Мона Лиза• 22 марта 2025

Що треба знати при першому польоті?

Дівчата-всезнайки, дайте пораду чайнику, будь ласка. Щось вимальовується попередньо подорож літаком. Так склалося, що я вже старенька, а летітиму сама вперше. (Як доживемо і все буде відносно нормально в нинішніх реаліях). Підкажіть, на що звернути увагу. Починаючи від бронювання-покупки квитка і аж до вильоту-посадки. Гугл читаю. Але можливо є якісь нюанси, про які не пишуть?
Завжди недо...• 22 марта 2025
Так вы раньше летали, не сама. Все тоже самое.
vecya• 22 марта 2025
Приезжайте в аэропорт пораньше, чтоб понять где гейт свой искать и не превышайте норму веса багажа, что не было неожиданных неприятностей
автор Мона Лиза • 22 марта 2025
Ответ дляЗавжди недо...
То було давно і я не заморочувалася. Привезли-посадили і полетіли. Ні квитки ні що де робити в аеропорту мене не хвилювало. Та й аеропорт був наш.
Тепер переживаю.
Снідаю авокадо• 22 марта 2025
Обратитесь в турагентство с авиакассиром. Ну, или пусть вам помогут люди, к которым вы летите.
Я с трудом представляю себе мануал, где вам сейчас распишут, как искать и покупать билеты, когда покупать билеты, где покупать билеты, на что смотреть, покупая билеты, что такое нормы багажа...А потом распишут, как добираться до всех аэропортов, что делать в аэропорту, что такое онлайн чекин и как соблюдать правила провоза багажа.
интайм_не_предлагать• 22 марта 2025
В Гуглі все пишуть
Не беріть заборонені речі на борт
Меня не звали• 22 марта 2025
В аеропорт прибувайте за 3-3,5 години, краще раніше - і там почекати, і спокійно пройти всі контролі, ніж поспішати. Плюс, буде час розпитати працівників аеропорту, якщо розгубитеся (на місці вам підкажуть, що й куди). Уважно збирайте ручну поклажу та валізу (правила перевезення читайте, що не беруть в ручну поклажу); помітьте якоюсь наліпкою чи стрічкою свою валізу (а краще сфотографуйте) перед здачею в багаж); в салон літака візьміть якийсь шалик, якщо буде прохолодно, вкриєтеся. Не бійтеся питати працівників, якщо що. Уважно читайте вивіски в аеропорту та оголошення. В салоні літака слідкуйте за своїми речами. Будуть питання, пишіть.
Деловитая• 22 марта 2025
Візьміть в літак цукерки смоктальні . Інколи допомагає від перепаду тиску . Ненавиджу літати
Не їм після шостої• 22 марта 2025
Бронируйте на киви, поставьте галочку сразу чтобы вас зарегистрировали на рейс. Приезжаете в аэропорт часа за 3 , чтобы разобраться. Если есть багаж идете на стойку регистрации и сдаете его. Проходите ленту, ищете на табло свой гейт и идете на посадку. У меня мама сама летает ко мне, 59 лет, разберетесь, там ничего сложного нет
автор Мона Лиза • 22 марта 2025
Ответ дляМеня не звали
Щиро дякую за конкретні поради. Ото навіть би не подумала що в салоні можуть пропасти речі. Ще раз дякую.
автор Мона Лиза • 22 марта 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Мені навіть більше. Надіюся що справлюся. Але дуже переживаю.
Меня не звали• 22 марта 2025
Ответ дляМона Лиза
На жаль, так, в мене таке було. Тому будьте уважні.
Істеріомама• 22 марта 2025
Ось дівчинка добре розповідає і дає поради!
https://www.instagram.com/nata_easy_travel?igsh=
автор Мона Лиза • 22 марта 2025
Ответ дляІстеріомама
Дуже дякую. Гляну.