НаБалКоніХодять• 22 марта 2025

Підтвердився грип А у дитини, як лікувати?

Щойно зробила тест, підтвердився. З симптомів температура з вчорашнього дня, соплі, кашлю немає, загальна слабкість. Дитині 5 років. Що робити, як протягнути до понеділка? Завтра неділя, лікарі не працюють, до приватних зайнято все. В кого діти перехворіли, яку допомогу треба надати?
Счастье_же_вот_оно• 22 марта 2025
Ответ дляСонячний день
Ой , уйміться
Показали себе у всій красі за всіх сторін
Уважаемый ’врач’ вам бы не на мамском форуме хамить и рты затыкать всем, а посидеть бы на профильных сайтах. Знаете на просторах инета есть даже медицинские сайты, доказельная медицина, правда самые лучшие на английском. Вам наверное, будет сложно там. Куда проще фуфломицинами пациентов до интубации доводить.
Но я все таки надеюсь вы далеки от врачебного дела как я от балета.
На этом я ставлю точку. Может не утруждаться комментарием, отвечать не буду

Настя -b349• 22 марта 2025
Ответ дляСонячний день
Індивідуально все . Але грип у цьому році особливо лютий
Малюку 6 місяців він поки єдиний хто не захворів
Сподіваюся на чудо …
Горлаю зрання• 22 марта 2025
Ответ дляСонячний день
Все є там де працюю
Добре. Дякую за відповідь!
Настя -b349• 22 марта 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Нарешті вона вгомонилася 😅
Сонячний день• 22 марта 2025
Ответ дляНастя -b349
Ой біда
У мене ще й вдома немовля 🙄
Одужання !
Горлаю зрання• 22 марта 2025
Ответ дляСапай вазони
Грип А - найбільш небезпечний. Це та ж іспанка. Є у вас сімейний. Чудово! Моя дитина хворіла грипом А. Перший день - темпа чудово збивалась панадолом і нурофеном. На другий день - нурофен вже збивав лише на 0.2, мвід 38.4, з ночі до середини дня збивала анальдімом, а коли після анальдіма темпа знову підскочила до 38.8 за годину. Поїхали зробили експре тест в лабі - показало грип А. І відоазу призначили Таміфлю. Не знаю, що хто там підробляв. Але ввечері прийняли Таміфлю. Ще 2 год. не могла збити темпу - то вже збила Німесілом - і на ранок темпа - 37.2, яка до кінця дня зростала до 38. І то, на 4-й день - ускладнення:отит і антибіотик.
Я помічала, що при перших прийомах противірусного температура зростає. А німесіл, він гарно збиває, але, коли вже противірусне почало працювати.
Сонячний день• 22 марта 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Нарешті

