Аноним_1859• 22 марта 2025

Порядок дома

У вас идеальный порядок дома? Я замечаю за собой, что как бы не убирала всё, то всё равно где-то разбросано, что-то уже грязно И так далее, как у вас?
Снегопадка• 22 марта 2025
У меня срач всегда
На_оба_рот• 22 марта 2025
Діти і чоловік заважають порядку в домі
Иванка Бур• 22 марта 2025
Сьогодні прибирати у протягом дня. У мене щось десь та стоїть,лежить...місця сховати немає. Мене це бісить.
Пешеходик• 22 марта 2025
Порядок завжди, інакше дах їде
Невгамовна сила• 22 марта 2025
Раніше було близько до ідеалу, зараз можу не зразу щось вимити чи натерти, бо уже замахалась.
Последний вагон• 22 марта 2025
Всегда хаос, сколько не убирай, малая младшая свои порядки наводит
Срочнокпсихологу• 22 марта 2025
Ответ дляПешеходик
Порядок завжди, інакше дах їде
Ви цілими днями тільки порядки наводите? Не дивно, що їде дах
So_so• 22 марта 2025
Нет, неидеальный и мне плохо удаётся контролировать большой объем любых вещей, я буквально парализуюсь и дома становится как в передаче про асоциальные семьи.
Поэтому мой выход это минимализм и организация хранения, тогда можно жить.
Язвочка• 22 марта 2025
Розкидане, я швидко збираю і складаю. Але розкидано постійно, бо дитина. В шафках не порядок, бо не організовано місце і його мало. А прибираю я постійно одне й те ж, тому є місця, які не миються місяцями. От, наприклад сьогодні роздивилася, які заляпані корпуси кухонних шафок, треба мити
Чудовий каламбур• 22 марта 2025
Нет порядка, и лень делать порядок
Шукаю трусики• 22 марта 2025
Так само.
Чудовий каламбур• 22 марта 2025
Чтобы был порядок, нужно бегать с тряпкой целый день.
Белая котичка• 22 марта 2025
Мне главное чтоб полы чистые, посуда помыта и санузел. Вещи не всегда на своих местах, на кресле кучка вещей, на столе чье-нибудь хобби вечно разложено, это мне норм
Докладальниця• 22 марта 2025
В мене від настрою залежить, от зараз нічого не хочу прибирати, хоч і є що, от зараз ляжу поспати і сподіваюся, що настрій зʼявиться. Котячий лоток- то взагалі зло 😂 , мій кіт як тільки почує, що я замела після нього бігом біжить все виправляти і вигрібати з лотка все по новій
Блиск думки• 22 марта 2025
У меня порядок, кроме детских комнат, там весь день разбросано, убирают вечером. Животные в доме, поэтому робот ездит дважды в день. Наши вещи не валяются, снимаем и в стирку или в гардеробную.
Снідаю авокадо• 22 марта 2025
Читаю комениарі і наче зі мною все ок.
Але варто мені раптово по роботі до когось зайти. Наприклад забрати щось, я не пруся до хати, а під воротами в машині чекаю, а мені кажуть «заходь»
То у всіх! У всіх ідеальні порядки.
Раніше в 90-2000 мобільних не було, ми памʼятаю, з мамою їхали в її рідне село до бабусі (ідеальний порядок), а там без дзвінка навідати подружок у всіх ідеальний порядок.
До сусідки зайду за чимісь - ідеальний, ІДЕАЛЬНИЙ порядок. Як вони його роблять?
Таке як у мене лише в ще однієї подруги і все. У всіх ідеально
Пульт от линолеума• 22 марта 2025
Прибираю кожен день, все чудово я задоволена, зранку пил всюди, потьоки на сантехніці/дзеркалі, посуд брудний, шерсть собаки по всій хаті, фак😖
Протру пилюку• 22 марта 2025
В мене бувають приступи чистоти, а так в основному все не на своїх місцях. Іноді будинок виглядає так, наче нас пограбували😂
Протру пилюку• 22 марта 2025
І нік в тему
Снідаю авокадо• 22 марта 2025
Зайду ще почитати потім. А поки іду робити порядок. Роботи овердофіга, тому буле на половину. Ідеального не бачити мені
Люблю ВалЄру• 22 марта 2025
Ответ дляБелая котичка
Меня наоборот напрягает когда вещи разбросаны, а чистые полы дело 10
пані Солоха• 22 марта 2025
минимум мебели, максимум мест для хранения, и сокращать количество вещей.
Живу временно с сыном на съемной квартире, сюда перевезла только часть вещей, минимум посуды. Поддерживаю порядок вообще несложно.
На старой квартире уже было мало места, мало шкафов для одежды, игрушек и всякой фигни. Вечно что-то где-то валялось.
Пешеходик• 22 марта 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ні, раз в тиждень витираю пил + вологий пилосос + кухня та ванна/туалет. Просто в принципі в мене ніхто нічого не розкидує вдома, а пісок або бруд відразу прибирається.
Вапщета• 22 марта 2025
Не ідеальний, але порядок. Зазвичай розкидане буває у 2 випадках
1. Не правильно організовано зберігання, недостатньо місця для зберігання
2. Немає звички класти речі на місто. А ця звичка зазвичай через пункт 1
Хочу наколоти губи• 22 марта 2025
Ответ дляДокладальниця
Купіть на кшталт будиночка з дахом і покладіть килимок біля нього, який затримує наповнювач, і буде вам щастя
Bombastic• 22 марта 2025
У мене Завжи порядок.
Але ж слабкі місця, душова, вікна, духовка.
А так обожнюю пити каву вранці у чистій кухні )
ЛюбимаЯНЬ• 22 марта 2025
Мне главное чтоб нигде не было разбросанных вещей.
В комнаты к детям стараюсь не заходить.
Хочу наколоти губи• 22 марта 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Читаю комениарі і наче зі мною все ок.
То у всіх! У всіх ідеальні порядки.
Я також дивуюся. Мені щоб когось запросити, треба спеціально прибирати і це такий стресняк, що краще зустрітись на нейтральній території
ЛюбимаЯНЬ• 22 марта 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
А мне нормально.
Могу в любой момент принять гостей. Но я не заморачиваюсь ’уборкой для гостей’
ХвилювАллочка• 22 марта 2025
Приватний будинок, кіт, собака і 2 підлітка неохайний. :( Наче і не розкидано. Я прибираю, поли мию. Але пол часто брудний, вікна зараз брудні. Короче срач.