На другий день після припинення війни виїхати з України. Дай боже поляки кордони не закриють для військових. Так думає кожен другий хто на війні, не кажу про тилових. Це саме люди з воєнним бойовим досвідом а не якісь перекладачі бумажок. Виїхати і забути все це як страшний сон. З нашими людьми і країною.
Anonimka ya• 22 марта в 11:23
Ответ дляlilul990
Ось до чого ми довоювалися
Так Ви повністю його цитуйте , а не виривайте шматок. Він сказав що виїде на пару років бо придумав бізнес собі за кордоном. При чому тут ’довоєвалися’ ?
Це думка однієї людини. Є багато військових , які хочуть жити і відкривати бізнес в Україні.
Короче вкид Ваш слабенький
Ответ дляAnonimka ya
Короче вкид Ваш слабенький
Откуда у него СТОЛЬКО денег?
Anonimka ya• 22 марта в 11:25
Ответ дляkaty_kea
Откуда у него СТОЛЬКО денег?
Він багато років успішний бізнесмен.
Так що вкид ’збагатився на війні’ теж не пройде.
Ответ дляPole
Тут одна ’полька’ з каструлями зранку написала, що у нас немає вибору, а у них там є. Тому я чудово розумію військових, та й простих людей, бажаючих теж отримати шанс на нормальне життя. Нікому не хочеться бути другосортною людиною без права вибору.
Ну знаєте, в Польщі першосортними людьми вони теж не стануть -кому потрібні іноземці, без знання мови, освіти, майна і з ПТСР,
Ответ дляAnonimka ya
Короче вкид Ваш слабенький
«Я їй кажу: “Шаленчиха, мені так не вигодно,”— а вона: “Какой ти скучний!” (с)
Ответ дляPole
П-здєц
Ответ дляAnonimka ya
Короче вкид Ваш слабенький
Він якшо виїде то вже не повернеться ні через 2 роки ні через 10
ПадаюВреверансах• 22 марта в 11:30
Чула є випадки, коли у відпустку військові типу др сім´ї в Європу їдуть і не повертаються. І я їх розумію(((
Anonimka ya• 22 марта в 11:31
Ответ дляlilul990
То ’він’ Вам особисто сказав?
Ответ дляlilul990
Ну то має право. Вам вище вірно підмітили - цитували б вже повністю, а не у вільному переказі у вигідному для вас контексті.
Ви апдейтнулись з новим ніком, щоб вже у відкриту не приховувати свою «консервність»?
Ответ дляIn limbo
А шо тут цитувати. Військовий який звідси вирвався, повернеться через два роки? Дооо, звичайно
Anonimka ya• 22 марта в 11:33
Ответ дляПадаюВреверансах
І Зе, мабуть, виїде на другий день
Ми Вас чекали в цій темі саме з цим
Ответ дляIn limbo
Таких як він тут будуть агенти кремля висліжувати. Терор. Не повернеться вже сюди ніхто ніколи
Just a crow• 22 марта в 11:34
У всех военных свои головы, откуда Мадяр знает мысли каждого военного, он что им в разум проникал? Ведь говорить можно одно, а мыслить совсем другое.
ПадаюВреверансах• 22 марта в 11:35
Ответ дляAnonimka ya
Ми Вас чекали в цій темі саме з цим
А чого саме мене можна спитать?
Хочете сказати я зелена?
Але ж я за Порошенка голосувала.
І все одно мені шкода Зе.
Він на цім фото, як з окопу
Хочете сказати я зелена?
Але ж я за Порошенка голосувала.
І все одно мені шкода Зе.
Він на цім фото, як з окопу