Чи дивитеся їхні відео?
Що ви думаєте про них?
Я не Тролль• 22 марта в 16:39
Специально их видео не смотрю, порой попадаются в тик-токе какие-то отрывки с ними или про них.
Думаю, что это девушки из обеспеченной семьи, знающие себе цену. Эсти вызывает уважение своей карьерой в большом теннисе, она была Чемпионкой Украины, вроде среди юниоров. Эсти кажется более спокойной, уравновешенной. Ева кажется более нервной.
сЛАдКОежКА• 22 марта в 16:43
Страшненькі єврейочки які абгрейдять себе)) Дівчата молодці. Звичайно багато надуманого , бо видно що вони не супер багаті, але стараються зі всіх сил чогось досягти)
Мені подобаються їхні відео з різними розпаковками, ’хочу/можу’, на єврейську тематику, ідеї цікавих і при цьому бюджетних подарунків.
З їхньої родини найбільше імпонує бабуся Аллочка - дуже спокійна, розумна і адекватна жінка, дійсно ’self made’, завжди розслаблена і видно, що знає ціну копійці (в багатьох відео говорила, що для чого їй купувати ще щось таке, якщо воно ще є; віддавала речі на переробку тощо).
Також подобається тітка Соня (я думала, що це якась кузина абощо, а ’тьотя Соня’ - ’поганяло’ в стилі старого єврейського гумору) - в ній відчувається потужна харизма і високий інтелект.
Двійнята теж прикольні і позитивні, але цим двом я віддаю лаври першості
В моїй хаті моя правда• 22 марта в 18:09
Ответ дляMargaret Rose
Тьотя Соня- це їхня рідна тітка, Аллочка її народила в 43 чи 44 роки, а їхню маму - 20
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Я знаю, між рідними сестрами 22 роки різниці, просто коли перший раз її побачила, то подумала, що вона їм двоюрідна сестра абощо