Сапай вазони• 22 марта 2025
Ответ дляНастя -b349
Сподіваюся на чудо …
загалом у грипа А інкубаційний період 6 днів. Я захворіла після доньки на 7 день. незрозумілим ОРВІ - і ламало один день, і вуха боліли, і горло, і слабкість. Темпа була 36.9. 3 роки тому робила єдиний раз прививку від грипу - тоді єдина з 5 дорослих і дитини не захворіла. Може й зараз трохи залишки від прививки були.
Настя -b349• 22 марта 2025
Ответ дляСапай вазони
У нас грип б
Не знаю наскільки є різниця
Настя -b349• 22 марта 2025
Ответ дляСонячний день
Одужання !
Дякую ❤️
Счастье_же_вот_оно• 22 марта 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Вы прекрасно демонстрируете ефект Данинга Крюгера
Чув звів, та не знаю де він.
Плохо когда туго с пониманием прочитанного/услышанного.
На будущее, уж простите за совет, рекомендую вам не бросаться такими высказываниями. Вы их неверно трактуете и применяете. Будете нелепо выглядеть в обществе где кто-то будет знать о чем речь))
Настя -b349• 22 марта 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Чув звів, та не знаю де він.
Ти б обіцяли що то ваш останній коментар 😂
Сонячний день• 22 марта 2025
Ответ дляНастя -b349
Нарешті вона вгомонилася 😅
Знаєте , як потрібна допомога то свій хамовитий язик засновують в дупу
А на форумі можна посамостверджуватися якщо в житті ніхто
Настя -b349• 22 марта 2025
Ответ дляСонячний день
Теж саме написала вище )
Теж перше що прийшло в голову
Горлаю зрання• 22 марта 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Чув звів, та не знаю де він.
Успели почитать в Гугле, поэтому у нас было пять минут перерыва от ваших комментариев?
Сапай вазони• 22 марта 2025
Ответ дляНастя -b349
У нас грип б
Не знаю наскільки є різниця
При грипі Б пишуть є тошнота і рвота, якраз у дітей.
Настя -b349• 22 марта 2025
Ответ дляСапай вазони
У нас було таке на 6 день хвороби через 2 години після прийому агріппа
Горлаю зрання• 22 марта 2025
Ответ дляСонячний день
А що ви скажете про РеО? У автора у дитини сухість в роті, може і РеО додати?
Кусман Сиру• 22 марта 2025
Противірусне від грипу зразу починайте. На діючій речовині озельтамівір. В мене двоє перехворіли без нього, то страх як важко

Кусман Сиру• 22 марта 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Тяжёлое лекарство (.
Ну знаєте, а 2 тижня високої температури, пневмонія і крапельниці не легше
Кусман Сиру• 22 марта 2025
Ответ дляБезникаЯ
Чим ви збираєтесь лікувати вірус, який пройде за тиждень?
Температуру збивайте, багато пийте, вітамін С додайте. Морс із журавлини або компот із сухофруктів.
Таблеток від грипу немає.
Таблетки від грипу є
Ворона• 22 марта 2025
Озельтамивир
Кусман Сиру• 22 марта 2025
Ответ дляРассказница
Да, вот лечу их у себя. Поэтому в пон с самого утра у врачу и хорошо прослушать. Здоровья ребёнку! Много поите его
На третій день лікар там нічого не почує
автор НаБалКоніХодять • 22 марта 2025
Ответ дляКусман Сиру
Дякую, вже дала першу дозу
Электричка• 22 марта 2025
У ребенка сегодня третий день болезни, позавчера сделали тест и яркая полоска грипп А. Сразу поехали к педиатру, она назначила гриппаА по весу. Там капсула, можно легко рассчитать. Можно развести а глюкозе или соке. Не буду что-то кому-то доказывать, но первые сутки у ребенка температура ниже 38´5 не опускалась, после приема лекарства, промежуток стал намного больше между жаропонижающими, а сегодня (3й день) я увидела на термометреи36´6. Скорейшего выздоровления ребенку!
Рассказница• 22 марта 2025
А какие цены сейчас на это противовирусное? Правда, что подняли
Сапай вазони• 22 марта 2025
Ответ дляНастя -b349
У куми теж від агріпа, коли пачка закінчилася і купили нову, то знудило дитину 17 років. В мене 12 років на Таміфлю- то полегшення з наступного дня - доходили до 39.4 і не могла збити. Ще й мефетамінка перестала збивати. Забула про неї написати. Лише німесіл збивав з 2 на 3 день.
Царівна Жабка• 22 марта 2025
Як протягнути до понеділка?
Мама, випийте м´ятного чаю, провітрюйте кімнату, за необхідності зволожуйте повітря, слідкуйте за температурою та кількість спожитої рідини.
Молода і нерозважлива• 22 марта 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
50 хвилин тому дала Панадол, але температура ще виросла, була 38, зараз 38,5
Парацетамол повільно працює, десь через годину тільки починає падати. Ібупрофен швидше
автор НаБалКоніХодять • 22 марта 2025
Ответ дляРассказница
650 грн купила годину тому