 05 марта в 14:56
Ответ дляЗліпок ступні
Так
Продали як ділянку
Купили новобудову
Третій рік без ремонту
А живете де зараз?
автор Катастрофа • 05 марта в 14:57
Ответ дляКурочка-чубаточка
В мене просто реально потребує ремонту. Можу почекати трохи, але це проблемно. Треба вже багато чого замінити. Ось і вагаюсь
автор Катастрофа • 05 марта в 14:58
Ответ дляКокосиха
Я так в тому році відклала )
Зліпок ступні• 05 марта в 15:05
Ответ дляКатастрофа
А живете де зараз?
Купили ж новобудову
Будинок 🏠 на 3 сотках
Murzeelka• 05 марта в 15:08
Если для вас комфортный и красивый дом- опора в жизни, то нужно делать, конечно.
Потихоньку или быстро, так, как получается.
Видеть плоды своего труда- огромное удовольствие .
Выбирать то, что будет служить тебе годами- радость.
Желаю вам сделать жилье мечты и жить в нем счастливо!
автор Катастрофа • 05 марта в 15:11
Ответ дляЗліпок ступні
Купили ж новобудову
Будинок 🏠 на 3 сотках
Ви написали, що ремонт відклали. Я зрозуміла, що там не можна жити.
Зліпок ступні• 05 марта в 15:12
Ответ дляКатастрофа
Стіни гіпсокартон і підлога плитка
Все
Кухні нема
У ванній нема ремонту
Меблів нема
Штор нема
Фізик-ядерщик заочно• 05 марта в 15:14
я теж в києві. робила і роблю ремонт. правда без демонтажу і своїми силами, типу шпалери переклеїти, стіни пофарбувати, щось з меблів купити і тп.
хочеться жити тут і зараз, а не чекати шось
автор Катастрофа • 05 марта в 15:15
Ответ дляЗліпок ступні
Стіни гіпсокартон і підлога плитка
Все
Кухні нема
У ванній нема ремонту
Меблів нема
Штор нема
Зрозуміла. Мені в ремонт доведеться вкласти дуже багато. По факту, залишусь без збережень. Але з другого боку, я не планую їхати з Києва. Життя йде, я старішаю. Мені потрібно закрити житлове питання.
Зліпок ступні• 05 марта в 15:16
Ответ дляКатастрофа
Ми теж не плануємо з Бучі їхати

Тут вам вирішувати 🫶
Пригаю-цибаю• 05 марта в 15:25
У нас у війну народився син. Зараз йому 1.8. Дітей не було 13 років в думали вже не буде. Тому завдяки йому купили будинок, бо в дитини має бути кімната і свій простір.
Ремонт робимо, але не дизайнерський, простий. Враховуємо нинішню ситуацію. Та навіть і не дизайнерський не дешево зараз. Якби це мирний час я б прискіпливо обирала матеріали і все планування, а зараз швидко і довго не роздумую.
зупинити життя і не жити не можемо.
Так, страшно. Так, невідомість лякає і вганяє в ступор. Але робимо і живемо далі.
Мульйонерша• 05 марта в 15:29
Ответ дляКурочка-чубаточка
Так треба ж зробити краще ніж у сусіда.) у нас в домі так, один починає робити ремонт, інший старається зробити щоб у нього було дорожче, крутіше.. бо люди ж осудять
Звожу з розуму• 05 апреля в 10:40
Я відклала ремонт до закінчення війни.
Вже втратила вікна на балконі.
Через прильоти стіни пішли тріщинами.
Ціни на ремонтні роботи зараз надто високі,бо не має конкуренції.
Не бачу сенсу щось ремонтувати, вважаю краще мати гроші. Якщо виникне необхідність виїжджати , то ремонт не візьмеш з собою.