КвартираЧья• 22 марта в 12:28

Можна змінити долю, якщо карти напророкували погане?

Тішуся неперетішуся• 22 марта в 12:28
Нащо ви до таких гадалок ходите
СhanelKa• 22 марта в 12:29
Наше завтра ми творимо власноруч
Які карти? 🙄
Трохи злякана• 22 марта в 12:29
Можно, потому что то все неправда
Меряю от 0• 22 марта в 12:29
Якщо карти погане напророкували, переходьте на доміно
Добрая свекровь• 22 марта в 12:29
Нельзя. Все, теперь только все, как карты сказали. Ничего не изменить
Работать надо• 22 марта в 12:29
Нет, нельзя. От судьбы не уйдешь, карты не обманешь (Стетхем)
Бутерброд з ікрою• 22 марта в 12:31
Все зависит. Только от вас, а не от карт
Примарочка• 22 марта в 12:34
Обычно погадачки предлагают верное средство) Дорого)
Срочнокпсихологу• 22 марта в 12:34
Звичайно. Піти до іншої ворожки
Хата на мати• 22 марта в 12:35
За картами стоят демоны. Они вам просто рассказывают, что с вами сделают в будущем за ваш приход к ним. Всего этого не случилось бы, если бы вы к ним не ходили.
Добрая свекровь• 22 марта в 12:37
Ответ дляМеряю от 0
В домино только рыба может быть)
Патика-мотика• 22 марта в 12:45
Можна, моя знайома нагадала самотність, і заміж вийшла і дітей народила
Пупуговка• 22 марта в 12:59
Мозок треба міняти, щоб не гадати
Работать надо• 22 марта в 13:03
Ответ дляПатика-мотика
От же чудеса
tereska• 22 марта в 13:03
Як ці карти можуть вплинути на вашу долю?...
За свою долю відповідаєте лише ви, кожен ваш вибір, кожне рішення повертає своїм шляхом.
Перестаньте вірити у всяку хєрню та живіть своїм життям!
Найщасливіша• 22 марта в 13:04
Карты показывают одну из вероятностей, которые в текущих обстоятельствах могут исполниться. Измените свое текущее направление, изменится и развитие событий
Відморожена• 22 марта в 13:31
Звичайно. Для мене карти не підглядання у майбутнє, а інструмент, який показує, що може статися, якщо не змінити це зараз. Якщо ви змиритеся з майбутнім, або воно вас влаштовує, нічого не змінюйте, якщо не сподобалось, змінюєте себе, починаючи з енергетики.
Іноді буває, що карти показують хеппі енд, але вони показують, виходячи з теперішніх умов, якщо завтра щось зміниться у вашому сприйнятті, в бажаннях, в енергіях або на фізичному рівні, майбутнє зміниться.
Немає одного шляху, ви завжди обираєте, куди йти.