Кидстаффовка• 23 марта в 02:01
Цілителі та ясновидці
Скажіть, будь ласка, чи зустрічали ви таких людей, які володіють даром яснобачення? Були реально очно у них на прийомах? Якщо так,поділіться контактом. Цікавить не онлайн допомога, а саме очна. І якщо у Києві, то взагалі супер.
Прошу,хто не вірить у таких людей, пройдіть повз.
ТаЕщеОптимистка• 23 марта в 02:39
Если вы в Киеве найдите, то такое только в сказках бывает. Обычно , чтоб с такими людьми пересечься нужно 7 кругов ада проехать. А знаете сколько шарлатанов .. попробуй еще стоящего надыбать
Сижуревувшоке• 23 марта в 09:06
Коли пропав мій двоюрідний брат (не війну), його мама обходила десятки таких екстрасенсів. Винесла купу грошей. Вірила однім, не вірила іншим. В основному всі говорили що не живий і купа версій де. Хто говорив що живий теж купа версій.
Знайшла поліція через 5 років. Жоден екстрасенс не вгадав що з ним було і де він був. Одна приблизно сказала правильно, але потім до неї їздили - не вгадала нічого. Це і Київ, і область, і інші.
Оно само купилось• 23 марта в 09:43
Ответ дляСижуревувшоке
Завжди думала , що якби вони щось знали, скільки б злочинов було б відкрито та людей знайдено.