Свисток ля-минор• 22 марта 2025
Психіатр для підлітка...
Дівчата, я просто в шоці.
В доньки проблеми зі сном + у результаті поганого сна болить голова, дратівливість. Плюс підвищена емоційність перепади настрою.
Звернулись до педіатра, виписала мелотонін. Пропила курс, але краще не стало. Тоді порадила звернуться до психіатра, т як це може бути депресивний стан. Для мене психіатр це капець протосо. Чи нічого страшного у відвідуванні такого лікаря нема? Дитині 15 років. Ще педіатр сказала, що зараз у дітей почастішали тривожні розлади через всім відомі обставини...
Броніки для Моніки• 22 марта 2025
Нічого страшного у консультації та лікуванні у психіатра нема.
Асталависта бэйби• 22 марта 2025
Мамо, вам би до лікаря.
У вашої дитини пробеми, а ви переживаєте чи психіатр то дуже погано?
Свисток ля-минор
• 22 марта 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Мамо, вам би до лікаря.
Та я не проти лікаря, але чому не порадили звернуться до невролога, психолога, психотерапевта... Чому відразу психіатр...
Броніки для Моніки• 22 марта 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Потому, что проблемами бессонницы, тревожности и депрессии , занимается именно психиатр
Пугачиха• 22 марта 2025
Доньці 15 років. Така сама проблема.
Звернулась до невролоґа, психіатра - Чернова Оксана Василівна 16.02.2025 о 11:30 . МЦ ДОКАЗОВІ.
Адреса: м.Київ,вул. Маричанська 9
Погугліть їх телеіфон.
Мелатонін також не допомагав. Зараз трохи краще спить, але не так, щоб супер. Вони(підлітки) півночі в телефоні силять, спробуй засни....Загальний фон настрою краще.
Адреса: м.Київ,вул. Маричанська 9
Погугліть їх телеіфон.
Соседка Маши• 22 марта 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Да, вы правы это плохой знак, но сходите, что делать, может и к нескольким.
Оля_с_киркою• 22 марта 2025
Я бы Вам посоветовала Кузнецов И.В если вы в Киеве! Он и моего ребёнка вытянул и меня ! Это детский психиатр
успокойте_Меня• 22 марта 2025
Наоборот радуйтесь , что вовремя вас отослали, псмхиатр это такой же врач как терапевт, нмяего страшного в нем нет. Это не означает что ее в псих клинику отошлют. Идите как можно скорее. Одним мелатонином вы не вылечите ребенка.
Соседка Маши• 22 марта 2025
Ответ дляОля_с_киркою
У вас тоже со сном были проблемы или что было не так ?
Дама с заначкой• 22 марта 2025
Как человек, который имел дело с детскими психиатрами скажу так - они в большинстве своём не лечат, а только ставят инвалидность. Если вам это не нужно - то ищите хорошего невролога. С вашими проблемами к нему
очки_ннадо• 22 марта 2025
Потому что невролог не по части психики, а по части органики быстрее.
Поблагодарите вашего педиатра за корректное направление.
Пойти к врачу не равно получить диагноз. Есть проблема, будете лечить.
Не поставить депрессию, и отлично.
Сон очень важный, вы находитесь в каком то опасном месте? Или заграницей? Какие предпосылки для нарушения спать? Или много в телефоне?
Не поставить депрессию, и отлично.
Перекус беру завжди• 22 марта 2025
Ответ дляДама с заначкой
І зі скількома ви мали справу? 1? 2? 3? Ви робите глобальні висновки зі свого мізерного досвіду, це нераціонально.
Чесно брешу• 22 марта 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Ну тому що психолог або психотерапевт не лікарі взагалі
Невролог трохи інше лікує
Чесно брешу• 22 марта 2025
Ответ дляДама с заначкой
Що за маячня?
Всі, хто звертається до психіатра повинні мати інвалідність по вашому?
Ответ дляСвисток ля-минор
До назначения мелатонина должен был быть назначен магний в лечебной дозировке, витамины группы В курсом 2 мес. через 2.
