На другий день після припинення війни виїхати з України. Дай боже поляки кордони не закриють для військових. Так думає кожен другий хто на війні, не кажу про тилових. Це саме люди з воєнним бойовим досвідом а не якісь перекладачі бумажок. Виїхати і забути все це як страшний сон. З нашими людьми і країною.
Anonimka ya• 22 марта в 11:57
Ответ дляMariya Prokhorova
Але думка як дупа є у кожного )
Так. Думка в кожного своя.
Далеко не у всіх мрія про Ріо-де-Жанейро як у Остапа Бендера 😀
Anonimka ya• 22 марта в 12:01
Ответ дляЕлена1265
Так многие думают, не только военные
Осталось подумать, кем там работать и где жить
Так, дрібнички
Наставили кучу фейспалмов)
Народ , вы реально думаете, что статус временной защиты бесконечен?)
Закончится война и никто никого принимать не будет, три месяца и аривидерчи.
Какой массовый выезд?
Выезд такой же как и до войны- рабочие/ студенческие визы и прочее. Но это не массовость
Какой массовый выезд?
Blacky_Mik• 22 марта в 12:09
Ответ дляlilul990
Він якшо виїде то вже не повернеться ні через 2 роки ні через 10
то шо, здаємо країну росіянам і всі гайда у польщу туалети мити? такий ваш варіант?
Blacky_Mik• 22 марта в 12:10
Ответ дляlilul990
Таких як він тут будуть агенти кремля висліжувати. Терор. Не повернеться вже сюди ніхто ніколи
Удалено администрацией...
Ответ дляДафна
Наставили кучу фейспалмов)
Какой массовый выезд?
А вы правда думаете, люди которые хотят уехать этого не понимают?
Ответ дляДафна
Наставили кучу фейспалмов)
Какой массовый выезд?
Безвіз
Більшість втомлена, і не має просвіту
На рахунок - виїхати і забути, кому ті українці масово треба. Окрім тих, хто має спеціальність - досвід. В різних галузях. Отже , деякі військові будуть виїзжати в ті країни де може бути для них контракт і хороші умови. В цьому світі від чогось зарікатися і марити , що будуть незмінні умови- ні. Хто знає, що наступні 5-10 років готують світу.
Але Мадяр до війни був звʼязаний з політикою. Тому не здивуюся, якщо сам він тут отримає пропозицію, від якої тяжко відмовитися. Або отримає пропозицію де інде, в нього профіт - досвід нового зовсім на теренах війни. Досвід нового направлення дронів. Західні держави тільки розбудовують цей напрямок. Тож Мадяр і так, і так.
По мадяру я б не орієнтувалася , геть
Ответ дляДафна
С чего вдруг Польша границы свободно открывать будет? Тем более для военных
Никакого массового выезда после открытия (если открытие когда то будет)украинских границ не будет , так как другие страны закроют свои
Ну виїзд буде, але програми звернуть і втомленому військовому зубами вигризати місце десь в країні Ес, все з початку.
Допомоги такої не буле, окрім цінності військового по контракту, або вченого, ну саме ціленаправлений попит. Не на конвеєр же з низкооплачувальною платнею і платними курсами мови, бо без них ніяк, , знову стикнутися з викликами і довбати стіну . Я розумію, що всі так не будуть, у когось буде тут життя, дім, рідні і тут робота. Бо так простіше.
Ответ дляДафна
Наставили кучу фейспалмов)
Какой массовый выезд?
Я згодна з вами, втомлена людина з фронту - сама десь пробивати місце без контракту, гарантій соц пакету іншої країни. вони ще лікуватися багато будуть тут.
Так, десятки - сотні, там мають родини і якщо жінка - діти там облаштують життя, матимуть дохід самостійно, своє житло- не соц житло, то в них є великі шанси - чоловік поїде , буде адаптуватися там, вивчати мову, і підтверджувати спеціальності.
Але не всі здатні, особливо 40+ на такі вчинки.
А якщо сімʼї тут, родини, житло - то треба дивитися індивідуально що представляє цей чоловіку як робітник для роботодавця , з Ес наприклад, яку цінність він має.
Чи є на нього попит.