Тро Нью-Йорку• 22 марта 2025
Кесарський розтин
В кого був кесарський розтин плановий,як все відбувається? Через тиждень призначена операція,лікар сказала приходити день в день..приходити на прийомний покій?реєстрація?далі що?якщо я хочу платну палату то коли оплачувати і кому казати?пере питаю ще у своєї лікарки але все що каже все зробимо в день операції не хвилюйтесь
База_птеродактилей• 22 марта 2025
Приехала, оформили, посмотрели на кресле, положили в палату, должна была быть операция на следующий день, но начало после осмотра подкравливать, сообщила врачу и меня прям через минут 30 уже прооперировали. Потом отвезли в палату , 2 х местную. Там круглосуточно присмотр медсестры был первые 2 дня, по моему, потом перевели в частную палату.
Скіфська пектораль• 22 марта 2025
Я приезжала в 10 вечера, тогда и оформили, в 8 утра уже начиналась операция. Муж сразу сказал платная палата
, оплатил все после
Тро Нью-Йорку
• 22 марта 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Дякую)
Тро Нью-Йорку
• 22 марта 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
, оплатил все после
Зрозуміла дякую)
Кудесница_с_пургеном• 22 марта 2025
Было договорное кс. За неделю до КС пришла к врачу, она сказала выбирать день когда хочу родить на следующей неделе.
За день до КС вечером приехала с мужем и вещами, оформилась, поселились в семейную палату и поехали домой ночевать. В день КС приехали в 8 утра, в 10 операция , до 14 в палате интенсивной терапии и потом уже с мужем и ребенком в палате. Во вторник КС, в субботу утром домой.
Перекус беру завжди• 22 марта 2025
Що значить далі що?)
А далі пологи і зустріч з дитиною))) для того ви туди і їдете
Тро Нью-Йорку
• 22 марта 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Що значить далі що?)
Серйозно?не знала
Тро Нью-Йорку
• 22 марта 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Епідуральна була?
Дама с собачкой• 22 марта 2025
Оформлювали напередодні. З вечора підписувала якісь папери, вірніше від руки переписувала заяву про КС та що ознайомлена з ризиками, потім прийшов анестезіолог, задавав питання. З ранку поставили катетер, сама пішла в операційну. О 10 народила.
Дама с собачкой• 22 марта 2025
Ще. Платну палату сказали зазделегідь забронювати не можна. Лише після пологів озвучити, що хочете платну, лише тоді переведуть. Оплата за кількістю проведених ночей.
Тро Нью-Йорку
• 22 марта 2025
Ответ дляДама с собачкой
Дуже дякую!)
СкрипяСердцем• 22 марта 2025
Приходила в прийомне, так, правда у мене пологи вночі почались, тож приїхала і кажу ´назначено ПКС, води відійшли´. Ок, оформили, подивилися КТГ зробили і як лікар прокинувся в 5ій ранку прокесарили.
Платну палату тільки по факту в моєму пологовому пропонували, бо невідомо чи будуть вільні чи ні в потрібний момент. Все буде добре.
Шальная коклетка• 22 марта 2025
Друге планове. 2 тижня мрижили і вимагали кошти. На 40воу тижні дожали і ясказала, що заплачу. Зробили. Потім цскладнення. Виписалася через 10 днів аж. 2015 рік, черкаси. Сама підготовка проста. Дають таблетку заспокійливу( взагалі не діє) , сам робиш мікроклізму і спипід місцевим наркозом операція( спинальна анестезія, ніг не відчуваєш)