Из анализов нужно сдать: ОАК, панель щитовидной железы, вит.Д, кортизол в слюне в 4 порциях или суточную мочу на кортизол, развернутую биохимию крови - это для начала.
А не направление к психиатру...
Свисток ля-минор
• 22 марта 2025
Ответ дляочки_ннадо
Не поставить депрессию, и отлично.
Ні, ми в спокійному регіоні, центр. В телефоні вона не сидить, багато займається. Як ж вільний час то читає бумажняні книжки. Регулярно ходить гуляти, щодня займається спортом (вдома тренується). Підвищена тривожність в неї з дитинства, періодично пили тенотен. Проблема зі сном близько року. Спочатку педіатр списував все на гаджети і велику напругу в школі. Гаджети прибрали, проблема не вирішилась.
Свисток ля-минор
• 22 марта 2025
Ответ дляsky-labs
А не направление к психиатру...
ОАК та аналіз сечі в неї як у космонавта. Віт Д в нормі. По щитовидні є питання - ТТГ 4.2 при нормі 4, будемо йти до ендокринолога. Педіатр ці аналізи бачила, тільки кортизолу не здавали.
Самоучка• 22 марта 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Можливо магній спробуйте, якщо не допоможе, то дійсно до психіатра
Ответ дляСвисток ля-минор
Ну вот вам и первая проблема. Селен, йод девочка когда-нибудь принимала?
В таком случае + к анализам выше, панель анемии, может быть железодефицит
А я з косою• 22 марта 2025
Проверьте феритин, фолиевую кислоту, общий белок, возможно есть нехватка витаминов. И гормоны щитовидной сдать.
Свисток ля-минор
• 22 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Доньці 15 років. Така сама проблема.
Адреса: м.Київ,вул. Маричанська 9
Погугліть їх телеіфон.
Адреса: м.Київ,вул. Маричанська 9
Погугліть їх телеіфон.
Вам призначали якісь заспокійливі препарати? Педіатр сказала, що скоріш за все біфренткурсом буде достатньо, але краще все ж таки порадитись з психіатром.
Свисток ля-минор
• 22 марта 2025
Ответ дляsky-labs
Ні, ми не були в ендокринолога жодного разу. Педіатр сказала здати ці аналізи і по підвищеному ТТГ дала направлення до ендокринолога.
Дякую за пораду, ми записались на вівторок до ендокринолога, то може вона напише додаткові ще аналізи.
До психіатра ще не записувались, бо там треба їхати в психдиспансер на іншому кінці міста, то мені треба буде відпрошуватись з роботи, що б з нею туди поїхати.
Свисток ля-минор
• 22 марта 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Дякую, але ми не в Києві
Свисток ля-минор
• 22 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Доньці 15 років. Така сама проблема.
Адреса: м.Київ,вул. Маричанська 9
Погугліть їх телеіфон.
Адреса: м.Київ,вул. Маричанська 9
Погугліть їх телеіфон.
Дякую, але ми не в Києві. Хоча може ж можливість онлайн прийому...
Ответ дляСвисток ля-минор
Для начала обеспечьте ребенка магнием и витаминами В.
Фенибут (Бифрен) не способен компенсировать дефицит ни первого, ни второго...
Пугачиха• 22 марта 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Вона приймає он-лайн.
Донці призначили антидепресант, він має снодійний ефект. В діагнозі -тривожний розлад.
Хоча до минулого року я взагалі не спостерігала ніяких проблем, а тут вона вже сама просилась до лікаря....
І ще комлекс вітамінів... але ті, що радила - 4000 на 3 міс.
Анонимарик• 22 марта 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Бо вас не водили за носа, а порекомендовали звернутись до того кого потрібно відразу.
Я сама призначила своїй дитині візит до психіатра, але коли почали шукати лікаря, то сказали, навіщо відразу до психіатра, давайте до психолога, а вона направить до психіатра. В результаті за 5 сеансів, а це 10000 психолог, сказала, що не може розібратись і ідіть до психіатра.
Психіатр це такий же лікар як і кардіолог, ендокринолог і інші.
Ответ дляПугачиха
Вона приймає он-лайн.
Витамины в комплексах ну очень редко бывают в биодоступных формах и в достаточной дозировке.