Весела бджілка• 22 марта в 16:24

Яка найбільша ілюзія, у якій живуть сучасні люди?

Обнимашкина• 22 марта в 16:48
Ответ дляФайна пані
А можете описати оте- всі щось винні, як це проявляється? І національність вона ж не змінюється наче зі зміною громадянства
Мені лінь описувати, я вам того не винна. Зайдіть в топові теми в будь-який день і проаналізуйте
Національність звичайно та сама, я змінилась
Соседка Маши• 22 марта в 16:49
Ответ дляЗвоночек
Если по простому, то все что люди думают, что вот оно так, а оно все наоборот...... Все наоборот.
Как так ?
Майструю крила• 22 марта в 16:50
Безпека
Файна пані• 22 марта в 16:52
Ответ дляОбнимашкина
Вважаю ваш аналіз субʼєктивним, то ж віднесу це все ж до вашої персональної ілюзії, бо ви ж не можете бути унікальним вийнятком
Барбітта• 22 марта в 16:55
Анонимность в интернете
Обнимашкина• 22 марта в 16:55
Ответ дляФайна пані
То ваша думка, я теж так помилялась
Кросівки оригінал• 22 марта в 16:55
Ответ дляЗвоночек
Спочатку наоборот, а потім ще наоборот?))))це як змінити життя на 360 градусів?))))
Файна пані• 22 марта в 16:56
Ответ дляОбнимашкина
То ваша думка, я теж так помилялась
Вибачте, ваша відповідь маніпулятивна, бо має ствердження , що я помиляюсь
Обнимашкина• 22 марта в 16:59
Ответ дляФайна пані
Ок. Вибачте
Результат таких думок- в реальності. І він жахливий
Вапщета• 22 марта в 17:04
Що попереду ще багато років, і все встигнеться. Але це не лише сучасні. Цим хибним уявленням люди в різні часи грішили)
Диви яка я пава!• 22 марта в 17:05
Ответ дляБарбітта
Анонимность в интернете
Кстати, да)
Кондуктор автобуса• 22 марта в 17:06
Ответ дляПопельшка
ЗГОДНА
Ну хватит уже)
Уже штырит от этого ’згідна’ в каждом сообщении. Вы в школе, в универе, техникуме не учились?)
А ви чому російською? Рідна мова?)
Файна пані• 22 марта в 17:07
Ответ дляОбнимашкина
Ок. Вибачте
Неконструктивно, і не логічно, на цьому закінчимо.
Колупалочка• 22 марта в 17:11
Ответ дляЗвоночек
Человек человеку волк. Многие втихую злорадствуют чужой беде и молча думают так им и надо. Даже успешные и богатые завидуют. Русскоговорящие украинцы ненавидят украиноговорящих украинцев всем своим естеством, особенно западную Украину . И дело не в путлере, просто их кумарят украиноязычные.
Ппц, я попала. Я русскоговорящая украинка во Львовской области 😀
Зупка_цем• 22 марта в 17:12
Что рабство отменили
Звоночек• 22 марта в 17:23
Ответ дляКолупалочка
И что? Там вас убивают? На костре палят? Распинают??
Малинка• 22 марта в 17:24
Ответ дляЗвоночек
Можливо і так. Мене російськомовні бісять, але так як таких багато, то намагаюсь не звертати уваги. Просто пам´ятаю оцей обман на початку війни як всі масово перейшли на укр. І так само масово повернулись на рос.
Замороженная селедка• 22 марта в 17:26
Що колись будуть щасливі
Колупалочка• 22 марта в 17:26
Ответ дляЗвоночек
Нет 😀
Я и украинским отлично владею. Но родной язык русский. У сына, кстати, родной украинский. Так и общаемся дома, я на русском, он на украинском))
Есть конечно, поехавшие, но без эксцессов.
Малинка• 22 марта в 17:29
Ответ дляКолупалочка
Нет 😀
Що за прикривання оцим рідним. Зараз наші закордонники розказують як їх діти вже забули укр.і думають німецькою. А наші люди живуть десятиліттями в Україні і все їм рідна російська.
Колупалочка• 22 марта в 17:35
Ответ дляМалинка
Всё очень просто. Это не ваше дело. Вам может не нравиться. Но делаю я то, что МНЕ хорошо и удобно, не нарушая при этом ничьи личные границы и никому ничего не навязывая.
Малинка• 22 марта в 17:38
Ответ дляКолупалочка
Звісно не моє. Але Ви ж таким чином виправдовуєтеся, коли так пишете.
Колупалочка• 22 марта в 17:40
Ответ дляМалинка
Я говорю, что родной русский, украинским владею. В чём я тут оправдываюсь?