Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 марта в 19:05
Що важливіше в шлюбі? Бути гарною господинею чи коханкою?
Басноплетка• 22 марта в 19:06
Я плохая хозяйка и хорошая любовница. Выхожу замуж периодически)
Хвильоватиша• 22 марта в 19:08
Нічого з цього - важливо бути самореалізованою, а не догоджати чоловіку
Викасикрет• 22 марта в 19:08
Якщо в шлюбі то треба щоб пазли співпадали.
Якщо йому треба коханка то коханкою, якщо йому треба щоб смачно готувала, то готувати, якщо йому треба щоб була бізнес-парнером, то бути бізнес-партнером.
Всі проблеми з-за неспівпадіння і брехні.
18 мнеУЖЕ• 22 марта в 19:10
Ответ дляиз_под_тишка
Спочатку коханкою. Потім другом.
Потім - це коли?
Птица Говоруша• 22 марта в 19:21
Ответ дляБасноплетка
Ну, то значить, не така вже і хороша)Але ж сам себе не похвалиш...
Басноплетка• 22 марта в 19:28
Ответ дляПтица Говоруша
Тут другое. Я влюбчивая и периодически ухожу к новым мужчинам от предыдущих. Никогда не ставила себе цель выйти один раз замуж и навсегда. Это скучно.
СкиниУскачи!• 07 апреля в 23:00
Важливо обрати класного чоловіка.
Якщо він секс ходячий, то в ліжку все супер супер. А коли в ліжку чоловік супер, то якось і готувати для нього приємно.